DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 22
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 22
 #967637  autor: kaspeed
 21 gru 2017, 14:59
Blokady niema na ilosć miesięcy.Jedyna blokada to pesel.Albo numer przenosisz abo nowy wybierasz.1pesel 1 nr

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #967638  autor: muchakk
 21 gru 2017, 15:01
kaspeed pisze:Trafiłes na niedouczonego konsula.Roaming zmienić mogą.

Zgłoszenie obsługiwało łacznie 5 osób więc ciężko mi powiedzieć, że trafiłem na niedouczonego konsultanta. Oni zrobili zgłoszenie i "rozmawiali w zespole" - nie da się nic w tej kwestii zrobić.
 #967639  autor: 24bis24
 21 gru 2017, 15:02
bobiwr pisze:Ciekawe czy jest jakaś blokada ilości darmowych subskrypcji?
1 sztuka na Pesel.
Nawet po przeniesieniu do innego opa nie dostaniesz na dzień dzisiejszy drugiej.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #967641  autor: kaspeed
 21 gru 2017, 15:10
No tak.U mnie jakoś zmienili priorytety trwało to 3dni.+ wyłączenie PLUSA.Dało sie dalo.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #967717  autor: kaspeed
 21 gru 2017, 23:21
Na dziś zaczęto wpuszczać karty PLAY do LTE Pomaranczy. Folx jeszcze nie:(


Jesteśmy odrębną siecią i korzystamy jedynie z infrastruktury sieci PLAY. Na chwilę obecną LTE Orange nie będzie u nas dostępne.
Ciekaw jestem skoro kazda sieć oparta o P4 dostaje wjazd a Folx nie/? :|

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #967778  autor: Medelles
 22 gru 2017, 15:47
Folx cos grzebie w systemie.
15:15 taki mail:
"Cześć,
Bardzo dziękujemy za email wraz zapytaniem o kod wejściowy do Folx. Chcieliśmy wysłać Ci go, jako prezent na Święta, ale widzimy, że udało Ci się go zdobyć już wcześniej.
Miło nam, że jesteś już z nami. Pamiętaj, że w Folx możesz nie płacić za subskrypcję w ogóle - każde Twoje polecenie Folx znajomemu, który zasubskrybuje się u nas, to kolejny miesiąc darmowej subskrypcji dla Ciebie."

Nigdy nie byl wysylany mail z prosba o kod.

15:18 taki mail:
"Cześć!
Bardzo dziękujemy za email wraz zapytaniem o kod aktywacyjny do Folx. Aktualnie nasza aplikacja dostępna jest tylko dla tych, którzy mają kod aktywacyjny, ale bardzo chcielibyśmy zaprosić Cię do nas jak najszybciej.
Dlatego już niedługo odezwiemy się znowu do Ciebie, a teraz życzymy Ci najweselszych Świąt jakie mogą się wydarzyć oraz naprawdę szczęśliwego Nowego Roku!"

Ale ja juz mam nr w folx, o co chodzi :)

Jeszcze jedno osoba polecona czeka juz ponad 24 godziny na mozliwosc aktywacji telefonu, po tym jak kierowca, anulował zlecenie dostawy, karta fizycznie zostala odebrana. Ile to u nich moze trwac, bo pisza caly czas ze pracuja nad tym. Podobno mozna jakas rekompensate za czas oczekiwania wyrwac. Ktos? cos ?
 #967790  autor: kaspeed
 22 gru 2017, 16:46
Za problemy ty jako osoba polecająca dostaniesz 2mies a osoba która przechodzi dostać moze 2mies dodatkowe. (u mnie to samo było)Co do emaili tez miałem;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #967792  autor: 24bis24
 22 gru 2017, 16:58
Z Folxa to brać numer bo jeszcze fajne można znaleźć i od razu uciekać. :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #967793  autor: kaspeed
 22 gru 2017, 17:03
Ja na razie czekam bo jesli nie uporają sie z prezentacją nr po swoijej stronie po przeniesieniu będzie problem dalej wisiał.Mam 6miesięcy na przenosiny.Jak narazie ma zalety i jedną wadę ( siec p4)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #967799  autor: 24bis24
 22 gru 2017, 17:27
kaspeed pisze:jedną wadę ( siec p4)
jak dla mnie to największa zaleta :mrgreen:
znajdź drugą sieć gdzie za darmo można mieć rozmowy, sms, internet i nawet startera nie musisz kupować.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #967803  autor: kaspeed
 22 gru 2017, 17:56
No nie o to mi chodzi. W Całym województwie Łodzkim po wsiach i miasteczkach LTE od P4 kuleje 2-9mega to rekord. Po 3w nocy mam speed po 60mega. Wiem wiem może nie wszędzie tak jest ale moje rejony Widać przeciążoną sieć. Podczas gdy najlżej mam w O i T. To jest dla mnie wada folxa.
Z zalet to wymienie system poleceń.( o wszystie dodatkowe numery z tym zwiazane przemilcze dla ich dobra) Zaleta karta wpinam i zapominam.U mnie w orange musze pamietac doładowac.Tu mam z głowy


Jescze taka uwaga: jeśli po starcie folx złozyliscie formularz ze chcieli byscie uzyskać kod a dziś dostaliscie ten email. Proponuję zapytać konsultanta czy takie działanie przypomnienie sobie o kliencie i cos w stylu: Ano hej przypomnielismy sobie o tobie chcielismy dac ci kod na swięta ale widzimy ze dałes rade bez nas to nic ci nie dajemy jest robieniem z klienta frajera.( tu mozna cos innego wymyslec.)I zapytac czy w ramach dobrej współpracy by nie zarzucili 1mies za darmo.( no moze wam sie uda;) :roll: pozdrawiam :) i zapraszam do informowania jak wam poszło;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #967814  autor: lordbyd
 22 gru 2017, 19:01
znajdź drugą sieć gdzie za darmo można mieć rozmowy, sms, internet i nawet startera nie musisz kupować
Virgin Mobile :)
 #967815  autor: kaspeed
 22 gru 2017, 19:08
Panowie za te jaja z meilem mozna dostac 1miesiac za darmo.Jak sie czlowiek uprze i powierci dziure konsulom.Ja poczułem sie jak pies po tym emailu i sory urazili mnie lekko...

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #967857  autor: Medelles
 22 gru 2017, 22:06
kaspeed pisze:Za problemy ty jako osoba polecająca dostaniesz 2mies a osoba która przechodzi dostać moze 2mies dodatkowe. (u mnie to samo było)Co do emaili tez miałem;)
kaspeed,
cos sciemniasz, wlasnie negocjuje z folx rekompensate za anulowanie dostawy przez kierowce i opoznienie w uruchomieniu numeru okolo 30 godzin. Proponuja tylko 1 miesiac dla poleconego, twierdza ze polecajacy nic nie moze dostac, a Ty tu piszesz o dwoch miesiacach dla obu.
Dawaj zrzut ekranu z subskrypcji, albo rozmowe z konsulem o przyznaniu 2 miesiecy
 #967859  autor: kaspeed
 22 gru 2017, 22:16
Ja dostałem 1miesiąc za problem z aktywacją simki.( nie było potwierdzenia u kierowcy) jako ten co polecał ten co miał problem dostal 2miesiące. Ja chętnie wrzucę zap z rozmowy.Mojej Bo to ze on dostał 2miesiące nie potwierdze.Ja dostałem 1mies za aktywacje jego+ 1 reklamacyjna.



Link do zapa: http://fotowrzut.pl/3OY54R8S4L



tu fragment rozmowy mojej z BOK.Moja rekompensata.Dostałem łącznie 2 miesiące za te problemy1 dodatkowy i 1 co się należało.On zaś dostał poza 3miesiącami 2 dodatkowe.

Dokładnie było tak: z
1miesiąc dostałem za problemy z jego aktywacją karty sim.2 Miesiac dostałem jak już udało się mu uruchomić kartę.

On swoją droga rekompensatę dostał za problemy 3mieś( z kodu)+2 miesiące za problemy.


Więc on zyskał 2miesiące dodatkowo extra ja zaś 1.Mam dalej dac zapa z rozmowy w której potwierdzają ze drugi darmowy miesiąc dostane ? Niebardzo chce mi sie szukac;) A reklamacji juz troche u nich ogarnołem.



Masz ostatnie potwierdzenie że ja jako Polecający dostałem łącznie 2 miesiące.

http://fotowrzut.pl/CF47VF8WG7

Z oczywistych względów nie mam dostępu do Kolegi rozmów i tego co wwalczył.Problemy były dla nas obu więc dla mnie logiczne bylo że otrzymałem również dodatkowy miesiąc.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #967862  autor: 24bis24
 22 gru 2017, 22:36
lordbyd pisze:
znajdź drugą sieć gdzie za darmo można mieć rozmowy, sms, internet i nawet startera nie musisz kupować
Virgin Mobile :)
nie myślałem o 30 sms, 30 min, 300MB :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #967863  autor: Medelles
 22 gru 2017, 22:39
kaspeed pisze:Ja dostałem 1miesiąc za problem z aktywacją simki.( nie było potwierdzenia u kierowcy) jako ten co polecał ten co miał problem dostal 2miesiące........
Dzieki za szybka odpowiedz trafilem na kiepskiego konsula :) negocjuje dalej :)
 #967865  autor: kaspeed
 22 gru 2017, 22:41
Ja powiem ci tak. W rodzinie mowią na mnie pan Reklamacja;) ja wiem co moge zyskać jak rozmawiać.A straty hmmm byly po obu stronach.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #968134  autor: Maks SIM
 25 gru 2017, 15:44
Znalezione w sieci:
Folx jest operatorem wirtualnym. Stoi za nim spółka Beta (wcześniej Brayton Investments), której jedynym udziałowcem jest przedsiębiorstwo InIn z Luksemburga. Beta została zarejestrowana pod tym samym adresem co Play, czyli na Taśmowej 7 w Warszawie. We władzach przedsiębiorstwa są: Jozef Mayer i Paweł Lewandowski (zarząd) oraz Tatiana FaFaliou, Serdar Cetin, Bruce Mcinroy i John Karagiannis (rada nadzorcza). Członkowie rady to osoby związane z Olimpia Group i Novatorem, największymi akcjonariuszami Play Communications. Na razie, aby zostać klientem Folx, trzeba mieć specjalne zaproszenie, które daje 3-miesieczną bezpłatną subskrypcję. Polecenie kolejnej osobie przyznaje jej także bezpłatny abonament. W podstawowej ofercie operator proponuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 20 GB internetu i 1,5 GB w roamingu na terenie UE. Opłata za abonament ma wynosić potem 30 złotych. Sieć Folx rozpoczyna działanie w 9 miastach: Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.
żródło:
https://www.chip.pl/dzieje-si%C4%99/poj ... rettyPhoto
----
Natomiast w/g KRS( https://krs-pobierz.pl/beta-i5522874 )
siedziba Folx mieści się:
ul. Nowy Świat 7/15
00-496 Warszawa
Mazowieckie

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
  • Strona 6 z 22
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 22
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 22