DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 13 z 35
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 35
 #981264  autor: Dorotea
 04 mar 2018, 20:02
Zablokowałam sobie numer z taryfą RWK przez tę migrację, na szczęście był testowy, a nie główny. Wisi kolejny dzień z rzędu, ani cofnąć, ani iść do przodu.
 #981355  autor: MDataa
 05 mar 2018, 10:20
Ja też dopiszę się do grona tych, którym numer został zaaresztowany po zmianie taryfy poprzez PLAY24.
Migracja zlecona 27 lutego z taryfy PnKRWK w P24.
Na szczęście numer testowo-eksperymetalny i z ważnością do przyszłego roku.
Konsul nic nie może zobaczymy co będzie jutro po 7 dniach lub w środę w 8 dniu.
 #981357  autor: Robin560
 05 mar 2018, 10:33
w środę zleciłem w p24 ale napisałem zgłoszenie ciągle rozpatrywane

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #981392  autor: jarekt
 05 mar 2018, 12:18
Pisał o tym wczoraj @flosan, ale:
jarekt pisze:to co mówią konsultanci/pracownicy (infolinia, zgłoszenia, czat, forum) o tych kwestiach w SM, należy obecnie traktować jako 20-30% prawdy...
Z tym, że dzień się jeszcze nie skończył :)
 #981398  autor: mpiter
 05 mar 2018, 12:59
Nie wiem po co promują RBM, skoro przenieść się do nich z innej sieci graniczy z cudem.
Miasto Rybnik, 6 salonów Play, w żadnym ani jednej karty SIM do RedBulla. W sąsiednim mieście to samo. I nikt nie wie, kiedy coś będzie. O zamówieniu też za bardzo mowy nie ma.
 #981464  autor: flosan
 05 mar 2018, 18:43
Co dzisiaj mówią konsultanci z RBM, dzwonił ktoś? Bo odechciewa mi się już rozmów z nimi... (wczoraj zapewniali, że dziś już na pewno ma działać). Prędzej numer przeniosę niż doproszę się o anulowanie migracji taryfy lub jej ręczne przełączenie :/.
 #981470  autor: TomLee
 05 mar 2018, 19:06
Widać, że pewna liczba użytkowników tego forum chciała na własnej skórze przetestować przejście do nowych taryf RBM. A nie lepiej było trochę z tym poczekać? Wiadomo, że póki jarekt nie ogłosi, że wszystko jest w porządku i nie przedstawi wszelkich możliwych kombinacji, to lepiej się do tego nie brać :). Zapewne nikt nie przypuszczał, że system aż tak nieobliczalnie zareaguje na pojawienie się tych nowych taryf.
 #981480  autor: flosan
 05 mar 2018, 19:53
Zadzwoniłem, z miejsca zmieniono na SieMaPL od tamtej 'zawieszonej' zmiany taryfy. Tylko nie do końca zmienione bo ma to niby trwać do 24h i w P24 nie widzę stanu konta, ani ważności wychodzących połączeń, nie mam też możliwości migracji do taryf bo w zakładce "Zmiana Oferty" mam taki komunikat jaki miałem przy zawieszonej taryfie, czyli: "Na Twoim koncie są inne oczekujące zlecenia. Zmiana oferty będzie możliwa po ich realizacji." i w zakładce "Usługi dodatkowe" jest napisane: "Brak dostępnych usług". Za to są pakiety takie jakie mają być w taryfie SieMaPL (w tym pożądany no-limit za 19 zł z 1GB internetu) - nie wiem tylko czy dadzą się właczyć, chyba po północy spróbuję by znów czegoś nie zwiesić...
 #981503  autor: mkkot
 05 mar 2018, 22:41
mpiter pisze:Nie wiem po co promują RBM, skoro przenieść się do nich z innej sieci graniczy z cudem.
Miasto Rybnik, 6 salonów Play, w żadnym ani jednej karty SIM do RedBulla. W sąsiednim mieście to samo. I nikt nie wie, kiedy coś będzie. O zamówieniu też za bardzo mowy nie ma.
Czyli nic się nie zmieniło z dostępnością kart do przenoszenia dla RBM. Przenieś się do Play, potem zmień taryfę. Oczywiście jak będzie się to dało zrobić. Przyznam, że takiej wtopy Play chyba nigdy nie zaliczył. Wstyd.

Jeszcze taki chochlik ze strony:

Obrazek

Patrzyłem po regulaminach abonamentowych i nie ma tam takiego zapisu. Nie wiem skąd to wzięli.
 #981504  autor: mpiter
 05 mar 2018, 22:47
Gregrin pisze:
mpiter pisze:Miasto Rybnik, 6 salonów Play, w żadnym ani jednej karty SIM do RedBulla.
W carefour albo plazie nie mieli ??
Nawet we Wodzisławiu nie mieli. Żenada.
 #981511  autor: marcin19883
 06 mar 2018, 00:13
mkkot pisze:
mpiter pisze: Jeszcze taki chochlik ze strony:

Obrazek

Patrzyłem po regulaminach abonamentowych i nie ma tam takiego zapisu. Nie wiem skąd to wzięli.
hehe też to widziałem od razu na początku zmiany stronki. :D kompletna klapa

ps. no proszę, dziś stronka się zmieniła. Są opisy jak zmienic taryfę i włączyć stan darmowy. :shock: WOW jest postęp
 #981520  autor: SimplusowiecU
 06 mar 2018, 09:09
Co prawda nie RBM, ale być może skutek uboczny gmerania w systemie: Formuła PnK: SMS-y wysyłane z bramki poza sieć są traktowane jako "połączenia bezpłatne", co jeszcze do wczoraj nie miało miejsca - szły z pakietu promocyjnych złotówek.
 #981523  autor: Gregrin
 06 mar 2018, 09:43
mpiter pisze:Miasto Rybnik, 6 salonów Play, w żadnym ani jednej karty SIM do RedBulla. ... O zamówieniu też za bardzo mowy nie ma.
No to już teraz mogę stwierdzić ze to kompletna bzdura a nie tylko dziwić się jak wczoraj:
Gregrin pisze:W carefour albo plazie nie mieli ??
Wiec sprawdzone w plazie, mila pani policzyła i maja dokładnie 16 simek do RBM na kartę. Będąc w okolicy, sprawdzony drugi salon (Auchan) i tam rzeczywiście nie mieli simek ale pani od razu powiedziała ze są zamówione i maja być "w środku tygodnia". Trochę to jakby sztuczne stwierdzenie skoro to już jutro i brzmiało trochę jak by powtarzali to zawsze gdy nie wiedza ;) Ale nie zmienia to faktu ze sama stwierdziła ze już są zamówione.
surface123 pisze:Zleciłem wczoraj zmianę taryfy przez Play24 a zlecenie wisi i wisi....

Ile ???
Heh. To może na początek kazanie. Radze czytać pierwsze posty (szczególnie rozpoczęte przez osoby aktywne na forum) tym bardziej ze ostatnio ich aktualizacja stała się łatwiejsza.
A teraz odpowiedz (a jakże) z pierwszego postu ;)
jarekt pisze:[w trakcie edycji]
UWAGA!!!
Proszę nie zmieniać swojej taryfy na rbmSM (lub rbmSMpl) poprzez Play24 (szczególnie na głównym numerze) !!!
Grozi to obecnie na 99% blokadą numeru na czas nieokreślony (więcej niż 7 dni)!
Konsultant tego (szybko) nie naprawi (przynajmniej na razie)!
  • Strona 13 z 35
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 35
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 35