DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #962704  autor: Ryszard Lubicz
 25 lis 2017, 06:42
No to OdNova jest dobre. Załadujesz mamie jakąś kwotą , odpalisz pakiet do innych sieci za 15 zł. I jest spokój na długi czas z doładowaniami,terminami.
A obecnie w jakiej sieci mama ma nr?

Grażynko wybacz...
 #963416  autor: Gregrin
 29 lis 2017, 00:10
Ryszard Lubicz pisze: Załadujesz mamie jakąś kwotą , odpalisz pakiet do innych sieci za 15 zł. I jest spokój na długi czas z doładowaniami,terminami.
Najlepiej żeby nic nie zostawić na koncie czyli np za 20z żeby był pakiet minut za 15zl + 5zl na pakiet 100sms i wtedy nie pobierze za brak aktywności. Chociaż tutaj raczej takiej sytuacji chyba nie będzie a gdyby była to i tak trzeba pamiętać o ponownym włączeniu SD.
 #963548  autor: zoltan666
 29 lis 2017, 20:42
@bartek07 - W odNowa np. doładowujesz za 20 zł., kupujesz pakiety 100 minut za 15 zł. i 100 smsów za 5 zł. Włączasz Stan darmowy. Do Play masz za darmo rozmowy i smsy. Konto nie ma terminu ważności. Dopóki nie zużyjesz pakietów nie musisz doładowywać konta. Zużyjesz to musisz doładować, aby wykupić kolejny pakiet lub dzwonić/smsować bez pakietów po standardowej stawce 0,29 zł. za minutę lub 0,19 zł. za smsa. Nie zadzwonisz lub nie wyślesz smsa w ciągu okresu rozliczeniowego (tzw. płatna aktywność) to pobiorą ci 2 zł. z konta, no chyba, że na koncie będzie 0 zł. to wtedy nie pobiorą, ale jednocześnie wyłączą ci Stan darmowy. Stan darmowy można ponownie włączyć po doładowaniu konta. Korzystanie ze stanu darmowego nie jest zaliczane do płatnej aktywności.
 #963811  autor: zoltan666
 01 gru 2017, 20:34
Wystarczy kilkusekundowe połączenie. W Play24 na tydzień przed końcem okresu rozliczeniowego pojawia się wiadomość, jeśli nie spełniło się warunków do uniknięcia opłaty 2 zł.
 #963813  autor: jarekt
 01 gru 2017, 20:37
Jedno połączenie, czyli wystarczy 1-3 sekundy :) ale pytałeś o minuty czyli 0,05 minuty wystarczy :)
Lub jeden SMS, czyli... jeden SMS.
Poza sieć P4 oczywiście (musi zejść z pakietu albo z konta kasa).
 #963839  autor: Hohopitan_1980
 01 gru 2017, 22:38
Jest to fajna taryfa, jeśli ktoś niepotrzebuje internetu. Mam jeden numer w tej taryfie i użytkownik o profilu Twojej mamy jest zadowolony.
Od siebie mogę dodać, że w moim odczuciu za te 15 zł mółby być nieco większy pakiet minut 120 - 150.
 #963900  autor: Vieslav
 02 gru 2017, 12:29
Warto jeszcze rozważyć aktualną promocję w Orange. Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci na 7 dni w promocji kosztują tylko 3zł. Po tym czasie można włączyć wersję tej usługi na miesiąc za 19zł. Szczegóły masz TUTAJ
Promocje można włączyć do 13 grudnia. Biorąc pod uwagę fakt, że w Play płacisz teraz 20zł miesięcznie za 100 minut + nielimitowane w Play, to opcja Orange jest warta rozważenia, ponieważ masz pełny nolimit.
Rok ważności konta w Orange można włączyć za darmo jeśli masz miesięczny staż w sieci.
 #963912  autor: Ryszard Lubicz
 02 gru 2017, 13:53
Vieslav pisze:Biorąc pod uwagę fakt, że w Play płacisz teraz 20zł miesięcznie za 100 minut + nielimitowane w Play, to opcja Orange jest warta rozważenia, ponieważ masz pełny nolimit.
To nie jest 100 minut miesięcznie. Równie dobrze może to wystarczyc na 2-3 miesiące. Mi gdy korzystałem z tej oferty starczało na ponad 2 mce. Głównie dzwoniłem do Play.
Własnie to jest wielki plus tej taryfy - doładowujesz raz na jakiś czas i masz spokój. A do Play darmowo.

Grażynko wybacz...
 #963913  autor: Vieslav
 02 gru 2017, 13:55
Ryszard Lubicz pisze:To nie jest 100 minut miesięcznie. Równie dobrze może to wystarczyc na 2-3 miesiące.
Dzięki za uświadomienie. Nie wiedziałem tego.
 #963926  autor: asdaf
 02 gru 2017, 15:41
Vieslav pisze:Rok ważności konta w Orange można włączyć za darmo jeśli masz miesięczny staż w sieci.
Po miesiącu w sieci możesz włączyć Skarbonkę. Darmowo RWK możesz włączyć po przekroczeniu 93 dni w sieci.