DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 1 z 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
 #965302  autor: ign123
 10 gru 2017, 00:20
24bis24 pisze:najpierw go aktywuj a później myśl czy przedłuży
Spokojnie, wiem o co chodzi :)
Póki co testowo próbowałem odpalić na RBM7MNP i PF i brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Za regulaminowe taryfy zabiorę się rano.
 #965305  autor: jarekt
 10 gru 2017, 00:25
Nie pisałem tego wcześniej, ale poza punktem 3. (2GB dla taryf prepaid w Play) promo jest dla wszystkich, którzy mają numer w P4: abonamenty, mixy, prepaidy, Playe, RBMy i Fakty.
Nawet klasa biznes się załapuje :)

Co więcej, jest również dla numerów operatorów MVNO działających na sieci P4 czyli np. Virgin, Vikings, nc+, Folx, Netia, Inea, Vectra, IZZI i TruPhone

Dałem to jednak w dziale prepaid, bo tak jakoś mi się wydaje, że "najbiedniejsi" to ci (my?) z prepaidem, a ponieważ ilość voucherów jest ograniczona, no to dział "abo" zignorowałem, po to aby właśnie więcej karciarzy miało ewentualną radochę z tych prezentów.

Aha, w promo HBO GO w treści SMSa wpisujemy nazwę preferowanego (ulubionego? najładniejszej?) YouTubera/YouTuberki z TeamPlay.
Nie dałem listy żeby każdy sobie wybrał ze stronki z promocją.
Ostatnio zmieniony 10 gru 2017, 01:46 przez jarekt, łącznie zmieniany 2 razy.
 #965306  autor: ign123
 10 gru 2017, 00:42
24bis24 pisze:ale regulaminowe też nie odpalają się
Podejrzewałem, że jeśli na nieregulaminowych taryfach nie przychodzi żadna odpowiedź to aktywacja może w ogóle nie działać - stąd za regulaminowe postanowiłem zabrać się rano :)
 #965310  autor: jarekt
 10 gru 2017, 01:34
@cyanoone, jest to możliwe. Na takiej samej zasadzie na jakiej SD obejmuje również takich opów jak właśnie Virgin i Vikings (i innych działających na P4).

System po prostu sprawdza czy dany numer działa na sieci P4 (a MVNO Virgin i Vikings akurat działają n P4).

Regulamin mówi:
"2. Uczestnikiem Akcji może być wyłącznie osoba posiadająca aktywny numer telefonu (MSISDN) w sieci komórkowej Partnera."
Zaraz zresztą to sprawdzę w praktyce.

Potwierdzam (sprawdziłem na 3 numerach) - działa również na MVNO działających na P4 czyli np. VIrgin i Vikings ale też nc+, Folx, Netia, Inea, Vectra, IZZI i TruPhone)

Dzięki @cyanoone za info.
 #965311  autor: lukjac
 10 gru 2017, 01:57
potwierdzam, sumuje się z tymi GB co się już posiada pod *108#, po wysłaniu SMSa po pół minucie już było 2GB więcej, a SMS pewnie dziś rano/przed południem przyjdzie;

na play24 w pełnej przeglądarkowej wersji został aktywowany taki pakiet:
Pakiet Internet 2 GB 0,00 zł (Darmowy pakiet 2 GB do wykorzystania przez 30 dni. )
 #965312  autor: jarekt
 10 gru 2017, 02:13
@lukjac, to że po kodzie *107# lub *108# będzie pokazywało "sumę", to było pewne.

Natomiast nie ma pewności:
- czy obecne GB zostaną "skutecznie" przedłużone tym pakietem (jak ktoś ma np. 100GB, to jest to mega ważne) i
- czy ten pakiet zostanie "skutecznie" przedłużony innym pakietem (ale to by była ewentualnie niewielka strata gdyby nie, bo góra 2GB).

Ponieważ to prezent na święta, to byłoby to niebywałe świństwo, gdyby obecne GB nie przedłużały się "skutecznie" czyli przepadały (zwłaszcza, że sugeruje się, że to zwykły pakiet 2GB za 9zł, tyle że wyjątkowo nie płacimy za niego).

Także wyjątkowo jestem tym razem spokojny (skłamałem - tak naprawdę, to jestem czujny jak zawsze).

PS. Nie będę tym razem tłumaczył co to znaczy "skutecznie" przedłużone.
 #965315  autor: bolek2004
 10 gru 2017, 06:54
Jak było pisane już 2gb w pnk rwk nie aktywuje się, w formule wchodzi od ręki niezależnie czy mamy włączony jakiś pakiet czy nie.
Mam wrażenie że ostatnio play robi te promocje po cichu aby jak najmniej ludzi skorzystało. Nawet na blogu rzecznika cisza.
 #965319  autor: iphoneski
 10 gru 2017, 08:46
Dostałem HBO, dzięki za info. Chciałem kupować na święta żeby coś obejrzeć a teras będzie za free. W sumie z tidalem, showmaxem i pakietem startowym play now oferta najlepsza dla mnie :)
 #965323  autor: Ricki1980
 10 gru 2017, 09:35
Dzięki za info. Wczoraj tuż przed północą aktywowałem HBO i 2 GB bez problemu w Formule Play na Kartę. Dzisiaj na innym numerze z tą samą taryfą tylko 2 GB, a przy HBO mam komunikat iż nie można zweryfikować numeru i tyle. W Play Fresh nie działa nic, czyli taryfa martwa i nawet wycofali w niej bonus za doładowanie Mastercard. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 #965326  autor: bolek2004
 10 gru 2017, 09:43
Też z tym hbo miałem taki komunikat, nie wiem czy akurat to pomogło, może to przypadek ale za drugim razem spróbowałem na innej przeglądarce i zaskoczyło. Choć nie wykluczone że mogłem przy wpisywaniu w formularzu coś pomieszać.
Śmieszna sprawa z apką hbo go polska na andka, ściągasz prawie 50mb czekasz aż się uruchomi po czym jak się uruchomi to pisze że apka jest nieaktualna i żeby ściągnąć inną Hbo go :)
Co za inteligent to wymyślił to nie mam pojęcia.
 #965327  autor: jarekt
 10 gru 2017, 10:06
czarek0072 pisze:Te nagrody to można wziąć wszystkie czy tylko jedną sobie wybrać?,aktywowałem HBO GO ale nie mogę włączyć gb taryfa pnklt
Nagrody możesz wziąć wszystkie - oczywiście po jednej każdego rodzaju na jeden numer (nie na użytkownika/PESEL tylko właśnie na numer).

Uwaga! Kod aktywacyjny HBO GO nie przyjdzie na numer, któremu niedawno zmienialiśmy taryfę (średnio 3-4 godziny wcześniej ale może i dłużej).

Jest to to samo obostrzenie co przy nagrodach za kody z nakrętek (np. 1GB za kod) ale brak jest informacji o tym w regulaminie.

Po prostu moduł potwierdzania, że numer należy do P4 ma najniższy priorytet w systemach P4 i po zmianie taryfy aktualizuje się na samym końcu - do tego momentu numeru nie można zweryfikować albo system raportuje starą taryfę.
 #965334  autor: R.Mandano
 10 gru 2017, 11:00
Dostałem kod na HBO - i co teraz mam zrobić, żeby na karcie OFNK oglądać ? - na karcie PF nie mogę, bo nie łapie się na promo nr 3 (czyli brak netu na karcie PF) ....
 #965349  autor: R.Mandano
 10 gru 2017, 12:21
Co mogę zrobić z tym kodem na HBO, jeśli na Play Fresh nie mam ani jednego promocyjnego bajta do wykorzystania :?:

Odpali na VM :?: - jeśli tak, to na ile filmów wystarczy 3GB :?:
  • Strona 1 z 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15