DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 1 z 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
 #965269  autor: jarekt
 09 gru 2017, 20:03
Promocja przedłużona o 2/3 dni.

Akcja rozpoczyna się w 08.12.2017 roku o godzinie 16:00 i trwa do 26.12.2017 roku do godziny 23:59:59.

Poza punktem 3. (2GB dla taryf prepaid w Play) i 2. (Tidal na 3 miesiące dla wszytskich w Play/RBM/Fakt) promo jest dla wszystkich, którzy mają numer w P4: abonamenty, mixy, prepaidy, Playe, RBMy i Fakty.
Nawet klasa biznes się załapuje :)
Co więcej, jest również dla numerów operatorów MVNO działających na sieci P4 czyli Virgin, Vikings, nc+, Folx, Netia, Inea, Vectra, IZZI i TruPhone

Nagrody można wziąć wszystkie - oczywiście po jednej każdego rodzaju na jeden numer (nie na użytkownika/PESEL tylko właśnie na numer).


1. HBO GO za darmo do 26.01.2018
15.000 voucherów w postaci unikalnego kodu o wartości 25zł.
Wyślij darmowego SMS na nr 8020 o treści ... (więcej info w linku na samym dole)
i załóż konto na HBO GO http://www.hbogo.pl/ wybierając operatora PLAY.
Voucher należy zrealizować niezwłocznie (24h) po jego otrzymaniu nie później niż do 26.12.2017 do 23:59:59.
Voucher może być przekazany bezpłatnie innej osobie.

W treści SMSa wpisujemy nazwę preferowanego YouTubera/YouTuberki z TeamPlay.
Nie dałem listy żeby każdy sobie wybrał ze stronki z promocją (link na samym dole).
Poza tym, oni chyba dostaną odpowiednią kaskę od P4 w zależności od tego ile "uzbierają" SMSów więc byłoby niefajnie kogoś Wam narzucać.

Uwaga! Kod aktywacyjny HBO GO nie przyjdzie na numer, któremu niedawno zmienialiśmy taryfę (średnio 3-4 godziny wcześniej ale może i dłużej).



2. TIDAL Premium na 90 dni
10.000 voucherów w postaci unikalnego kodu o wartości 59,97zł.

Promocja opóźniona - startuje 12 grudnia.
Nie wystartowała - firma/organizator "Plej" zawaliła termin po całości.
Nowy termin startu promocji: 13 grudnia (pewnie o 23:59 :) ).

Nie wystartowała - żenadka.
Nowy termin startu promocji: 14 grudnia.


Voucher może być przekazany bezpłatnie innej osobie.
Tylko dla Play/RBM/Fakt (abo/karta/mix).



3. Paczka 2 GB na 30 dni dla Klientów Play o wartości 9 zł
Wyślij darmowego SMSa na nr 111 o treści Prezent
Taryfy objęte promocją:
- PnK czyli Play na Kartę,
- PnKRWK czyli Play na Kartę Rok Ważności Konta,
- MiniMax czyli Formuła Mini Max na Kartę,
- FPnK czyli Formuła Play na Kartę,
- PnKLT czyli Play na Kartę Lubię to!,
(czyli bez OdN, PnKSurf, PnKStart, Freshy i RBM1/RBM7MNP/RBM5/rbmE)


4. Inne nagrody (dodatki do gier w ramach serwisu dogry.pl)


Regulamin: https://swietazplay.pl/images/pdf/regul ... omocji.pdf

Reklamacje: [email protected]

https://swietazplay.pl/


PS. "Piszę o tym znowu pierwszy"®™ :)
PS2. Tym razem Gruszce nie dam cynku. Zobaczymy kiedy on da info o promo :)
Ostatnio zmieniony 23 gru 2017, 22:26 przez jarekt, łącznie zmieniany 26 razy.
 #965287  autor: TomekErek
 09 gru 2017, 21:57
dzieki za info :D

HBO GO nie biore, bo mam bez dopłaty w Cyfrowym Polsacie (razem z CP GO)
Tidala nie biorę, bo mam już w tel i na laptopie swoją ulubioną muzę i nie muszę ściągać nic innego, ale 2GB przytule, czemu nie :D

Mam nadzieje, ze poprawnie mi przedłuży ważność moich obecnych GB, bo wszsytko trafi do wspólnego wora :D
 #965289  autor: jarekt
 09 gru 2017, 23:04
@24bis24, spróbuj z 10 razy. Może też w systemie jest błąd, a może w regulaminie jest błąd i ta taryfa nie jest objęta promocją (nie zaprogramowano jej w systemie) - ale ponieważ jest w regulaminie, to Ci się należy, więc w ostateczności zgłoś reklamację (mail).

Weź też poprawkę, że ostatnio - szczególnie przez ostatnie 3-4 dni - są olbrzymie problemy w systemach Play.
Ostatnio zmieniony 09 gru 2017, 23:09 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #965292  autor: jarekt
 09 gru 2017, 23:37
@mkkot, to jest tak: w Play (w P4) siedzi taki jeden leń i wymyśla takie różne promocje z nudów.
I z tym co wymyśli idzie do swojego szefa.
I ten szef z reguły mu mówi, takim zniechęconym głosem:

- Trochę słabe ale dobra, zobaczymy, może coś się z tego nada ale nie rób sobie nadziei...

ale zaraz ten szef leci z kolei do swojego bossa i mówi:

- Szefie mam super pomysł!

na co tamten boss odpowiada:

- Trochę słabe ale dobra, zobaczymy, może coś się z tego nada ale nie rób sobie nadziei...

Wtedy szef tego lenia zaczyna dziwnie patrzeć na swojego bossa (chodzi o dziwnie znajomy tekst wypowiedziany przez bossa)...

W każdym razie ja jestem tym leniem.


PS. Historię całkowicie zmyśliłem i nie mam nic wspólnego z Play i P4.
 #965298  autor: kamerling
 09 gru 2017, 23:57
@jarekt - Ty to jesteś prze****. Oczywiście w Pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Dzięki

Mam nadzieję, że załapię się na tego Tidala. Pewnie trzeba będzie tuż po północy wtedy 'atakować'. Znajc życie - będzie przeciążenie serwerów, hah
 #965299  autor: ign123
 10 gru 2017, 00:12
jarekt pisze:3. Paczka 2 GB na 30 dni dla Klientów Play o wartości 9 zł
I odwieczne pytanie: przedłuży dotychczasowe GB czy nie przedłuży ;)
Chociaż wydaje się, że to po prostu zwykły pakiet 2GB tyle, że za darmo, więc powinien przedłużyć.
Jeśli ktoś ma możliwość szybkiego sprawdzenia to będę wdzięczny za info.
 #965300  autor: kamerling
 10 gru 2017, 00:15
ign123 pisze:
jarekt pisze:3. Paczka 2 GB na 30 dni dla Klientów Play o wartości 9 zł
I odwieczne pytanie: przedłuży dotychczasowe GB czy nie przedłuży ;)
Jak przedłuży - to fajnie, jak nie - płakać ja nie będę. Mam przykładowo ważne GB do któregoś tam stycznia, tak jak ważność konta głównego na połączenia wychodzące (taryfa PnKLT!), więc brzydko pisząc - mam wywalone na to ;). I tak będę musiał doładować za jakiś czas i tak dostanę bonus. Plus oczywiście mam w planach zakup x paczek GB po tej promocyjniej cenie 10 GB za bodajże 12 zł.
 #965302  autor: ign123
 10 gru 2017, 00:20
24bis24 pisze:najpierw go aktywuj a później myśl czy przedłuży
Spokojnie, wiem o co chodzi :)
Póki co testowo próbowałem odpalić na RBM7MNP i PF i brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Za regulaminowe taryfy zabiorę się rano.
 #965305  autor: jarekt
 10 gru 2017, 00:25
Nie pisałem tego wcześniej, ale poza punktem 3. (2GB dla taryf prepaid w Play) promo jest dla wszystkich, którzy mają numer w P4: abonamenty, mixy, prepaidy, Playe, RBMy i Fakty.
Nawet klasa biznes się załapuje :)

Co więcej, jest również dla numerów operatorów MVNO działających na sieci P4 czyli np. Virgin, Vikings, nc+, Folx, Netia, Inea, Vectra, IZZI i TruPhone

Dałem to jednak w dziale prepaid, bo tak jakoś mi się wydaje, że "najbiedniejsi" to ci (my?) z prepaidem, a ponieważ ilość voucherów jest ograniczona, no to dział "abo" zignorowałem, po to aby właśnie więcej karciarzy miało ewentualną radochę z tych prezentów.

Aha, w promo HBO GO w treści SMSa wpisujemy nazwę preferowanego (ulubionego? najładniejszej?) YouTubera/YouTuberki z TeamPlay.
Nie dałem listy żeby każdy sobie wybrał ze stronki z promocją.
Ostatnio zmieniony 10 gru 2017, 01:46 przez jarekt, łącznie zmieniany 2 razy.
 #965306  autor: ign123
 10 gru 2017, 00:42
24bis24 pisze:ale regulaminowe też nie odpalają się
Podejrzewałem, że jeśli na nieregulaminowych taryfach nie przychodzi żadna odpowiedź to aktywacja może w ogóle nie działać - stąd za regulaminowe postanowiłem zabrać się rano :)
  • Strona 1 z 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15