DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 13 z 22
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 22
 #974653  autor: kaspeed
 28 sty 2018, 19:24
Jak byś przeczytał to od 10.01 2018 masz 1 miesiac + 9,99 za aktywacje

Chociaż w moim wypadku miałem do15.01 jeszcze ludki które raportowały 0 3mieś. Choć w kilku wypadkach po 10.01 dawało losowo.Od 16.01 system juz dawał prawidłowo 1mies+9,99 akt

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974837  autor: mykowhai
 29 sty 2018, 18:49
Takie pytanie, próbował ktoś przenieść numer z Folxa do innej sieci? Dzisiaj dostałem odmowę przeniesienia.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 #974840  autor: neotele
 29 sty 2018, 19:05
@mykowhai
Przeczytaj kilka poprzednich stron. kaspeed ma podobny problem.
Wniosek: sieć Folx nie wzbudza mojego zaufania.
 #974843  autor: mykowhai
 29 sty 2018, 19:14
Czyli że nie ma obecnie sposobu na wyciągnięcie numeru? Chciałem przenieść do a2mobile i dostałem smsa o treści:

Wniosek o przeniesienie numeru 4500***** zostal odrzucony przez obecnego operatora z powodu "Numer nie nalezy do Dawcy".

Nie rozumiem :D

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 #974847  autor: neotele
 29 sty 2018, 19:42
mykowhai pisze:Wniosek o przeniesienie numeru 4500***** zostal odrzucony przez obecnego operatora z powodu "Numer nie nalezy do Dawcy".
To może oznaczać np. jakąś literówkę w danych (nazwisko, pesel itp.)
Sprawdź, jeśli możesz, jakie dane przesłałeś do Folx (i jakie są np. widoczne on-line)
 #974850  autor: kaspeed
 29 sty 2018, 19:52
Ja nr mam w sumie przeniesiony wg Folx i wg Orange Ale dalej działa w Folx.:D taki zonk zero smsa ze odrzucono etc. Ten sms co dostaleś może wskazywać na błąd ( może był wybrany nie folx/play jakis inny dawca)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974854  autor: Domi88
 29 sty 2018, 20:02
neotele pisze:
mykowhai pisze:Wniosek o przeniesienie numeru 4500***** zostal odrzucony przez obecnego operatora z powodu "Numer nie nalezy do Dawcy".
To może oznaczać np. jakąś literówkę w danych (nazwisko, pesel itp.)
Sprawdź, jeśli możesz, jakie dane przesłałeś do Folx (i jakie są np. widoczne on-line)
Wg mnie chodzi o to, że FOLX jeszcze nie jest wprowadzony do bazy MNP UKE.
Komunikat systemowy jaki generuje platforma: Kod: 7 - Numer nie należy do Dawcy (identyfikator błędu na okres przejściowy – do czasu włączenia weryfikacji przez System PLI CBD
 #974856  autor: Gregrin
 29 sty 2018, 20:06
Domi88 pisze:Wg mnie chodzi o to, że FOLX jeszcze nie jest wprowadzony do bazy MNP UKE
Według ich wykazu już ponad 20scia numerów się przeniosło.
 #974857  autor: kaspeed
 29 sty 2018, 20:07
Domi moze to być też prawda ale na forum sa osoby które przeniosły numer.Jest bląd napewno w puli numeracji więc i tu pewnie to samo.( bląd z prawidłowym pokazaniem nr twierdzą że to wina operatorów.A przecież operatory pobierają baze z jakiejs bazy;)No właśnie wg mnie to jakaś niezgodność pewnie nie wybrano PLAY jako dawce.( u mnie przy przenoszeniu był tylko plej do wyboru jako dawca numeru)


Widzę że na stronie Orange.pl przy przeniesieniu nr z FOLX jest w koncu wybór dawcy : FOLX.SA

Próboje wniosek anulowac ten obecny który przyjęto jako PLAY a wezmę chyba online jako FOLX.SA złożę.


Pogrzebałem i małe podsumowanie MNP:

Sieć Orange: FOLX.SA
SIEĆ Virgin Mobile: BETA.SA
SIEĆ TMOBILE: INNY( albo PLAY/P4 Należało by wybrać.
SIEĆ Klucz Mobile: brak wyboru.(Podobnie jak w tmobile chyba)
SIEĆ A2mobile: FOLX.SA
SIEĆ PLUSH:
SIEĆ PLUS:
SIEĆ W rodzinie naszej: wniosek ręczny można wpisac cokolwiek
SIEĆ W RODZINIE: Jest opcja wyboru jak w a2mobile: FOLX.SA identyczna sprawa co ciekawe dostalem identyczne kody jednorazowe:D mam fajny zap z tego;)
SIEĆ VIKING MOBILE: folx ( bez dopiski SA)
SIEĆ NETIA MOBILE: brak wyboru.
SIEĆ PREMIUM MOBILE: inny

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #975006  autor: ign123
 30 sty 2018, 16:08
Pierwszy miesiąc mojej darmowej subskrypcji miał zakończyć się dzisiaj, tj. 30.01. Odnowienie nastąpiło o tej samej godzinie, w której aktywowałem numer (15:39). To tak dla informacji, jeśli ktoś tak jak ja zastanawia się, czy subskrypcja odnawia się o północy/po północy/o konkretnej godzinie.
 #975028  autor: kaspeed
 30 sty 2018, 17:06
Na temat godzin odnownienia subskrybcji jest w regulaminie;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #975102  autor: ign123
 31 sty 2018, 00:00
Wstyd się przyznać, ale nie zajrzałem tam, żeby sprawdzić godzinę odnowienia :oops:
Zresztą to była tylko czysta ciekawość, nie miało to dla mnie żadnego znaczenia.
 #975151  autor: kaspeed
 31 sty 2018, 10:56
W żadnej prawie ofercie się nie kumuluje.Patrząc na rynek to chyba jeszcze tylko Orange po cihu kumuluje, Viking i chyba jeszcze ze 2 małe sieci.Reszta iema kumulacji. TYle off topem.


Wracając do tematu czemu choć mamy tylu piszących w temacie nikt nie poda ile uzbierał;)? Mi stuklo 26.Sieć na dziś przy drugim miesiącu użytkowania uważam za normalną działającą sieć.Nie licze cyrków które czasem wystąpiły ale z reklamacją uważam też że potrafią wyjść z twarzą.Bardzo podoba mi się podpinanie karty do konta. Dla mnie to naprawdę zaleta.( coś podobnego bardzo mile bym widział w Orange free= teraz musze ręcznie doładowac co 30dni konto.Albo trochę rzadziej za 100zl;)- chodzi mi o kase nie o RWK bo to mam z automatu po smsie;) ) Można niby zrobić zlecenie stałe na dany dzien w banku ale przelew kosztuje a takie operacje obciażania już nie przynajmniej u mnie. Tak więc ta opcja z kredytówką jest spoko;) Co do wad hmm właśnie trochę szkoda miała że ten net sie nie kumuluje. Gdzieś w necie pisano że gdyby była kumulacja pakiety i usługi były droszsze.( ja wcale tak nie uwazam bo klient i tak musi zapłacic za no limit wiec to ze gb sie sumują nie jest wykładnikiem)
Z zalet to fajne nr które już niestety coraz mniej.Leci 2miesiac ponad jak ja korzystam a od startu nawet więcej dalej nie uporządkowali prezentacji nr.Migają sie ze to wina telefonów etc.( a ja ustalilem że to nie prawda, znajomy dawca IP telefonii ręcznie ustawil w jakiejs liscie i u niego prawidlowo prezentuje.Ale to powinno gdzies w rejestrach siedzieć miedzy operatorskich.Co miesiac ta sama scieżka : problem znamy i pracujemy.Dziwne że w sieci PLAY to samo mają....



Psioczę na nich bo są powody nie mowie że jest idealnie ale to już są kwestie startu na szybko bez testowania głębiej i dłużej. Kolejne 26 miesięcy będę uzytkował jako nr dodatkowy i będę co jakiś czas powtarzał opinie.Na dziś: zwyczajnie za krótko.W dłusszej perspektywie się okaże czy warto zostać.Ktoś tu powie 20gb mało.Ktoś powie 30zł drogo. Nie badzmy zydy;) dla 5zł czy 10:P

Mając porównanie do : Orange za 25zł i Tmobile za 25 oraz heyah masz złotowkę widzę jak każda sieć działa wlącznie z Folx.Folx ma fajny marketing szeptany.Na dłuszzą metę nie wiem jak będzie ja sobie będę obserwował.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #975158  autor: Medelles
 31 sty 2018, 11:16
@kaspeed
A jak chcesz to ci napisze :) mam na jednym z numer "tylko" 7 uzbierane.
Uzbierales tyle przez znajomych czy przez to ze kod podajesz w stopce ? (moderator nie spac :) )

poza tym:
Walcze caly czas z folxem, w kwestiach technicznych. Mam problemy z poleczaniami na moje numery. Czesto jest tak ze ktos kto dzwoni ma sygnal zajetosci i folx po "doglebnej analizie" :) swoich parametrow sieciowych stwierdzil po 40 dniach ze to problem mojego telefonu Iphone 6S. Rece opadaja.

powiedzcie czy zauwazylisie takie problemy u siebie:
1. dzwoniacy dostaje sygnal zajetosci, po chwili przychodzi SMS o nieodebranym polaczeniu.
2. Dzwoniacy dostaje komunikat " nie ma takiego numeru"
3. Telefon wylaczony. Dzwoniacy z Orange nie dostaje komunikatu - zadnego.
4. Wylaczona subskrypcja - dzwoniacy z Orange dostaje komunikat "nie ma takiego numeru"

Jesli chcecie operatora, ktory sobie robi jaja z klientow to FOLX wysuwa sie u mnie na 1 miejsce. A w sprawach technicznych to supportu nie ma zadnego. I najlepsze co zauwazylem ostatnio to chyba zatrudnili jakiegos speca od PR-u, bo na zgloszony problem odpowiadaja fajnym sformulowaniem: Pracujemy nad rozwiazaniem twojego problemu i jesli tylko znajdziemy rozwiazanie to dowiesz sie o tym pierwszy. Po prostu zajebiscie chca zebym czul sie wazny :) bo dowiem sie pierwszy a nie np.z Onet.pl ŻENADA
 #975167  autor: bobix
 31 sty 2018, 11:31
@kaspeed jeszcze RBME na kartę.
 #975173  autor: kaspeed
 31 sty 2018, 12:21
Moja tajemnica;) jesli chodzi o dzwonienie hmmm nie uzywałem szczerze mowiac:) jedynie mms i sms+ net:D więc niestety nie bardzo jestem w temacie tego co @ opisal;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #975176  autor: Robin560
 31 sty 2018, 12:36
bobix pisze:@kaspeed jeszcze RBME na kartę.
Rbm ma ten sam system co play

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #975181  autor: kaspeed
 31 sty 2018, 12:53
Jemu chodziło o sumowanie pakietów. Ogólnie nie jest tego dużo. W Folx też bym był za tym by to wprowadzono;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 13 z 22
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 22
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 22