DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #978330  autor: lukjac
 18 lut 2018, 01:17
jeśli został przez kogoś zatrudniony i "nie dostał służbowego tela" to go do wykonywanej pracy nie potrzebuje, no chyba że prowadzi swoją działalność to już co innego

swoją drogą nie wiem czy dozwolone jest używanie oferty indywidualnej do celów prowadzenia działalności
 #978332  autor: jutek
 18 lut 2018, 02:06
Oferta a2mobile nie jest ofertą ściśle indywidualną skoro można tam także mieć numer zarejestrowany na firmę.
 #978337  autor: perdos1
 18 lut 2018, 08:58
lukjac pisze:swoją drogą nie wiem czy dozwolone jest używanie oferty indywidualnej do celów prowadzenia działalności
Dozwolone przez kogo? US widzi fakturę wystawioną na firmę i tyle. Nie sprawdzi ci przecież jak nazywa się oferta bo to nie ma nic do rzeczy jeśli i tak używasz jej w celach prowadzenia firmy. Można mieć przecież telefon na kartę i brać doładowania na FV, a z tego co wiem na kartę nie ma oferty dedykowanej dla firm.

Wg mnie najlepszym wyborem jest a2mobile. Kilku znajomych posiada i jakość rozmów jest ok. Poza tym jako kurier nie będziesz przeprowadzał długich rozmów. No ale jeśli tobie to nie odpowiada to masz 2 opcje.

Najtaniej - przeniesienie numeru do play na kartę/rbm na kartę, aktywowanie RWK i przejście do RBM energy (RWK zostaje). Musisz pamiętać o przedłużaniu pakietu za 20 zł pakietami za 10 zł.

Najprościej - przytoczona wyżej oferta Netii.

Przez pierwszy rok w RBM średnia cena (o ile nie zapomnisz przedłużyć pakietu) to 10,83 zł/miesiąc a w Netia 12,32 zł. Po roku w RBM zaczyna się problem, bo się RWK kończy, trzeba od nowa bawić się w RWK na nowym numerze. Wg mnie oferta netii do twoich potrzeb sprawdzi się idealnie.
 #978830  autor: mkkot
 20 lut 2018, 11:22
Lajt, umowa na 10 mcy za 10zł (aktywacja 30zł):
https://lajtmobile.pl/oferta/promocje/10

Lajt, umowa na miesiąc 14,99zł (aktywacja 20zł):
https://lajtmobile.pl/oferta/najtanszy-abonament/1

Sieć Plusa, więc też nie ma szału, ale jest tanio.

No i czekamy na redbulla, dzisiaj jest konferencja (ktoś wie o której?)

Zgadzam się również, że jeśli ktoś nie dostał służbowego telefonu ze służbową kartą, to nie potrzebuje go do pracy.