DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 22
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 22
 #970841  autor: Patrax
 08 sty 2018, 20:41
Ludzie wezmą złote numery i przeniosą do innych sieci i na tym się skończy fenomen nowego operatora taka jest prawda. Sam zamierzam tak zrobić bo po prostu nie widzę zalet ich oferty
 #970862  autor: kaspeed
 08 sty 2018, 22:16
1.Nie trzeba pamiętać o doladowaniach
2.Nie potrzebujemy myśleć : kiedy ja mam aktywować pakiet.
3. Poleceń system pozwala nam mieć darmową usługę.
4.Błędy sieciowe które również pozwalają zyskać w ramach reklamacji
5. Fajne numery które jeszcze da się wyrwać.
6. Wolność włącz/wyłącz kiedy ci pasuje.
7.Nie czekam na konsutanta 2h na infolinii( na przykładzie PLUSA. i Virgin Mobile)
8. Za 29,99 mam w standardzie 1,95gb w UE. Pelny RLAH (Virgin Mobile np Brak)
9.Ludzka wersja BOK.( luźna forma rozmów itd) Przypominająca dawne bok heyah czy virgin mobile
10. Zasięg 4sieci.( tu akurat wolal bym mimo wszystko aby pomykalo na Orange/T jako glowna sieć a nie P4 ale to tylko taki dodatek)
11. Nowy prefix 450 na dziś wolny od wszelkiej maści spamu generowanego.
12.Prostota opcji.Czyste przejrzyste działanie.
Po miesiącu uważam że mają potencjał.Ja daję im szansę przez kolejne 14miesięcy.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #970872  autor: Patrax
 08 sty 2018, 23:20
Wszystko fajnie ale brak hd voice, brak voLTE kto raz usłyszy rozmowę w tak doskonałej jakości już trudno się przestawić no i brak wifi calling w dodatku zasięg Play nie jest taki super mogli by w końcu uruchomić roaming w Orange. Cena za pakiet 29,99 zł uważam za wysoką obecnie mam za 25 zł i znacznie więcej Internetu. Chat to super sprawa, w aplikacji mój Orange również jest chat i również można na luzie porozmawiać i dosłownie wszystko załatwić. Akurat z tymi numerami to jest plus no i doskonały system wybierania numerów, system płatności też mają bardzo dobry i więcej zalet nie widzę. Nowy prefiks narazie jest wolny od spamu ale może się to zmienić chociaż nie koniecznie ja mam prefiks 5790 i jak do tej pory również jest wolny od spam botów
 #970904  autor: kaspeed
 09 sty 2018, 10:13
Dla mnie cena jest ok.Dlaczego?Gdyby byla mniejsza analogiczne stracil bym z automatu 1,95gb.w ue.Wiem ze t/o za 25ma lepszą oferte ale mniej neta w standardzie w unii.Dla mnie sporo poruszającego sie po Unii zabawa w dodatkowe pakiety średnio pasuje.Pojęcia hd voice itd to dla mnie mydlenie uszu pojęcie marketingowe jak.z uhd tv. Jakos żadna słuchawka jaką kupilem nie miala tego cuda.Wi-fi calling naprawdę czy volte tak masowo to używane jest?Mam wifi call w Orange użyłem raz ledwie.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #970916  autor: Patrax
 09 sty 2018, 11:29
kaspeed pisze:Dla mnie cena jest ok.Dlaczego?Gdyby byla mniejsza analogiczne stracil bym z automatu 1,95gb.w ue.Wiem ze t/o za 25ma lepszą oferte ale mniej neta w standardzie w unii.Dla mnie sporo poruszającego sie po Unii zabawa w dodatkowe pakiety średnio pasuje.Pojęcia hd voice itd to dla mnie mydlenie uszu pojęcie marketingowe jak.z uhd tv. Jakos żadna słuchawka jaką kupilem nie miala tego cuda.Wi-fi calling naprawdę czy volte tak masowo to używane jest?Mam wifi call w Orange użyłem raz ledwie.

Dla kogoś kto jeździ po UE i pracuje kilka miesięcy za granicą 1,95 GB internetu w roamingu jest dobre ale sam pracuje w Truckerce i oferta orange w zupełności wystarcza ... może spędzam za granicą jakieś 2 lub 3 dni ale powiem szczerze że więcej internetu w UE nie jest mi potrzebne. Wifi calling również nie używam bo u mnie zasięg orange jest bardzo dobry ale moja narzeczona z kolei z wifi calling korzysta bardzo często. jeśli chodzi o hd voive i voLTE to nie jest mydlenie oczu :wink: posiadam galaxy s7 i u mnie działają rozmowy po voLTE :wink: jakość rozmów jest po prostu nie porównywalna :wink: bym wrzucił próbkę nagrania rozmowy ale to są moje prywatne sprawy więc za bardzo nie umiem ci tego wytłumaczyć co słychać, ale to jest zupełnie jak byś słuchał czystego studyjnego dźwięku bez żadnych szumów
Obrazek
 #970918  autor: kaspeed
 09 sty 2018, 11:51
Jak mi wiadomo do hd voice tez trzeba.spełnić warunki.Dwa wspierane urządzenia.Dlatego jak z videorozmowa u mnie sie nie sprawdziło.Byc.moze kiedyś zobaczę roznice w dźwięku a folx do tego czasu poprawi bledy i braki.Szansę im daję mają plusy wady jak kazda sieć.15mies bede intensywnie obserwować.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #970969  autor: ign123
 09 sty 2018, 14:39
Czy GB kumulują się, czy system działa zgodnie z Cennikiem?
Niewykorzystane w danym Miesiącu subskrypcyjnym jednostki w ramach pakietu transmisji danych przepadają.
 #970977  autor: kaspeed
 09 sty 2018, 15:33
Przepadają.No cóż drobna wada trze byl bym za przechodzeniem pakietów

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971162  autor: patrix-83
 10 sty 2018, 14:45
FOLX w dniu dzisiejszym uzyskał dostęp do LTE ORANGE na moim numerze. Zrestartujcie telefony i powinniście też dostać odświeżenie karty sim.
Prędkość w LTE Orange obcięta: down - 1,5mb/s upl - również 1,5mb/s

EDIT:
BOK Folx nie potwierdza tych zmian albo sami o nich nie wiedzą bo właśnie z nimi rozmawiałem na ten temat i nie wiedzą nic o zmianach.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2018, 14:55 przez patrix-83, łącznie zmieniany 2 razy.
 #971163  autor: kaspeed
 10 sty 2018, 14:52
Szybszy niz ja jesteś.Potwierdze ze obciete do1,5mega.;-)Długo trwalo zanim dodano lte

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971199  autor: kaspeed
 10 sty 2018, 19:54
No i gut.Przynajmniej doczekalismy sie.Na dziś brak mi chyba jeszcze bilingu i faktur

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971202  autor: bobix
 10 sty 2018, 20:20
A mi brakuje WifiCalling, VVM i VoLTE dokładnie w takiej kolejności, więc na razie nie migruję.
 #971210  autor: kaspeed
 10 sty 2018, 21:39
Bobix z tego co wiem na dziś nie mają w planie.Ma być prosto tanio i bez zbędnego bajeru.A to akurat są uslugi jak mowiłem 99% osób zbędne

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971254  autor: bobix
 11 sty 2018, 08:16
Ale targerują się na młodych ludzi z dużych miast, którzy pewnie w 80% mają sprzęt (bez VVM) który to obsłuży.
 #971258  autor: kaspeed
 11 sty 2018, 08:44
Ja jestem przed30stka wiec nie.tak.Stary a sprzętu nie kupowałem dla bajerów w postaci hd voice etc.Wiadomo z biegiem czasu cos kupie co.juz bedzie wspierało.I zapewne z biegiem czasu Folx wprowadzi brakujące wam usługi.Teoretycznie powinno to im sprawnie pójść ale patrząc na braki obecne zgłoszone zaczynam wątpić.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971290  autor: JaneQ_Damian65
 11 sty 2018, 11:31
Pan chyba nie wie co mówi, bo HD Voice (kodek AMR-WB) to "nowość" z okolic 2011 roku i bodaj różowi jeszcze za Ery wprowadzali go częściowo w 2G. Jak będę chciał bulgotu posłuchać to pójdę do a2mobile...
Z Folxa korzystają w 99% osoby z telefonami obsługującymi wszystkie technologie z racji aplikacji. Wsparcie WiFi Calling, albo chociaż samo VoLTE jest jak najbardziej potrzebne. Sama obsuwa z wprowadzeniem roamingu LTE też była dziwna. Pomijam kwestię "śmigania" internetu i jakości sieci P4 (telefony same z siebie na śródmieściu i południu Wrocławia na roaming nie przeskakują).
Mam wrażenie, że bajeczka pt. "Folx" zacznie się kończyć wraz z wygasaniem bezpłatnych subskrypcji. Chyba, że zamierzają prowadzić rozdawnictwo do końca :D
 #971296  autor: kaspeed
 11 sty 2018, 12:17
Moj telefon nie wspiera.hd.czy.innnych cudów a jest z 2016r.Jedyne co moge liczyc to wifi calling.Mnie.to.zbedne.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971309  autor: AstroRasti
 11 sty 2018, 12:40
kaspeed pisze:Ja jestem przed30stka wiec nie.tak.Stary a sprzętu nie kupowałem dla bajerów w postaci hd voice etc.Wiadomo z biegiem czasu cos kupie co.juz bedzie wspierało.I zapewne z biegiem czasu Folx wprowadzi brakujące wam usługi.Teoretycznie powinno to im sprawnie pójść ale patrząc na braki obecne zgłoszone zaczynam wątpić.
Ty chyba nawet nie masz pojęcia o czym mówisz bo mówienie że HD Voice, wifi calling czy to nawet volte to zbędne funkcje to nie wiem jakim trzeba być . Próbujesz za wszelką cenę udowodnić swoją rację czy o co chodzi? Akurat tutaj ciebie zadziwię i z tych funkcji korzysta bardzo wiele osób. Nie od dziś wiem jakie bywają cyrki w roamingu krajowym. Sam mam numer w play i niejednokrotnie się spotkałem jak ustawiłem na sztywno zasięg orange i po kilku godzinach wrzucało mnie spowrotem na zasięg Play a efekt był taki, że po prostu nie miałem zasięgu i tutaj wifi calling ratował mi wiele razy tyłek. Jeśli nie chcesz korzystać z HD voice i VoLTE to twój wybór tobie to nie musi być potrzebne ale jest to potrzebne wielu innym osobom dla których liczy się jakość. Jak to wspomniał przedmówca, jak będę chciał posłuchać bulgotania to przejdę do innej badziewnej sieci
 #971310  autor: AstroRasti
 11 sty 2018, 12:42
JaneQ_Damian65 pisze: Mam wrażenie, że bajeczka pt. "Folx" zacznie się kończyć wraz z wygasaniem bezpłatnych subskrypcji. Chyba, że zamierzają prowadzić rozdawnictwo do końca :D
Mam takie samo wrażenie :D Ludzie zaczną odchodzić jak skończy im się subskrypcja
  • Strona 8 z 22
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 22
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 22