DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #992663  autor: davvid
 09 maja 2018, 16:20
Panowie, jak mam włączyć ten pakiet? Kodem się nie da, bo wyskakuje komunikat ze mam juz aktywny pakiet i nie mozna aktywować kolejnego przed koncem pierwszego.
Obecnie mam freemium i po zalogowaniu na www kliknąłem już zeby go nie przedłużać
 #994909  autor: drozda
 22 maja 2018, 17:39
Hmm ja to jestem jakiś szczególny przypadek, nie dość że miałem darmową paczkę internetu 1,61 GB w UE to jeszcze w kolejnym miesiącu kumuluje mi się internet - do 15 GB doszło 10,8 GB którego nie zużyłem w poprzednim okresie rozliczeniowym.
Nie powiem żebym narzekał po przejściu na GIGADAJE :)
 #994912  autor: adacomp
 22 maja 2018, 17:50
Dziwne bo w VM nigdy nie było RLAH.
Mają widocznie zabugowany system i w sumie dobrze bo na korzyść klientów :)
 #994914  autor: everymen
 22 maja 2018, 18:07
adacomp pisze:Dziwne bo w VM nigdy nie było RLAH.
Powielasz to twierdzenie któryś już raz, pomimo tego, że wytłumaczyłem to w wątku o roamingu.
Obniżenie stawek roamingowych do podstawowych to także forma RLAH, a do tego w abonamencie od stycznia dostępne są darmowe pakiety internetu w EU.
I w wyniku błędu taki pakiet został udostępniony Drozdzie.
 #995004  autor: drozda
 23 maja 2018, 08:16
Nie tylko w abonamencie , w najdroższym #DALMNIESUPER za 49 PLN jest 2,5 GB oficjalnie pokazywane nawet w mobilnej aplikacji Virgin.
Może moje bonusy to premia za te kilka lat w Virgin ?
 #995191  autor: jutek
 24 maja 2018, 02:35
Czy w GIGADAJE tak jak we wcześniejszych taryfach na kartę jest 120 bezpłatnych minut na rok w roamingu UE na odbieranie a później kasują 5 groszy za minutę połączenia przychodzącego?
 #995220  autor: drozda
 24 maja 2018, 09:33
Tak , ileś tam minut darmowych jest bo za odbieranie nie płaciłem. Rozmowy wychodzące i SMS-y są płatne zgodnie z cennikiem. Ciekawe czy ktoś jeszcze dostał ten darmowy pakiet 1,61 GB tak jak ja :)