DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #983891  autor: jkriss
 16 mar 2018, 13:16
Na Chrome Windows i na Safari IOS po próbie zaznaczenie pola z nr telefonu otwiera się nowe okno z opcja zalogowania się do Facebooka, wracam do wpisania nr telefonu nie można wpisać i ponownie okno....po zalogowaniu do Facebooka info żeby udzielić zezwolenia aplikacji do......
 #983892  autor: jarekt
 16 mar 2018, 13:24
Ja i nikt z mojej rodziny takich problemów nie ma i nigdy nie miał. Wszyscy ładują i zawsze ładowali z pominięciem FB i nawet część ani nie ma konta na FB, ani często nie jest zalogowana do FB jak konto ma.
Więc da się tak to robić aby nawet konta na FB nie mieć i ze Strefy korzystać.

Przed chwilą sprawdziłem, bo zawsze może coś się zmienić, ale bez zmian: logowanie i konto na FB nie jest potrzebne (OK mi nie jest potrzebne, może innym jest potrzebne :)).
Pisałem już o tym kilka razy, że próbowałem na kilka sposobów zrobić tak aby u mnie też nie działało i nie umiem. Zawsze mi działa.

A może jestem jedyny i coś faktycznie mam "skopane"? Czy ktoś jeszcze ładuje poprzez StrDoł z pominięciem FB, nie mając nawet konta na FB, albo będąc wylogowanym z FB?
 #983920  autor: jarekt
 16 mar 2018, 15:00
Na FF (zależy też od kombinacji wersja FF/wersja systemu) znane są totalne zwisy w tej apce/stronie na około 15-45 sekund. Z tego właśnie powodu FF odradzam do StrDoł.
 #983926  autor: honorr
 16 mar 2018, 15:36
Potwierdzam, otwarcie strony przez FF prowadzi do zwisów. Pod Operą bez większych problemów, wyskakują tylko okienka logowania do FB, wystarczy je zamykać.
 #983934  autor: bolek2004
 16 mar 2018, 18:05
Jeszcze przed zniknięciem strefy doładowań przez 2 dni miałem tak że klikając doładuj pojawiało się puste okienko do zalogowania po czym wracało do strony wyboru mix czy play na kartę i tak w kółko.
Oczywiście byłem zalogowany na FB.
 #983941  autor: p2225
 16 mar 2018, 19:32
Marek3037 pisze:Doładowania PLAY z pominięciem FB
można zrobić przez stronę :
https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... x.php/home
Strona się wyświetla, ale po wyborze doładowania/doładowania w parze muszę się zalogować, a potem jest to:
Obrazek

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
 #983944  autor: jarekt
 16 mar 2018, 20:15
Doładowania w parze (link bezpośredni): https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... /duocharge

A komunikat o błędzie pojawia się wtedy, kiedy StrDoł (lub jakiś jej element) próbuje się otworzyć w ramach FB.
Np. po skutecznym doładowaniu w StrDoł, przekierowuje ona na komunikat o zrobionym doładowaniu ale wyświetlany zawsze w ramach FB (nie da się tego ominąć) i wtedy pojawi się błąd ze względu na obecne problemy.

Czyli zawsze kiedy masz ten komunikat, to znaczy, że coś źle jest robione, źle kliknięte i nastąpiła próba przekierowania na StrDoł na FB.
 #983964  autor: lukjac
 16 mar 2018, 22:02
skopiujcie sobie do schowka numer który chcecie doładować, potem od razu prawym przyciskiem myszy wciskacie w polu Doładowanego numeru, to samo z polem e-mail - też wklejacie ze schowka - wtedy nie będzie wam wyskakiwać strona FB
 #983967  autor: jarekt
 16 mar 2018, 22:15
Podstawowa rzecz w takich sytuacjach (doładowanie numeru) to robienie kopiuj-wklej dla minimum numeru i adresu mailowego, i ewentualnie innych rzeczy (np. numer karty płatniczej, imię i nazwisko), po to aby nie doładować przypadkiem innego numeru i aby potwierdzenie przyszło na nasz mail, a nie na inny omyłkowo wprowadzony adres przez drobną literówkę (lub poszedł przez taki błąd w pustkę).

To jest podstawa. Wpisywanie ręcznie numeru i maila to proszenie się o kłopoty. Ja nigdy ręcznie tego nie robię.
 #984172  autor: forum_tg
 18 mar 2018, 11:35
Nie raz doładowywałem telefon, ale teraz to jest masakra. Nawet przy ctrl+c i ctrl+v jest to udręka. Macie także duże problemy z doładowanie? wszystko strasznie wolno idzie, ale oczywiście doładowanie przechodzi.