DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #977785  autor: aizo
 15 lut 2018, 21:27
Do 2021 troszkę czasu jeszcze mamy xD ale dzięki za info.

Co braku odnowieniowa pakietów (rozumiem, że mowa o tym 30 min i sms 300mb) to zobaczmy. Z ciekawości po testuje jak sprawa wygląda.

Tylko jeszcze kwestia jak długo czeka się na aktywacje samego startera, bo jak ma to trwać dwa tygodnie to ja podziękuje

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #977789  autor: aster
 15 lut 2018, 21:50
Remington pisze:Wystarczy raz na rok skorzystać z zakupionego pakietu.
A w taryfie odNowa nie pobierają 2zł/mies. jeśli nie ma żadnej aktywności?
 #977797  autor: aster
 15 lut 2018, 22:45
Ah, racja. Tylko wtedy np. awaryjnie się nie wykona połączeń telefonicznych w razie potrzeby (oprócz 112)?

Ja wiem, że chodzi o ofertę tylko do odbierania połączeń, ale według mnie może warto jednak "zainwestować" te 5zł i mieć Play na kartę rwk, wtedy konto ważne 365 na wychodzące a nawet dłużej na przychodzące. No w razie czego można przedzwonić lub choćby "strzałkę" wysłać aby ktoś oddzwonił.
 #977803  autor: Gregrin
 15 lut 2018, 22:56
aster pisze:Tylko wtedy np. awaryjnie się nie wykona połączeń telefonicznych w razie potrzeby (oprócz 112)?
Powinno się dać korzystać z SD tylko co miesiąc go wyłączą jeśli nie będzie 2zl wiec trzeba go najpierw włączyć.
aster pisze:Ja wiem, że chodzi o ofertę tylko do odbierania połączeń, ale według mnie może warto jednak "zainwestować" te 5zł i mieć Play na kartę rwk, wtedy konto ważne 365 na wychodzące a nawet dłużej na przychodzące. No w razie czego można przedzwonić lub choćby "strzałkę" wysłać aby ktoś oddzwonił.
W od nowie można by kopić pakiet za 15zl i wtedy tez zawsze można zadzwonić.

PS. oferta klucza jest fajna jeśli chcemy tylko odbierać bo nie musimy mieć karty w telefonie tylko apka musi mieć neta.
 #977809  autor: neotele
 16 lut 2018, 00:23
aster pisze:Tylko wtedy np. awaryjnie się nie wykona połączeń telefonicznych w razie potrzeby (oprócz 112)?
To może inaczej:
Bierzemy kartę odNOWA za 5zł i raz w miesiącu wchodzimy na jakąś minimalistyczną stronę www, np. http://eth0.me/ (strona pokazuje nasze IP; wielkość transferu to kilkanaście bajtów!), za co zapłacimy 1 grosz. Więc 5 zł wystarczy na ponad 41 lat, a w razie potrzeby możemy swobodnie telefonować i SMSować, choć każdy SMS, skróci czas prawie bezkosztowego parkowania numeru o prawie 2,5 roku (29x1gr) :)
 #977816  autor: aster
 16 lut 2018, 01:40
Gregrin pisze:Powinno się dać korzystać z SD tylko co miesiąc go wyłączą jeśli nie będzie 2zl wiec trzeba go najpierw włączyć.
...
W od nowie można by kopić pakiet za 15zl i wtedy tez zawsze można zadzwonić.
Mimo wszystko ten odNowa gorzej wygląda od zwykłej taryfy Play na kartę rwk.

W tej drugiej doładowujemy 5 zeta i mamy...
- możliwość awaryjnego dzwonienia na wszystkie numery w Polsce (lub wysłania "strzałki") zamiast tylko SD
- ważność połączeń przychodzących aż 455 dni

Nic więcej nie potrzeba. :)
neotele pisze:To może inaczej:
Bierzemy kartę odNOWA za 5zł i raz w miesiącu wchodzimy na jakąś minimalistyczną stronę www, np. http://eth0.me/ (strona pokazuje nasze IP; wielkość transferu to kilkanaście bajtów!), za co zapłacimy 1 grosz. Więc 5 zł wystarczy na ponad 41 lat
Można. Tylko niepotrzebnie się tu komplikuje sprawę skoro za 5zł można załatwić sobie święty spokój, bez wymogu wykonania jakiś czynności typu zadzwoń lub wyślij (przychodzące połączenia się niestety nie liczą) co miesiąc aby system nie ściągnął z konta 2zł.
 #1001727  autor: Robin560
 02 lip 2018, 10:04
Potrzebuję zachować 3 numery do grudnia. Jeden jest obecnie w T-m, drugi w play a trzeci w plusie. Każda sieć na zasięgu plusa odpada nie chcę też mieć ich w virgin bo jakość obsługi. mają być bez obsługowe dodam je do serwisu on-line sieci i tyle roboty. jeden numer może być cały czas aktywny.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1001730  autor: bobiwr
 02 lip 2018, 10:19
Robin560 pisze:...dodam je do serwisu on-line sieci
????
Proponuję żebyś na spokojnie przeczytał swój post i napisał to jaśniejszym językiem...
W Play jest takie cudo jak Play na kartę Rok Ważności Konta. Całkowita "bezobsługowość" numeru przez rok.
 #1001733  autor: wasylek
 02 lip 2018, 10:38
Robin560 pisze:Potrzebuję zachować 3 numery do grudnia. Jeden jest obecnie w T-m, drugi w play a trzeci w plusie. Każda sieć na zasięgu plusa odpada nie chcę też mieć ich w virgin bo jakość obsługi. mają być bez obsługowe dodam je do serwisu on-line sieci i tyle roboty. jeden numer może być cały czas aktywny.
To przejdź w plusie na taryfę Prosto na kartę i doładuj za 5zł, wtedy będziesz miał na rok spokój.
W Play aktywuj taryfę Play rok ważności konta.
 #1001735  autor: t r o i p
 02 lip 2018, 11:06
Zachowasz numery przenosząc je do dowolnego operatora, który posiada RWK
Najkorzystniej wypada darmowa taryfa Freemium w Virgin Mobile.
Bo tam nic nie musisz płacić,
Co więcej, co miesiąc dostajesz w niej za darmo :
30 minut
30 SMS-ów
300 MB
Zupełnie za free
Taryfa jest cykliczna i trwa 6 miesięcy. Potem trzeba ją odnowić kodem lub przez apkę.

Dictum sapienti sat est.
 #1001770  autor: t r o i p
 02 lip 2018, 13:26
Robin560 pisze:Potrzebuję zachować 3 numery do grudnia. Jeden jest obecnie w T-m, drugi w play a trzeci w plusie. Każda sieć na zasięgu plusa odpada nie chcę też mieć ich w virgin bo jakość obsługi. mają być bez obsługowe dodam je do serwisu on-line sieci i tyle roboty. jeden numer może być cały czas aktywny.
bobiwr umiem czytać ze zrozumieniem, obsługa w Virgin jest lepsza niż u niejednego infrastrukturalnego operatora. I nawet infolinia do bok jest darmowa, w przeciwieństwie do Play i wielu innych operatorów, którzy kasują klienta za każdą minutę do biura obsługi.
A co jest bardziej korzystne na przetrzymanie numerów niż darmowa taryfa?


Mam 2 numery w Virgin od kilku lat i zero problemów.
Więc nie rozumiem co z tą jakościa obsługi.
Wszystko możesz zgłaszać zarówno przez telefon jak i na profilu Virgin na FB czy w wiadomości prywatnej, ponieważ mają dostęp do konta.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2018, 14:15 przez t r o i p, łącznie zmieniany 4 razy.

Dictum sapienti sat est.
 #1001773  autor: rudymax
 02 lip 2018, 13:29
Robin560 pisze:Potrzebuję zachować 3 numery do grudnia. Jeden jest obecnie w T-m, drugi w play a trzeci w plusie. Każda sieć na zasięgu plusa odpada nie chcę też mieć ich w virgin bo jakość obsługi. mają być bez obsługowe dodam je do serwisu on-line sieci i tyle roboty. jeden numer może być cały czas aktywny.
Ponieważ wykluczasz sieć plusa, to sprawdź zasięg własny aero2. Jeżeli jest ok to możesz przenieść wszystkie do a2mobile na jednym wniosku (chyba że już masz jakieś w tej sieci, powyżej pięciu łącznie są problemy). Rok ważności po przeniesieniu, 10 zł na każdym, zarządzanie online z jednego konta. Dodatkowo w razie potrzeby RLAH jak dotąd bez dopłat.
 #1001780  autor: Remington
 02 lip 2018, 14:20
@t r o i p,
ale Robin560 ma rację - pytanie było o ofertę do odbierania i nie Virgin, a Ty wiesz lepiej i polecasz Virgin z taryfą, która nie ma znaczenia dla odbierania połączeń (kiedyś aktywacja Freemium przedłużała konto o rok, teraz działa to wybiórczo).