DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #977610  autor: doni
 15 lut 2018, 00:41
Najtańsza oferta to abonament w Virgin za 0 zł, póki nie będziesz dzwonił nie płacisz nic a karta jest aktywna nie musisz się martwić o konieczności doładowania konta

doni
 #977614  autor: aster
 15 lut 2018, 01:57
aizo pisze:Co polecacie?
Wychodząc z założenia, że 0zł czy 5zł w skali roku nie odgrywa jakiegokolwiek znaczenia, radziłbym się skupić na sprawdzeniu lokalizacji, w których telefon byłby ewentualnie używany. Tu masz mapę wszystkich nadajników w Polsce: http://beta.btsearch.pl/

Play jest o tyle dobry, że tam gdzie nie ma zasięgu to po prostu przerzuca się na inne sieci (wewnętrzny roaming).
 #977621  autor: KR2615
 15 lut 2018, 07:44
Mnie się udało w PLAY już czwarty raz odnowić konto na rok. Zaczęłem od taryfy Play Fresh i pakietu " Przedłużenie ważności konta o 365 dni " w lipcu zeszłego roku był bonus za rejestrację, później przeszedłem do Fakt i odebrałem RWK za przejście. Wszystko w tej samej sieci, ta sama SIMka i średnio ok 1,25PLN na rok :)
 #977624  autor: Remington
 15 lut 2018, 08:42
Jeśli telefon ma być tylko do odbierania, to Play OdNowa. Kupujesz starter za 5 zł, za tę kwotę bierzesz pakiet 100 SMS lub 1 GB. Wystarczy raz na rok skorzystać z zakupionego pakietu. A więc pakiet 100 SMS za 5 zł starczy na... 100 lat :D
 #977632  autor: Johnny
 15 lut 2018, 09:26
Remington pisze:Jeśli telefon ma być tylko do odbierania, to Play OdNowa. Kupujesz starter za 5 zł, za tę kwotę bierzesz pakiet 100 SMS lub 1 GB. Wystarczy raz na rok skorzystać z zakupionego pakietu. A więc pakiet 100 SMS za 5 zł starczy na... 100 lat :D
Jeśli przez rok nie wykonasz chociaż jednej płatnej aktywności numer po 365 dniach zostanie wyłączony.
 #977637  autor: neotele
 15 lut 2018, 09:42
Johnny pisze:Jeśli przez rok nie wykonasz chociaż jednej płatnej aktywności numer po 365 dniach zostanie wyłączony.
Przecież Remington napisał, że "wystarczy raz na rok skorzystać z zakupionego pakietu", tj. wysłać SMS, więc numer nie będzie wyłączony.
 #977737  autor: Robin560
 15 lut 2018, 16:09
może klucz jest rwk po każdym doladowaniu 10zł na koncie po rzeniesienu i przedłużacz numeru czyli odbierasz połączenia w applikacji

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #977741  autor: aizo
 15 lut 2018, 16:24
Idąc na mega Januszostwo, gdzie moge otrzymac starter za free( red buł kiedyś dawał)

Jak pisałem nie zależy mi na sieci, trafyfie czy numerze. Liczą się tylko połączenia przychodzące.

Dzięki za propzycjie jak nie będzie free startera coś sobie wybiorę.
Robin560 pisze:odbierasz połączenia w applikacji
Jak w aplikacji?

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #977743  autor: Robin560
 15 lut 2018, 16:35
aizo pisze:
Robin560 pisze:odbierasz połączenia w applikacji
Jak w aplikacji?
tu masz wyjaśnione http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=91123
a propo darmowych starerów virgin daje i vikingowie

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #977783  autor: aizo
 15 lut 2018, 21:08
Biorę pod uwagę
- https://virginmobile.pl/oferty/karta/nowy-numer
- https://www.play.pl/oferta/play-karta/p ... te-odnowa/
- https://mobilevikings.pl/pl/oferta/telefon-na-karte/

I chyba zdecyduje się na Virgin bo ma te pare minut, sms-ow czy netu. Co prawda raczej nie wykorzystam tego ale w razie ,,W-u,,będzie na wszelki wypadek.
Z tego co czytałem ,,rejestracja,,odbywa się u kuriera. Ktoś zamawaił kartę? Ile trwa proces aktywacji(możliwości korzystania)karty od momentu zamówienia?

-Play na karte plus ze ze mam od ręki i nie czekam na kuriera.

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #977785  autor: aizo
 15 lut 2018, 21:27
Do 2021 troszkę czasu jeszcze mamy xD ale dzięki za info.

Co braku odnowieniowa pakietów (rozumiem, że mowa o tym 30 min i sms 300mb) to zobaczmy. Z ciekawości po testuje jak sprawa wygląda.

Tylko jeszcze kwestia jak długo czeka się na aktywacje samego startera, bo jak ma to trwać dwa tygodnie to ja podziękuje

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #977789  autor: aster
 15 lut 2018, 21:50
Remington pisze:Wystarczy raz na rok skorzystać z zakupionego pakietu.
A w taryfie odNowa nie pobierają 2zł/mies. jeśli nie ma żadnej aktywności?
 #977797  autor: aster
 15 lut 2018, 22:45
Ah, racja. Tylko wtedy np. awaryjnie się nie wykona połączeń telefonicznych w razie potrzeby (oprócz 112)?

Ja wiem, że chodzi o ofertę tylko do odbierania połączeń, ale według mnie może warto jednak "zainwestować" te 5zł i mieć Play na kartę rwk, wtedy konto ważne 365 na wychodzące a nawet dłużej na przychodzące. No w razie czego można przedzwonić lub choćby "strzałkę" wysłać aby ktoś oddzwonił.
 #977803  autor: Gregrin
 15 lut 2018, 22:56
aster pisze:Tylko wtedy np. awaryjnie się nie wykona połączeń telefonicznych w razie potrzeby (oprócz 112)?
Powinno się dać korzystać z SD tylko co miesiąc go wyłączą jeśli nie będzie 2zl wiec trzeba go najpierw włączyć.
aster pisze:Ja wiem, że chodzi o ofertę tylko do odbierania połączeń, ale według mnie może warto jednak "zainwestować" te 5zł i mieć Play na kartę rwk, wtedy konto ważne 365 na wychodzące a nawet dłużej na przychodzące. No w razie czego można przedzwonić lub choćby "strzałkę" wysłać aby ktoś oddzwonił.
W od nowie można by kopić pakiet za 15zl i wtedy tez zawsze można zadzwonić.

PS. oferta klucza jest fajna jeśli chcemy tylko odbierać bo nie musimy mieć karty w telefonie tylko apka musi mieć neta.