DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
 #964772  autor: Przemix
 07 gru 2017, 08:31
Czat w apce na plus - doradzili bliżej centrum zamówić, w sumie aglomeracyjnie to krawędź Poznania... I ciekawa funkcja że po zrobieniu zrzutu ekranu od razu pojawia się kreator zgłoszenia technicznego z możliwością rysowania po screenie. Czy można już gdzieś znaleźć kod do przekazania dalej, zanim się kartę otrzyma?
 #964774  autor: KR2615
 07 gru 2017, 08:36
Remington pisze: A kierowcy Polacy? Bo w Uberze niemal sami Ukraińcy.
W jakiej aglomeracji? W Poznaniu jeżdżę niemal co weekend a czasami nawet częściej i jeszcze żaden kierowca do mnie łamaną cyrylicą nie przemawiał
 #964798  autor: bobiwr
 07 gru 2017, 10:03
Z Uberem nie jeżdżę to, nie wiem. Ale ci co dostarczali mi karty mówili czystą polszczyzną.
Czy ktoś zgłosił już numer do przeniesienia? Pewnikiem 3 miesiące free kuszą.

Też tak macie? - Statystyki - Wykorzystanie - Transfer w UE - Wykorzystano 1B Pozostało 1,5 GB. karta nie miała szansy liznąć roamingu.
 #964811  autor: babcia77
 07 gru 2017, 11:14
Zero papierów. Kierowca sprawdza zgodność Twojego PESEL-u ze swoją aplikacja i daje kartę. Mi nawet nie sczytał z PJ bo DO nie miałem przy sobie tylko poprosił o przedyktowanie. I tyle.
 #964832  autor: wlochaty
 07 gru 2017, 12:48
też mi się udało przed chwilą odebrać kartę. Pierwszy kierowca odrzucił zamówienie, drugi przyjechał w 2 minuty. Mój kod jak ktoś chciałby dołączyć to http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=91415
Ostatnio zmieniony 07 gru 2017, 19:01 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: powstał nowy wątek do kodów
 #964869  autor: Remington
 07 gru 2017, 14:45
Zrobił się tutaj śmietnik z kodami, więc założyłem na ich potrzeby nowy wątek http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=91415 służący tylko do wrzucania kodów poleceń.

Aby zasady były równe, prośba o nowe wpisy tam, a stąd wszystkie dotychczasowe kody zostaną niebawem usunięte. Kodów w podpisach też w tym wątku proszę nie zamieszczać.
 #964871  autor: jarekt
 07 gru 2017, 14:47
Trochę jestem zaskoczony (pozytywnie), że tak sam od siebie robisz porządki (no chyba, że ktoś Cię przymusił do tego :)).
 #964872  autor: Remington
 07 gru 2017, 14:49
Mierził mnie ten bałagan, ale kilka zgłoszeń zmobilizowało do działania :D
 #964877  autor: reboot
 07 gru 2017, 15:24
Ja zgłaszałem tylko tych, którzy nic poza kodem nie wkleili w poście. Bo niektórzy (w tym ja), chociaż coś od siebie dodają np. zrzuty ekranu z apki, speedtest, test vowifi itp.

A co do MNP, to w Plusie też 0 papierów, mama przenosiła niedawno i tylko pokazała dowód, gość poklikał w komputerze i nic nie drukował, aby podpisała...

WKS
 #964878  autor: Remington
 07 gru 2017, 15:26
Bardzo to dziwne, bo jednym z dokumentów przy MNP jest pełnomocnitwo (bodajże do rozwiązania starej umowy przez nowego operatora w naszym imieniu).

Ktoś wspomniał o Revolucie jako bezpiecznym rozwiązaniu do płacenia za subskrypcję. Bezpieczne jeśli chodzi o mechanizm pre-paid konta parabankowego. Ale czy bezpieczne ogólnie - wymaga obdarzenia zaufaniem firmy o rosyjskim rodowodzie, której serwery też tam stoją i udostępnienia jej swojej kasy, danych osobowych, zdjęć twarzy i dokumentów.

Co do kodów, wrzucajcie je tylko w nowym wątku, stąd wszystkie dotychczasowe będą usunięte.
 #964959  autor: babcia77
 07 gru 2017, 21:07
Remington pisze:Zero papierów przy MNP???? Przecież pełnomocnictwo musi być podpisane.
Pisałem o odbiorze karty z nowym numerem a nie przenoszeniu.

Swoją drogą to kierowcy działają na zasadzie "byle szybciej" i olewają formalności poza niezbędnymi potwierdzeniami. Podobnie jak w jednym kiosku Kolportera obok gdzie zarejestrowałem parę kart podając dane ustnie. A zapytany sprzedawca na moje wątpliwości powiedział "Przecież Pana widzę i wygląda Pan na uczciwego człowieka". po prostu rejestracja kart to nadal fikcja.
 #964963  autor: Remington
 07 gru 2017, 21:41
A ja pytałem o MNP :P
Remington pisze:Też jestem ciekaw jak w ogóle proces MNP u nich wygląda. Bo chyba muszą mieć wydrukowane papiery, więc dostać SIM w 15 min. to się chyba nie da.
To z uczciwym człowiekiem naprawdę świetne! Tak, rejestracja to od początku do końca fikcja.
 #964964  autor: pakierhakierxd
 07 gru 2017, 21:42
Szkoda ze odbiór tylko w niektórych miastach bym przetestował w tablecie przez okres kiedy 0zł ;) ,ogólnie fajne nr mają :D

Pozdrawiam :)
 #964973  autor: garfield-
 07 gru 2017, 22:30
kierowcy wyświetla się pesel do weryfikacji i w moim przypadku wziął dowód i porównywał 2 razy. Ponoć uberowcy też brali udział jako testerzy. żadnego skanowania dowodu. Ale nie było to MNP
 #965050  autor: babcia77
 08 gru 2017, 11:33
pakierhakierxd pisze:Szkoda ze odbiór tylko w niektórych miastach bym przetestował w tablecie przez okres kiedy 0zł ;) ,ogólnie fajne nr mają :D
Trzeba na parę godzin wyskoczyć do większego miasta na zakupy i załatwić przy okazji np. zakupów przedświątecznych. ;-)
  • Strona 3 z 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22