DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #986909  autor: jkriss
 03 kwie 2018, 14:16
Doładowanie dzisiaj rano 5 zł z linku play poprzednia strona, zasada kopiuj/wklej, przeglądarka chrome Windows 8, strasznie powoli wszystko się ładuje, ale pełen sukces, przedłużenie konta, bonus natychmiast
 #987298  autor: bolek2004
 05 kwie 2018, 17:09
Nie wiem czy ktoś to zauważył bo wcześniej tego nie było. Mianowicie ładowałem 3 numery i mimo że ładowałem przez FB przez konto bankowe to w tytule przelewu są jakieś tam cyferki transakcji, numer telefonu i po numerze jest doladowania.play.pl.
W każdym razie nawet na nr który został doładowany tylko za 5zł też bonus został przyznany.
 #987464  autor: Marcel82
 06 kwie 2018, 10:16
Rano doładowałem 4 numery po 5 zł, żadnych lagów na stronie FB - Windows 7 i Firefox.
Doładowanie przyszło natychmiast, przedłużyło PLNy o miesiąc. Bonus (75 gr.) sprawdziłem tylko na jednym numerze - przyznany
 #987616  autor: Mythral1990
 07 kwie 2018, 05:49
Doładowałem konto w taryfie Play Fresh przez apkę z pominięciem FB, bonus wpadł szybko i przedłużył ważność promocyjnych złotówek o 30 dni, jednak SMS przyszedł z numeru 100 (dotychczas z numer 856):

Dziekujemy za doladowanie konta kwota 5.00 zl. Na koncie masz 51.24 zl. Stan konta i wysokosc premii sprawdzisz *101#

Stara treść z SMS-a miała jeszcze info do kiedy jest ważność konta głównego. Obecnie przy doładowaniu przez FB też przychodzi taki SMS (nie chce mi się znów doładowywać i powiększać mojej skarbonki)?

Od kiedy jest ta zmiana, od przywrócenia działania strony doładowań na FB?

Ostatnio doładowywałem 9 marca przez apkę jak nie było strony doładowań na FB i było po staremu. I najważniejsze, czy ktoś może potwierdzić, że mu skutecznie przedłużyło złotówki?
 #987700  autor: Marcel82
 07 kwie 2018, 18:30
Mythral1990 pisze:czy ktoś może potwierdzić, że mu skutecznie przedłużyło złotówki?
Nie widzisz w Play24 czy przedłużyło promocyjne złotówki czy o co pytasz?
 #987716  autor: Gregrin
 07 kwie 2018, 19:07
Marcel82 pisze:Nie widzisz w Play24 czy przedłużyło promocyjne złotówki czy o co pytasz?
Mythral1990 pisze:czy ktoś może potwierdzić, że mu skutecznie przedłużyło złotówki?
Chodzi o obawę czy pomimo przedłużenia złotówki nie przepadną. Aktualnie tylko bonus za przeniesienie przepadał po ważności swojego terminu. Gdy jakieś bonusy w play/fakt/RBM przestana się skutecznie przedłużać będzie o tym pewnie osobny temat na forum ;)
 #987788  autor: WOJTAS
 08 kwie 2018, 07:05
W sobotę po południu doladowalem przez FB i bonus wszedł, nic nie przepadlo
 #988666  autor: daromar
 13 kwie 2018, 09:46
Właśnie miałem ciekawą sytuację :)
Doładowałem bezpośrednio przez link https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ome/charge (przeglądarka Opera, nie byłem zalogowany do FB) no i przy odrobinie cierpliwości wklejając numer telefonu i mail wszystko poszło bezproblemowo.
Ciekawie się zrobiło po doładowaniu, przekierowało mnie na stronę Facebooka Play i tam dostałem komunikat Twój numer (881 *** ***) zostanie doładowany kwotą 30 zł (34,5 kwota doładowania z bonusem 15%). To jest o tyle interesujące że po pierwsze to nie mój numer (mój zaczyna się na 609) kwota doładowania też się nie zgadza (u mnie 10 zł).
Pewnie ktoś inny dostał komunikat z mojego doładowania.