DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #971471  autor: Klucz Mobile
 12 sty 2018, 08:13
odkrywca1 pisze:
kaspeed pisze:Zależy czym nagrywaja.Ja przez to ze działają na Plusie zrezygnowałem z testow na dzis.(brak.w mojej okolicy zasięgu lte -jak juz jest 4-7mega 3g to samo.Siec przeciążenia ma)W centrum miasta podobnie. Byc może doładuje pingla jako że po wifi buja
Ja mam akurat dobry zasięg plusa ale tmobile już nie tak więc to prawda że trzeba dobierać opa do zasięgu

co do wirtualnych numerów myślę, że to jest dobre rozwiązanie dla tych co wyjeżdżają za granicę szczególnie wschodnią tj. Rosja gdzie jest drogi roaming (moja znajoma jeździ do Rosji i ma problem z telefonami do Polski i odwrotnie a to może być proste rozwiązanie i ważne ze numer jest kom a nie stacjonarny jak przy voip )

@ Klucz Mobile
widziałem wasz film po ukraińsku i myślę że to dobry kierunek
spróbujcie nagrać film typu poradnik co to jest ta wasza usługa może 5 min tak żeby osoba co nic nie wie o tej usłudze zrozumiała jak to działa bo teraz jak staram się to wytłumaczyć komuś to się muszę sporo nagimnastykować a i tak potem muszę to przy nim ustawić
Dziękujemy za poradę! Tak. Zamierzamy nakręcić bardziej szczegółowy filmik.
Co jeszcze Pan poleca ująć w tym filmiku? Jakie jeszcze momenty pańskim zdaniem, wymagają wytłumaczeń? :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #971498  autor: Robin560
 12 sty 2018, 10:46
proponuję by zebrać najczęstsze pytania i na stronie albo na fb zamieścić FAQ. a co do filmiku myślę żeby pokazać od momentu pierwszego uruchomienia i przejść przez wszystkie funkcje aplikacji

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #972036  autor: kowal2200
 14 sty 2018, 23:35
Klucz Mobile pisze:Jak mieszkać za granicą i mieć aktywny swój polski numer telefonu?
1. Kup starter Klucz Mobile. Raz na rok doładuj za minimum 5 PLN
2. Zainstaluj na telefon aplikację PINNGLE
3. Włącz Pocztę Głosową kodem *122*11#
4. Wyjmij kartę Klucz i włóż do telefonu kartę miejscowego operatora
5. Wszystkie połączenia z twoim polskim numerem będą zawsze docierać do Ciebie za granicę za pomocą aplikacji Pinngle
6. Jeśli będziesz chciał zadzwonić do Polski tak żeby wyświetlił się twój polski numer, dzwoń z aplikacji Pinngle za 8 gr minuta

Mieszkaj gdziekolwiek i miej swój polski numer telefonu zawsze przy Sobie :)
SMS-y też są przekierowywane na aplikację?
 #972068  autor: kowal2200
 15 sty 2018, 12:54
Klucz Mobile pisze:SMS-y też są przekierowywane na aplikację?
smsy nie
a tak w ogóle, nie myslicie że sms umiera?[/quote]

Nie. Dla przykładu SMS z banku, powiadomienie o nowej poczcie, od starszych osób bez smartfona, od kontrahentów. Nie bagatelizujmy ich Kluczu....
 #972087  autor: Gregrin
 15 sty 2018, 15:31
kowal2200 pisze:Nie. Dla przykładu SMS z banku,
No i komercyjnie smsy się sprawdzają ale prywatnie to już chyba komunikatory. Moim zdaniem za późno weszły nolimity smsow gdy już większość przyzwyczaiła się ze dłuższe pisanie jest darmowe (i wygodne) w apkach które pobierają mało netu który i tak mamy już cały czas włączony.

PS. Co do autoryzacji w banku ;) https://niebezpiecznik.pl/post/przestep ... o-w-banku/ Takie przypomnienie ze przekierowywanie musi być z głową i mam nadzieje ze jest tak tez w pingle (osobiście nie korzystałem).
 #972228  autor: Klucz Mobile
 16 sty 2018, 10:43
Gregrin pisze:
kowal2200 pisze:Nie. Dla przykładu SMS z banku,
No i komercyjnie smsy się sprawdzają ale prywatnie to już chyba komunikatory. Moim zdaniem za późno weszły nolimity smsow gdy już większość przyzwyczaiła się ze dłuższe pisanie jest darmowe (i wygodne) w apkach które pobierają mało netu który i tak mamy już cały czas włączony.

PS. Co do autoryzacji w banku ;) https://niebezpiecznik.pl/post/przestep ... o-w-banku/ Takie przypomnienie ze przekierowywanie musi być z głową i mam nadzieje ze jest tak tez w pingle (osobiście nie korzystałem).
Tak. Chodzi o prywatne smsy. Bank oraz sms-y aktywujące różne usługi jeszcze długo nic nie zastąpi.
ale tak prywatnie piszecie smski? Już nawet starsze osoby w większości przechodzą na smartphony i maja tą czy inną aplikacje, np. Whats up :)
Ostatnio zmieniony 16 sty 2018, 16:08 przez Klucz Mobile, łącznie zmieniany 1 raz.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #972242  autor: jutek
 16 sty 2018, 11:51
Klucz Mobile pisze:
Tak. Chodzi o prywatne smsy. Bank oraz sms-y aktywujące różne usługi jeszcze długo nic nie zastąpi.
ale tak prywatnie piszecie smski? Już nawet starsze osoby w większości przechodzi na smartphone i maja tę czy inną aplikacje, np. Whats up :)
Oczywiście, że piszemy. Sms jest uniwersalny, dojdzie do każdego, a przy aplikacji trzeba wiedzieć, kto jaką aplikację używa i czy w ogóle używa, dodatkowo samemu trzeba mieć zainstalowaną tą samą ewentualnie zgodną aplikację. Oczywista oczywistość. Pomyśl o tym Kluczu.
 #972248  autor: kaspeed
 16 sty 2018, 12:02
Dokładnie.dziennie nawet300sms potrafię wyslac:-)Sms maja sens mms juz.mniej

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #972299  autor: Gregrin
 16 sty 2018, 15:36
Klucz Mobile pisze:Bank oraz sms-y aktywujące różne usługi jeszcze długo nic nie zastąpi.
No właśnie w linku podałem ze banki stosują tez połączenia w których automat czyta pin (wiec smsy nie sa jedynym sposobem) wiec trzeba być ostrożnym przy projektowaniu opcji przekierowania numeru.
 #972431  autor: Klucz Mobile
 17 sty 2018, 10:23
Gregrin pisze:
Klucz Mobile pisze:Bank oraz sms-y aktywujące różne usługi jeszcze długo nic nie zastąpi.
No właśnie w linku podałem ze banki stosują tez połączenia w których automat czyta pin (wiec smsy nie sa jedynym sposobem) wiec trzeba być ostrożnym przy projektowaniu opcji przekierowania numeru.
Tak. Dziś na Niebezpiecznik.pl wisi artykuł o przekierowaniu i oszustwie z tym zwiazanym

Szanowni wszyscy
Załączamy wideo. Wkładamy kartę, instalujemy Pinngle, potem ją przekładamy do drugiego telefonu i dzwonimy, jeśli zrzucamy połączenie, to ono z automatu przekieruje się na pierwszy telefon
https://youtu.be/DGSsqeu5_gA

Edytowano, można wrócić do edycji postów i uzupełniać je na bieżąco Morvius

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #974618  autor: Robin560
 28 sty 2018, 16:06
Klucz Mobile pisze: 6. Jeśli będziesz chciał zadzwonić do Polski tak żeby wyświetlił się twój polski numer, dzwoń z aplikacji Pinngle za 8 gr minuta
rozumiem że ta stawka jest tylko dla klientów klucza bo mam aplikację z numerem innej sieci aplikacja wyświetla mi raz 0,120 usd czyli 3000cr za minute raz 0,100 usd czyli 2500cr a raz było 0,01 usd czyli 250cr. cena zależy od operatora?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #974750  autor: Robin560
 29 sty 2018, 12:31
1)Czyli jak podepnę numer klucza do aplikacji to dzwonię za 0,03 usd czyli 250 cr do każdej polskiej sieci?
2) co to jest pinngle-out?

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #974807  autor: Gregrin
 29 sty 2018, 15:47
Klucz Mobile pisze:Pinngle-out to połączenie wychodzące z Pinngla
Pracujemy nad tym, żeby dla naszych Abonentów zrobić Pinngle-out do krajów UE za 7 gr minuta. I żaden voip :)
Brzmi ciekawie. Jeśli nie będziemy odbierać to tez połączenie będzie przekierowane na apke czy tyko w przypadku odrzucenia ?? Ile kosztuje minuta w UE na karcie klucza odebrane/wykonane ??
 #974905  autor: Klucz Mobile
 30 sty 2018, 09:49
Gregrin pisze:
Klucz Mobile pisze:Pinngle-out to połączenie wychodzące z Pinngla
Pracujemy nad tym, żeby dla naszych Abonentów zrobić Pinngle-out do krajów UE za 7 gr minuta. I żaden voip :)
Brzmi ciekawie. Jeśli nie będziemy odbierać to tez połączenie będzie przekierowane na apke czy tyko w przypadku odrzucenia ?? Ile kosztuje minuta w UE na karcie klucza odebrane/wykonane ??
Przekierowanie na appke mają tylko abonenci Klucz Mobile.
Już wkrótce cena z pinngla na UE operatorów (za wyjątkiem FR, ale nad tym pracujemy) wyniesie 0,02 USD (w chwili obecnej 7 gr) to będzie cena dla wszystkich polskich numerów
Trzeba będzie doładować konto w Pinnglu i dzwonić :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #975076  autor: Gregrin
 30 sty 2018, 20:53
Klucz Mobile pisze:Przekierowanie na appke mają tylko abonenci Klucz Mobile.
I o to pytam. Czy przekierowania są tylko przy odrzuceniu (jak na filmiku) czy tez gdy nie odbieramy (np przez 20s) ??
Klucz Mobile pisze:Ale, przenosząc numer w Klucz zyskujesz też odbieranie telefonu przez Pinngle zupełnie za darmo, bez FUPów i innych cudów, oraz nowoczesna Pocztę Głosową
No i właśnie tez pytałem jak wygląda sprawa z opłatami roamingowymi w kluczu... Rozumiem ze odbieranie w apce jest darmowe ale jak jest z normalna karta klucza gdy wyjedzie się za granice ??
Klucz Mobile pisze:za wyjątkiem FR
Francja?