DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #977267  autor: GaduAirowiec
 13 lut 2018, 09:53
Czyli teraz aby przedłużyć PLNy promocyjne i dokupić i przedłużyć GB to trzeba skorzystać z 10 za 5zł ? Te 10zł to w całości na konto promocyjne idzie czy coś z tego zostaje na podstawowym? No bo żeby kupić pakiet 600MB to trzeba zapłacić z konta podstawowego , prawda?
 #977277  autor: jarekt
 13 lut 2018, 10:40
Ale wczoraj chodził mega ładnie :) (w porównaniu z aktywacjami sprzed kilkunastu dni) - nigdy to nie trwało kilka, kilkanaście sekund. Może czasami kilkadziesiąt sekund ale nie kilka.
Jutro sprawdzę ile dokładnie sekund trwa włączanie od momentu zlecenia.
 #977312  autor: GaduAirowiec
 13 lut 2018, 13:39
to co teraz? będą kazali doładować 10 za 5 (10 na konto promocyjne) i jednocześnie doładować 5zł z fejsbuka? Zeby mieć i GB i PLNy na promocyjnym? Drożyzna się zaczyna...
 #977321  autor: lookas
 13 lut 2018, 14:18
Dlaczego drożyzna? 5zł poprzez fb -> wydłużasz ważność GB -> przeznaczasz doładowanie na 10za5 -> wydłużasz ważność promo zł. Pytanie jakie mi się nasuwa co robić za 30 dni? Jak wydłużyć promo zł? Czy kolejny pakiet 10za5 można włączyć w ostatni dzień aktualnie ważnego 10za5?
 #977323  autor: jarekt
 13 lut 2018, 14:36
Problem z 10za5 jest właśnie taki, że można go włączyć tylko jeden raz na 30 dni i 31. dnia (licząc, że 1. dzień to dzień włączenia pakietu) - czyli w terminie ważności PromoZŁ - on się wyłącza (usługa "Pakiet 10za5" się wyłącza) i można go włączyć ponownie ostatniego dnia ważności PromoZŁ.
Ale czasami to wyłączenie usługi następuje bardzo późno (po 18.00 i później), a nawet jeszcze kolejnego dnia (wtedy PromoZŁ przepadną), ale jeśli zdążymy zlecić aktywację, to i tak 10za5 (zlecony tak późno) potrafi się włączyć dopiero kolejnego dnia, kiedy PromoZŁ już przepadły.

Przedłużanie więc PromoZŁ tylko pakietem 10za5 zawsze ostatniego dnia jest niebezpieczne. Ale może kiedyś (bo obecna sytuacja wygląda raczej na nie planowaną awarię niż na celowe działanie) nie będzie wyboru...
 #977326  autor: jarekt
 13 lut 2018, 15:02
@Dorotea, bonusowe PromoZŁ za doładowanie 25zł na doladowania.play.pl (d.p.p lub lepiej DPP) są wyłączone w taryfach Play od momentu wprowadzenia promocji MC.
O wyłączeniu bonusowych PromoZŁ mówi regulamin promo MC w p.III.1 https://www.play.pl/resources/pdf/2017/ ... 102017.pdf:
III. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. W okresie obowiązywania niniejszej Oferty Promocyjnej uczestnicy nie mogą korzystać z Oferty promocyjnej „15% EKSTRA ZA DOŁADOWANIE PRZEZ http://WWW.DOLADOWANIA.PLAY.PL I DOLADOWANIAPLAY.PL”
 #977327  autor: Dorotea
 13 lut 2018, 15:09
Nie wiem jak jest w regulaminach, pewnie tak jak napisałeś, ale...

Mam numer w Formule, doładowałam 25 zł i pojawiło się w Pakiecie Promocyjnych Złotówek 7,65 zł ważne 30 dni. Jak to wytłumaczyć?

Dodam jeszcze, że już kilka razy taka sytuacja powtórzyła się.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2018, 15:15 przez Dorotea, łącznie zmieniany 2 razy.
 #977328  autor: jarekt
 13 lut 2018, 15:11
@Dorotea, w Play/RBM/Fakt (czyli P4) różnice między regulaminami, tym co mówi/pisze Rzecznik (czy szeregowy konsultant) i tym jak działają systemy w danym momencie, są czasami bardzo duże :)

Czasami są to różnice na korzyść (lub dużą korzyść :) ) klienta, a czasami na niekorzyść (czasami dużą).
 #977351  autor: jarekt
 13 lut 2018, 17:39
Doładowałem właśnie testowo 1 numer poprzez StrDoł i dostałem PromoZŁ. Albo naprawili albo ja mam takie szczęście i spryt :). Zaraz napiszę więcej co i jak robiłem.

---edit---
Kolejne kilkanaście numerów doładowanych i żadnych problemów - PromoZŁ przyznane zgodnie z regulaminem po 1-2 sekundach (w tym samym momencie co kwota doładowania na konto główne).
Płatność kartą.

Jeśli Wam dalej nie działa tak jak powinno (jak u mnie :)), to dajcie znać.

---edit---
Co robiłem?
Ponieważ wolę robić doładowania poprzez StrDoł w taryfie PnKLT (bo zamiast 15% jest 30% bonusu - czyli 2 razy więcej), to zmieniłem taryfę na PnKLT. Oczywiście ma to sens, jeśli nie macie dużo GB (bo przepadną) albo Wam na GB nie zależy. Szczególnie się opłaci przy większych kwotach: przy doładowaniu 50zł jest 15zł ekstra zamiast 7,50zł (należy tylko pamiętać, że w PnKLT za 5zł jest 5 dni ważności więc nie dla każdego jest to opcja jeśli nie wie jak to ominąć).
Potem ewentualnie powrót do FPnK albo PnKRWK albo pozostanie w PnKLT.

Dodatkowo ze StrDoł korzystam tylko i wyłącznie z pominięciem FB (bezpośredni link do apki Socializera).

No i PromoZŁ dzisiaj dostałem na kilkunastu numerach na 30 dni (zsumowały się z obecnymi i je przedłużyły), tak samo jak przedwczoraj - bez żadnych problemów. Wczoraj doładowań przez StrDoł nie robiłem (chociaż chciałem - pisałem dlaczego nie mogłem zrobić :)) także nie wiem czy już po problemie, czy w ogóle był problem dla wszystkich, czy tylko dla FPnK (nie testowałem jeszcze w tej taryfie) czy może to problem FB i/lub jego ciasteczek (ja to omijam zawsze) czy jeszcze czegoś innego.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2018, 19:19 przez jarekt, łącznie zmieniany 3 razy.
 #977374  autor: GaduAirowiec
 13 lut 2018, 19:05
Doładowałeś przez jaką stronę? Czy przez strefę doładowań Play na facebooku? Dostałeś 15% na konto gratisowe i przedłużyło ważność tego konta o 30 dni, tak?
Ja mam PFnK i zgromadzone GB i PLNy na promocyjnym koncie:) Pozostaje mi 5zł z facebooka co miesąc z 15% gratisem na konto promocyjne. Działa nadal? Bo tydzień temu jeszcze działało.
 #977396  autor: dominik920
 13 lut 2018, 20:40
Ja przed chwilą zrobiłem doładowanie przez strefę doładowań na fb za 25 zł ,zawsze otrzymywałem 15% na konto promocyjne przedłużające złotówki na promocyjnym natomiast tym razem wpadło 2GB internetu i przedłużyło pakiet internetu który posiadałem o kolejny miesiąc ,albo mają błąd systemowy albo wkrótce dowiemy się o zmianie promocji w strefie doładowań i będzie internet za doładowania zamiast złotówek a jedynym sposobem przedłużenia złotówek na koncie promocyjnym będzie pakiet 10 za 5 o ile go nie wyłączą za jakiś czas .
 #977402  autor: dominik920
 13 lut 2018, 20:47
Formuła Play na kartę unlimited ,ta w której za 25 zł miesięcznie jest no limit i 6 GB internetu ,teraz po załączeniu dodatkowych 2GB za doładowanie wychodziłoby łącznie w tej taryfie 8 GB internetu .
 #977411  autor: adacomp
 13 lut 2018, 21:23
Czyli można doładować na stronie doladowania.play.pl oraz Strfa doładowań na FB i w obu przypadkach dają promoZł.

Czym się różni doładowanie w Strefie z FB i bez FB?
to przecież ta sama apka i efekt końcowy jest ten sam bo sam wielokrotnie tak doładowywałem.
 #977415  autor: jarekt
 13 lut 2018, 21:40
@adacomp:
- na DPP bonus 15% jest od kwoty doładowania 25zł (na FB od 5zł);
- na DPP bonus dla PnKLT wynosi 15% (na FB 30%);
- na DPP jest bonus 15% dla PnKSurf (na FB brak);
- obecnie na DPP zgodnie, z regulaminem promocji MC, nie ma bonusu 15% (ale @Dorotea stwierdziła, że dostała, więc być może jest to martwy zapis - http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 30#p977326

Jest jeszcze kilka innych różnic (mniej lub bardziej istotnych).
adacomp pisze:Czym się różni doładowanie w Strefie z FB i bez FB?
to przecież ta sama apka i efekt końcowy jest ten sam bo sam wielokrotnie tak doładowywałem.
To, że Ci 5 dni temu coś działało, to nie znaczy że Ci dzisiaj będzie tak samo działać.
Przeczytaj ten wątek. Efekt końcowy wcale nie musi być taki sam.
Ja bonus w postaci PromoZŁ dostałem, a inni nie :) - ale to akurat może nie być wina ładowania poprzez StrDoł z poziomu FB (lub z pominięciem FB tak jak ja to zawsze robię).
To może być błąd, który dotyczy akurat tylko i wyłącznie FPnK (tego jeszcze nie sprawdzałem).

W każdym razie w PnKLT PromoZŁ przychodzą, ładując numer z pominięciem FB poprzez StrDoł.

Dzisiaj po północy będę ładował chyba (na 99%) numery w FPnK więc będę wiedział jeszcze więcej.
  • Strona 2 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8