DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 35
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 35
 #986581  autor: sa
 31 mar 2018, 17:42
Jest jeszcze fakt mobile gdzie za 19zł jest nolimit na komórki i stacjonarne w wersji jednorazowej i cyklicznej tj musisz tylko pamiętać by kasa na koncie co m-c była w terminie przedłużania kolejnego pakietu a do tego masz RWK wiec problem skarbonki odpada.Jest jeszcze RBMSiema pl
tam też jest RWK i tam też jest no limit za 19zł,nawet jak mama smsów i mmsów wysyłać nie musi to i tak je ma w cenie i ograniczać się tutaj nie musi.No i jak wyżej jak jest dobry zasięg plusa to a2 za 9.90zł nic tańszego nie ma.
 #986626  autor: Johnny
 31 mar 2018, 21:09
teleman29 pisze:Fakt mobile brzmi nieźle, niestety nie ma tej opcji w play 24 ani pod *163#, a ja nie jestem fanem przenoszenia numeru droga telefoniczna lub przez kuriera
*163*12# i już masz, więc nie masz wytłumaczenia :lol: :lol:

Jak Ci nie podejdzie za pierwszym razem to próbuj do skutku.
 #986673  autor: Gregrin
 01 kwie 2018, 13:56
teleman29 pisze:Czy w tej sytuacji przejście na RBM Energy z opcją - pakiet rozmowy no limit za 20 zł przedłużany potem pakietem za 10 będzie najlepsza opcja? Zakładając że chcę żeby mama pozostala w play
Jeśli będziesz pamiętać o włączaniu tego pakietu to najlepsza opcja. Natomiast jest parę alternatyw. Np. netia mobile działająca na nadajnikach play gdzie maja abo bezterminowe za 9,90 za nolimit rozmów. Jeśli jednak nie chcesz zmieniać operatora to oferta z tego tematu czyli siemaPL za 19zl ma nolimit rozmów sms/MMS i 1GB. Fakt mobile za 19,95zl jest zbliżony do tej oferty ale ma tylko 100sms. W obu tych markach pakiety sa cykliczne i same się odnawiają.

Co do przechodzenia z minimaxa to ma on bardziej ograniczona listę taryf na która można zmienić dlatego najlepiej zmienić np. na play RWK i po 4h można dokonywać kolejnej zmiany.
Jakby co to szersze info tutaj [Play<-->Fakt<-->RBM i Play<-->RBME] Zmiana ofert
 #986682  autor: sa
 01 kwie 2018, 14:36
Jak numer przenosić kodami do fakt mobile to najlepiej zrobić to z taryf play na kartę Lubię to(*163*7#) albo play formuła na kartę("163*10# )to w przypadkach jeżeli bezpośredni kod *163*12# nie zadziałby ,zaś w przypadku siema pl to od razu numer do odnowy przenieść jeżeli bezpośredni kod *163*66# nie zadziała.Kod do oDnowy to *163*20#.Jeśli dobrze pamiętam to bezpośrednie przejście co niektórych taryf do faktu jest niemożliwe np. play RWK nie pamiętam czy da się bezpośrednio a oDnowa do faktu i na odwrót nie działa na pewno i trzeba wybrać inną taryfę i najlepiej wychodzi taryfa play na kartę Lubię to.Co ciekawe jak już numer do faktu przeniesiesz to klepisz do oporu kod *163# i tam już wybór masz RBM Energy bezpośrednie przejście.Sprawdzone działa podobnie jak do RBM 5.To że play 24 czegoś nie pokazuje nie znaczy że się nie da bo np.z Faktu wg. p24 nie ma opcji zmiany taryf ale kodem *163# bez problemu zmieniasz taryfy.
 #986928  autor: teleman29
 03 kwie 2018, 15:49
mu

Dziś przeniosłem mamie taryfę z PNK rwk do fakt mobile kodem *163*12#. Przeszło chyba przy 4 próbie, mimo że za każdym razem wyrzucalo że albo zły kod albo usługa niedostępna. Warto próbować, działa. Nie było tego pod menu *163# ani w play 24, ale pełen kod przeszedł
 #988851  autor: norwid
 14 kwie 2018, 15:30
Od przed?wczoraj wreszcie widzę stan konta w taryfie rbmSMpl. W Play24 na stronie, jak i w aplikacji. Data też jest widoczna. Z problemów wypunktowanych na perwszej stronie wątku: jest regulamin migracji (jeden dla obu taryf), wydaje mi się też, że wszystkie pakiety są. Chyba pierwsze cztery myślniki do wykasowania.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2018, 15:41 przez norwid, łącznie zmieniany 1 raz.
 #988853  autor: jarekt
 14 kwie 2018, 15:38
@norwid, ja w pewnym momencie przestałem codziennie to wszystko weryfikować, ale bywało że sprawdzałem pewne rzeczy co kilka godzin na kilkunastu numerach przez kilkanaście dni dzień w dzień.

Minął dokładnie miesiąc odkąd dałem sobie spokój z tymi nowymi taryfami widmo i myślę, że znowu trochę im poświęcę czasu (przy okazji: dzięki za info) i zobaczę co i jak poprawili i czy wszystko jest już OK.

22 kwietnia będą 2 miesiące od startu tych taryf więc może wszystko już naprawią i/lub wdrożą. Zobaczymy.
 #988864  autor: TomLee
 14 kwie 2018, 17:13
Bo te taryfy to żadna rewelacja i mało kto z nich korzysta. zaorali RBM

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
 #988868  autor: Dorotea
 14 kwie 2018, 17:29
Podgląd stanu konta faktycznie pojawił się.

Włączyłam sobie usługę "Nielimitowane GB na jeden dzień", bo naiwnie myślałam, że to odpowiednik "Dzień bez limitu" w taryfie internetowej. Tymczasem w tym Siema widzę; "Pakiet Internet 10 GB".
 #988873  autor: sa
 14 kwie 2018, 17:45
TomLee pisze:Bo te taryfy to żadna rewelacja i mało kto z nich korzysta. zaorali RBM
Czy ja wiem?To raczej kwestia potrzeb,bo mnie akurat RBMsiema.pl jak najbardziej pasuje bo po 1.RWK od każdego doładowania ,i 2. 50GB za 30zł,a to dla mnie na m-c idealna dawka neta.Bo dziś jest 14 i mam jeszcze 30GB ,a że mam modem tylko hspa+ to dla mnie jest super taryfa.Od razu napiszę że ze wszystkich opów nadajnik playa daje u mnie najmocniejszy sygnał i mam playa w opcjach 2g,3g i jakby trzeba i LTE. Od razu dodam że i prędkości mam największe ze wszystkich opów jacy mają nadajniki obok mojego zamieszkania a nadajniki mam 200-300m od domu.O takich prędkosciach od oranga t-mobile czy plusa(a2)jakie ma w play na hspa+ to mogę tylko pomażyć bo są średnio 2 razy szybsze.Co ciekawe mają PInk net działa znacznie słabiej.Siema pl. to znacznie lepsza opcja taniego neta dla zwykłego człowieka niż bardziej internetowe opcje.Najlepszy oczywiście jest DIL ale nie mam modemu Lte więc zadowalam się tym co jest.. I potwierdzam wreszcie play 24 pokazuje stan konta najwyższa pora.
 #988877  autor: TomLee
 14 kwie 2018, 18:11
sa pisze:
TomLee pisze:Bo te taryfy to żadna rewelacja i mało kto z nich korzysta. zaorali RBM
Czy ja wiem?To raczej kwestia potrzeb,bo mnie akurat RBMsiema.pl jak najbardziej pasuje bo po 1.RWK od każdego doładowania ,i 2. 50GB za 30zł,a to dla mnie na m-c idealna dawka neta.Bo dziś jest 14 i mam jeszcze 30GB ,a że mam modem tylko hspa+ to dla mnie jest super taryfa.Od razu napiszę że ze wszystkich opów nadajnik playa daje u mnie najmocniejszy sygnał i mam playa w opcjach 2g,3g i jakby trzeba i LTE. Od razu dodam że i prędkości mam największe ze wszystkich opów jacy mają nadajniki obok mojego zamieszkania a nadajniki mam 200-300m od domu.O takich prędkosciach od oranga t-mobile czy plusa(a2)jakie ma w play na hspa+ to mogę tylko pomażyć bo są średnio 2 razy szybsze.Co ciekawe mają PInk net działa znacznie słabiej.Siema pl. to znacznie lepsza opcja taniego neta dla zwykłego człowieka niż bardziej internetowe opcje.Najlepszy oczywiście jest DIL ale nie mam modemu Lte więc zadowalam się tym co jest.. I potwierdzam wreszcie play 24 pokazuje stan konta najwyższa pora.
To zainwestuj w zestaw router+modem lte i będziesz mieć za kilka złotych/ miesiąc. Ja mam takie dwa zastawy. Ostatnio za 100 PLN na olx kupiłem i hula. U mnie też Play ma dobry Internet.

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
 #988879  autor: TomekErek
 14 kwie 2018, 18:23
TomLee pisze:To zainwestuj w zestaw router+modem lte i będziesz mieć za kilka złotych/ miesiąc
Przy założeniu oczywiście, ze Play np. za miesiąc nie wycofa po cichu DIL`a :D
 #988880  autor: sa
 14 kwie 2018, 18:29
TomLee pisze: To zainwestuj w zestaw router+modem lte i będziesz mieć za kilka złotych/ miesiąc. Ja mam takie dwa zastawy. Ostatnio za 100 PLN na olx kupiłem i hula. U mnie też Play ma dobry Internet.

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
Kiedy ja nie chcę mieć routera i sygnału wi-fi, zdecydowanie wolę mieć sam modem na usb :D problem w tym że ostatnio mam inne wydatki piorytetowe i ten zakup stale odkłada mi się w czasie.tak że nie wiem kiedy go w końcu kupie.W sumie nie mogę narzekać bo na modemie huawei 3131 wyciągam dość regularnie maksymalne prędkości tj do 21 MB/s i mnie tyle nawet pasuje(2 razy tyle co było stacjonarnym za 50zł :mrgreen: ) do tego co mi potrzeba,choć Lte i większe prędkości na pewno nie zaszkodzi
TomekErek pisze:
TomLee pisze:To zainwestuj w zestaw router+modem lte i będziesz mieć za kilka złotych/ miesiąc
Przy założeniu oczywiście, ze Play np. za miesiąc nie wycofa po cichu DIL`a :D
O to jest właśnie to ryzyko no ale póki jest to mnie ma nad czym się zastanawiać tylko korzystać :D
 #988923  autor: TomLee
 14 kwie 2018, 21:09
Plis. To już wielokrotnie było wałkowane. I nie popadałbym w pesymizm odnośnie dila. Kupujesz za 5 dyszek modem lte, włączasz dil i po 2 miesiącach masz zwrot kasy. A 3131 za 3 dyszki opchniesz.

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
 #989043  autor: Robin560
 15 kwie 2018, 19:28
potwierdzam na rbmsm mam stan konta w p24. jak najłatwiej przejść z pnk start do rbmsmpl przez odn?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
  • Strona 17 z 35
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 35
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 35