DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 22
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 22
 #972237  autor: kaspeed
 16 sty 2018, 11:32
Zmiana zasad przyznawania bonusu.1miesiąc niezależnie od kodu.Aktywacja 9,99.Polecajacy dostanie miesiąc dopiero po darmowym miesiącu poleconego.Koniec darmowych miesięcy z góry kumulowanych.Nowe zasady.i cenniki od 10.01 2018

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #972245  autor: kaspeed
 16 sty 2018, 11:59
Wyszedł zapewne sposob z nabijaniem miesięcy.I tyle.Jasno to wskazują zmiany zasad.Cóż nic nie trwa wiecznie za21miesiecy serdecznie dziękuję.Wykorzystam i uciekam.Żona dzis ucieknie do Orange.29,99poświęcę dyszke za aktywację wydam na Owsiaka fundację.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #972273  autor: Morvius
 16 sty 2018, 14:10
Apeluję o kulturalną rozmowę bez docinek i zgrzytów. Nie chcę rozdawac czasówek za brak poprawności.

Klasyczny obserwator wątku.
 #972294  autor: kaspeed
 16 sty 2018, 15:22
Zobaczymy jak szybko oddadzą numer.Do nich maks 24h i plus i Play oddal nr.Ciekawe jak w drugą stronę

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #972303  autor: Gregrin
 16 sty 2018, 15:47
Maja lejek ?? Bo z tego co czytam to "w przypadku przekroczenia pakietu danych dla internetu, można skorzystać z dodatkowych limitów, za które opłata również automatycznie zostanie pobrania z karty przypiętej do konta." Czyli jak to u nich działa ??
 #972304  autor: kaspeed
 16 sty 2018, 15:53
Lejek 64kb/s jak chcemy pełną predkosc 1,99za 1gb kase pobiera z środków dodatkowych.Jesli takie masz i poprosisz o aktywacje

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #972309  autor: bobix
 16 sty 2018, 16:13
To nie można włączyć samemu pakietu?
 #972310  autor: kaspeed
 16 sty 2018, 16:15
Nie.Trzeba zgłosić.No i mieć wcześniej doladowane środki dodatkowe

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #972316  autor: kaspeed
 16 sty 2018, 16:56
Aplikacja i dodaj srodki dodatkowe

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #972500  autor: kaspeed
 17 sty 2018, 16:44
Po zeskanowaniu kodu qr 10sekund.Wsadzilem sim i dziala.Dodatkowo powiem że: obsmarowalem im fb dali 4miesiące żonie.Za te 40zl.Ja dostałem 1miesiąc.Nie jest to cos co raduje ale wyszli trochę z twarzą z calej sytuacji.Żona i tak czeka na przeniesienie

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #972559  autor: Medelles
 17 sty 2018, 20:33
Po ponad miesiecnym okresie bycia beta-testerem nowej sieci podziele sie uwagami.

problemy które zostały zgłoszone i od ponad miesiaca nie naprawione:

1. Brak powiadomien o niedostepnosci numeru dla dzwoniacych z sieci Orange, jest tylko krótkie pikniecie. Niekiedy raz na 10 razy zdarza sie, ze pojawi sie komunikat. Dla sieci TM, Play komunikaty wystepuja. Sprawdzone na 3 numerach.

2. Dzwoniacy otrzymuje sygnal zajetosci, mimo ze uzytkownik folx-a nie rozmawia, po kilku sekundach dostaje SMS ze ktos do niego dzwonil. Tutaj tez nie ma reguly , kto i z jakiej sieci dzwoni.

3. Dzwoniacy z zagranicy otrzymuja komunikat, " Nie ma takiego numeru" - tylko nie ma tutaj klucza jakie numeru i z jakich sieci, sytuacje sa zupelnie losowe.

4. W aplikacji folx w menu nie wyswietla sie nr telefonu dla jednego z numerów.

Teraz kilka słow o osłudze klienta, której wlasciwie nie ma. Caly czas slysze zapewnienia o trwajacych pracach nad problemem i obietnicach , ze zostane powiadomiony o rozwiazaniu, oczywiscie nic nie jest rozwiazane i zadnego odzewu z ich strony. Caly czas slysze, ze zglaszane problemy sa mega skomplikowane a ich rozwiazanie wymaga czasu, czasu i jeszcze raz czasu. JAk dla mnie to jakas totalna amatorka. Az sie boje pomyslec co by bylo jakbbym mial głowny numer u nich i chcial rozwiazac jakis powazny problem.

Jedyny plus to fajne numery - jednak inni musza wprowadzic zmiany w systemach zeby identyfikacja wreszcie dzialala jak nalezy czyli 450 xxx xxx. Dziwie sie ze Folx nie zalatwil tej kwestii przed rozpoczeciem dzialanosci. To tez swiadczy o braku profesjonalizmu.
- cena absolutnie niekonkurencyjna,
- sposob kontaktu tragedia, juz wole napisac zgloszenie i czekac na rozwiazanie niz za kazdym razem tlumaczyc to samo. Po likwidacji 3 miesiecy gratis co bylo duzym plusem, nie wroze juz im sukcesu.
Ja ze swojej strony juz ich nikomu nie polece. Jak dla mnie kolejny nijaki, niczym nie wyrozniajacy sie operator.
 #972570  autor: kaspeed
 17 sty 2018, 21:09
No i mamy częsciowo wspolne sprawy. Właśnie identyfikacja również uwazam że to przed startem powinno być ogarnięte. Co do fajnych nr tak samo uważam.Co do pozostałych spraw dodaj: brak bilingu;) brak kodu ussd za granicą przydatny.Co do ceny 30zl w tej cenie mam 20gb 1,95 w UE. Akurat tu mi pasują cenowo.Nie musze męczyć sie z dodatkowymi pakietami.Jednak do wad dodaj prędkosci i zasięg P4;)u mnie z 8masztów na miasto 1 maszt i 1sektor ma ledwo 30mega pozostałe kicha 3-10maks. Ogólnie wniesienie aktywacji za 9,99 również nie jest pozytywne.Przez to zostałem nacięty na łącznie 40zł

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #972580  autor: michal198
 17 sty 2018, 21:49
Pytanko jak ktoś może sie do mnie dodzwonić a ja mam jakis komunikat jak chce zadzwonic " zła konfiguracja" to moge już przenosić od nich numer. Czekam ponad 24 godziny na pełną aktywację
 #972643  autor: kaspeed
 18 sty 2018, 10:38
A nie blokuje ci nic transmisji pakietowej?

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 10 z 22
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 22
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 22