DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 4 z 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
 #978068  autor: lukjac
 17 lut 2018, 08:38
to ograniczenie do 15 Mb/s jest tylko teoretyczne, bo w praktyce ograniczenie zostało zniesione, tak samo teoretycznie FPnK nie obsługuje agregacji pasm, a w praktyce przynajmniej u mnie pasma są łączone (4G+) i wyciągam spokojnie 100 Mb/s DL w FPnK
 #978081  autor: TomekErek
 17 lut 2018, 10:02
A uzywanie tego pakietu 6GB/3GB zalicza się w OdNowie jako płatna aktywność?

Wiecie, ktoś uzywa tylko stanu darmowego i tego darmowego neta? To zapłaci po miesiacu 2zł? Coś czuje, ze tak, bo to przeciez jest darmowy pakiet neta :D
 #978086  autor: neotele
 17 lut 2018, 11:07
Mam dwa pytania dotyczące aplikacji Play24 i tej promocji:

1. Czy istnieje (istniała?) aplikacja Play24 dla starszych Androidów niż 4.4? A jeśli tak, to jak ją zdobyć?
( aktualna apka jest dla Androidów 4.4 i nowszych)

2. Czy instalując aktualną apkę, można z tego samego telefonu, po zmianie karty SIM, aktywować tą promocję dla kilku numerów?
 #978088  autor: jarekt
 17 lut 2018, 11:26
Ograniczenie prędkości w poszczególnych taryfach Play jest regulaminowe i/lub cennikowe i wygląda mniej więcej tak:
13. Korzystanie z Internetu w ramach Pakietów odbywa się z prędkością w zależności od Oferty:

a. Dla Oferty Play na Kartę Lubię to!: od 32 Kb/s do 7,2 Mb/s dla pobierania danych oraz od 32 Kb/s do 1 Mb/s dla wysyłania danych.

b. Dla Ofert Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta: od 8 Kb/s do 7,2 Mb/s dla pobierania danych oraz od 8 Kb/s do 1 Mb/s dla wysyłania danych.

c. Dla Oferty Formuła Play na Kartę: od 8 Kb/s do 15 Mb/s dla pobierania danych oraz od 8 Kb/s do 5 Mb/s dla wysyłania danych.
ale:
15. Operator informuje, że ze względów technologicznych może czasowo lub na stałe znieść ograniczenie prędkości transmisji. W takim przypadku maksymalną możliwą prędkość przesyłania danych wyznacza dostępna w danej lokalizacji technologia transmisji mobilnej wykorzystywana przez Operatora, przy czym rzeczywista prędkość przesyłania danych zależy od szeregu czynników, w tym wymienionych w pkt.14 powyżej.
i obecnie w większości taryf ma zastosowanie ten zapis z p.15. o zniesieniu ograniczeń prędkości (np. w FPnK, PnKLT, RBMy).

Dodatkowo, w taryfach w których są Bonusowe MB/GB za każde doładowanie (PnKLT, PnKSurf, RBMy) zniesiono już dawno limity osobnym regulaminem tych bonusów:
7. Do wyczerpania Pakietu Użytkownik może pobierać dane z szacunkową maksymalną prędkością, która jest możliwa do osiągnięcia w optymalnych warunkach, wynoszącą obecnie nie więcej niż 262 Mb/s (górna granica prędkości) w przypadku danych pobieranych oraz nie więcej niż 50 Mb/s (górna granica prędkości) w przypadku danych wysyłanych. (...) Wraz z rozwojem technologicznym górna granica prędkości może zostać podwyższona. Szacunkowa maksymalna prędkość opisana powyżej może nie być osiągalna w przypadku świadczenia usług poza własną infra-strukturalnie Siecią Telekomunikacyjną Operatora.
Ale i tak jakby się ściśle trzymać regulaminów/cenników tzn. prędkości w nich podanych, to jest kilka nieścisłości, konfliktów i absurdów :) - jak to w P4.
 #978096  autor: TomekErek
 17 lut 2018, 11:44
jarekt pisze:Ale i tak jakby się ściśle trzymać regulaminów/cenników tzn. prędkości w nich podanych, to jest kilka nieścisłości, konfliktów i absurdów :) - jak to w P4.
heh, ciekawe czy w ramach tych nieścisłości używanie tego darmowego pakiet 6GB/3GB zaliczałoby się do płatnej aktywności? :D (pytałem o to chwile wcześniej)
 #978101  autor: Johnny
 17 lut 2018, 12:04
TomekErek pisze:A uzywanie tego pakietu 6GB/3GB zalicza się w OdNowie jako płatna aktywność?

Wiecie, ktoś uzywa tylko stanu darmowego i tego darmowego neta? To zapłaci po miesiacu 2zł? Coś czuje, ze tak, bo to przeciez jest darmowy pakiet neta :D
Jeśli z konta nie ubędzie Ci chociaż 1 gr to zapłacisz 2zł
 #978103  autor: GaduAirowiec
 17 lut 2018, 12:13
7. W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej, Pakiety mogą być wykorzystane na transmisję danych, na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej
w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej, przy wykorzystaniu ustawień APN Internet. Do wykorzystania pakietu, transmisja danych w roamingu
międzynarodowym w Strefie Euro rozliczana jest po stawce 0,03072 zł za 1MB (taktowanie co 1kB) i nie pomniejsza przyznanego Pakietu,
chyba, że rozliczana jest w ramach innych Usług/Ofert promocyjnych


jeśli ktoś może sprawdzić jak rozliczany jest ten pakiet w roamingu, to proszę o podzielenie się na forum. Pytanie czy doliczają 3 grosze za każdy MB z pakietu gratisowego 6GB? Wg nowych zasad roamingowych od 1.marca 2018r. dopłata ma wynosić tylko 1,23 grosza za każdy MB z pakietów internetowych w roamingu UE.
 #978201  autor: bolek2004
 17 lut 2018, 17:59
neotele pisze:Mam dwa pytania dotyczące aplikacji Play24 i tej promocji:

1. Czy istnieje (istniała?) aplikacja Play24 dla starszych Androidów niż 4.4? A jeśli tak, to jak ją zdobyć?
( aktualna apka jest dla Androidów 4.4 i nowszych)

2. Czy instalując aktualną apkę, można z tego samego telefonu, po zmianie karty SIM, aktywować tą promocję dla kilku numerów?
1. Była jakaś bo pamiętam dawno temu na starym telu z andkiem 2.3.5 się logowałem, ale i tak nic Ci to nie da bo play robi tak że po wprowadzeniu nowej wersji apki po jakimś czasie blokują możliwość zalogowania się na starsze wersje. Dostajesz komunikat że żeby skorzystać z play24 musisz aplikację zaktualizować.
2. Można
 #978238  autor: Gregrin
 17 lut 2018, 19:41
I z mojego zgłoszenia ze w apce pokazuje fakt zamiast odnowa (podobno to pole opcji promocyjnej czy jakoś tak) i prośby o włączenie tego darmowego pakietu 6GB, wyszło ze tego pola nie poprawili a dodatkowo włączyli płatny pakiet 6GB za 25zl. Czyli teraz z jednego problemu mam 2. Chyba maja premie za szybkie "rozwiązywanie" zgłoszeń a brakuje opcji oceny takiego zamkniętego zgłoszenia (np. na -1 ze nie pomógł i jeszcze zaszkodził).

Zrobiłem drugie zgłoszenie, również telefonicznie i coś mi się zdaje ze dopóki nie napisze go sam to darmowego pakietu nie dostane a problemów będzie coraz więcej. Ehh ci konsultanci.

PS. Co do tego czy ten darmowy pakiet będzie się zaliczał do aktywności w odnowie to ja te aktywności w odnowie rozumiem tak ze wszystko oprócz SD zalicza się do aktywności w tym tez korzystanie z pakietów wiec i z darmowego pewnie tez.
 #978251  autor: TomLee
 17 lut 2018, 20:10
TomekErek pisze:heh, ciekawe czy w ramach tych nieścisłości używanie tego darmowego pakiet 6GB/3GB zaliczałoby się do płatnej aktywności? (pytałem o to chwile wcześniej)
Tak na logikę to nie powinno. Płatna aktywność jak nazwa wskazuje raczej powinna być płatna :)
 #978261  autor: zoltan666
 17 lut 2018, 20:31
W wakacje korzystanie z darmowych GB w ramach promocji "Darmowy internet na lato" w taryfie odNowa traktowane było jako płatna aktywność i dodatkowej opłaty 2 zł. nie naliczali, więc teraz może być podobnie.
 #978262  autor: Gregrin
 17 lut 2018, 20:33
TomLee pisze:Tak na logikę to nie powinno. Płatna aktywność jak nazwa wskazuje raczej powinna być płatna :)
Ale do aktywności zalicza się korzystanie z pakietów. Chyba obojętnie czy pakiet kupiliśmy czy dostaliśmy, przynajmniej dla systemu.
 #978276  autor: asdaf
 17 lut 2018, 21:33
forum_tg pisze:a to ciekawe jak?
Kliknąłem w link podany przez darek032. Następnie zalogowałem się numerem telefonu i hasłem. I już ;) Moja taryfa to PnLT! Przeglądarka to Firefoks. Jedyne co zrobiłem to przed kliknięciem w link wyczyściłem pamięć z ciasteczek.
 #978292  autor: adacomp
 17 lut 2018, 22:15
Potwierdzam że pakiety 3GB i 6GB się wykluczają bez względu na sposób aktywacji USSD, mplay24 czy aplikacja.
Pomimo że obie opcje są dostępne w mplay24 czy apce to jak już jedną aktywowało się, druga nie wchodzi i wyskakuje błąd.
  • Strona 4 z 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9