DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #987700  autor: Marcel82
 07 kwie 2018, 18:30
Mythral1990 pisze:czy ktoś może potwierdzić, że mu skutecznie przedłużyło złotówki?
Nie widzisz w Play24 czy przedłużyło promocyjne złotówki czy o co pytasz?
 #987716  autor: Gregrin
 07 kwie 2018, 19:07
Marcel82 pisze:Nie widzisz w Play24 czy przedłużyło promocyjne złotówki czy o co pytasz?
Mythral1990 pisze:czy ktoś może potwierdzić, że mu skutecznie przedłużyło złotówki?
Chodzi o obawę czy pomimo przedłużenia złotówki nie przepadną. Aktualnie tylko bonus za przeniesienie przepadał po ważności swojego terminu. Gdy jakieś bonusy w play/fakt/RBM przestana się skutecznie przedłużać będzie o tym pewnie osobny temat na forum ;)
 #987788  autor: WOJTAS
 08 kwie 2018, 07:05
W sobotę po południu doladowalem przez FB i bonus wszedł, nic nie przepadlo
 #988666  autor: daromar
 13 kwie 2018, 09:46
Właśnie miałem ciekawą sytuację :)
Doładowałem bezpośrednio przez link https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ome/charge (przeglądarka Opera, nie byłem zalogowany do FB) no i przy odrobinie cierpliwości wklejając numer telefonu i mail wszystko poszło bezproblemowo.
Ciekawie się zrobiło po doładowaniu, przekierowało mnie na stronę Facebooka Play i tam dostałem komunikat Twój numer (881 *** ***) zostanie doładowany kwotą 30 zł (34,5 kwota doładowania z bonusem 15%). To jest o tyle interesujące że po pierwsze to nie mój numer (mój zaczyna się na 609) kwota doładowania też się nie zgadza (u mnie 10 zł).
Pewnie ktoś inny dostał komunikat z mojego doładowania.