DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 19 z 24
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 24
 #974609  autor: neotele
 28 sty 2018, 14:27
eljot87 pisze:Czy jeśli dam komuś zaproszenie na koniec stycznia, to ta osoba ma czas na przeniesienie do początku marca?
Tak by wynikało z ich nieprecyzyjnego Regulaminu, tj. zaproszenie 31.01, przeniesienie najpóźniej 1.03
 #974614  autor: WOJTAS
 28 sty 2018, 15:11
Wszystkie moje 5 numerów z innych sieci przeniosłem do Orange i dostałem bonus... Także tyle w kwestii blokady pesel
 #974619  autor: Gregrin
 28 sty 2018, 16:19
Traker pisze:Wszystko się zgadza w tym co napisałeś, tylko często rzeczywistość jest inna, a w tym przypadku chodzi o interpretację przez konsultanta Orange.
Ale mnie to mówisz ?? Musiałem napisać 3 reklamacje żeby w końcu uruchomili bonus. Odpisywali ze "oni widza" ze numer korzystał ze wcześniejszej edycji tak jak by to miało jakieś znaczenie w odniesieniu do regulaminu albo ja próbował twierdzić ze było inaczej ;)
kaspeed pisze:Dlatego ja nie otrzymałem bonusu ani jako ten co zaprosił ani jako ten co przyszedł.
Albo z powodu błędu w o jaki w systemie orange nie trudno ;)
BTW dostałeś potwierdzenie zaproszenia ??
WOJTAS pisze:Wszystkie moje 5 numerów z innych sieci przeniosłem do Orange i dostałem bonus... Także tyle w kwestii blokady pesel
Mi wystarczyło info od 24bis24 ale dzięki za potwierdzenie dla innych :)
 #974622  autor: kaspeed
 28 sty 2018, 16:42
SMs na NR virgin przyszedł.Zwrotn to Orange też. Reklamowałem 2krotnie i za kazdym razem pan sam siebie zaprosił po pesel widać....Olalem bonus.Co ciekawe po tej akcji nie zmniejszyło mi ilosci zaproszen calkowicie obcych numerów.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974631  autor: kaspeed
 28 sty 2018, 17:47
Bonusu nie dostałem za to ze sam siebie zaprosiłem.Po 1 reklamacji odmownej druga reklamacja ustaliła co nastepuje: info z dzialu technicznego pan sam zaprosił siebie.Promcja jest tylko dla obcych numerów pesel tj jeśli ktoś z pana zaproszenia ( inny pesel niż pana ) przeniesie sie to otrzymacie oboje bonus.Jak osoba ta miała nr w orange juz jakiś to i tak otrzyma bonus jeśli pan j ą zaprosi.Jeśli sama by zaprosiła siebie tak jak pan to była by analogiczna sytuacja w której bonus nie zostaje przyznany.I gadaj zdrów. Nie miałem ani sil ani ochoty

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974634  autor: Medelles
 28 sty 2018, 18:10
W regulaminie nic nie ma ze nie moge zaprosic sam siebie. A jak nie jest zabronione to jest dozwolone.
Zapraszalem dwa nr zarejestrowane na mnie i oba dostaly bonusy, zapraszajacy numer takze.
Wiec z tym, ze sa sprawdzane PESELE to nie do konca prawda.
 #974642  autor: kaspeed
 28 sty 2018, 18:42
Za drugim zgloszeniem odpisali tez ze jest o tym mowa w regulaminach wewnętrznych promocji cokolwiek to znaczy.Ja potem juz nie drązyłem.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974644  autor: kaspeed
 28 sty 2018, 18:44
Tyle że mi odmowili przyznania bonusu twierdząc że dotyczy nowych osób do orange werbowanych a nie starych którzy przeniosą 20 nr do nich.I stąd twierdzili że po pesel sprawdzają.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974646  autor: neotele
 28 sty 2018, 18:48
Medelles pisze:W regulaminie nic nie ma ze nie moge zaprosic sam siebie. A jak nie jest zabronione to jest dozwolone.
Zaprosić siebie możesz, ale wtedy, zgodnie z Reg. p.18 mogą argumentować, że zgłoszenie nie było "skuteczne" i na tej podstawie odmówić bonusu.
18. Osoba Zaproszona, aby mogła być skutecznie zgłoszona do Promocji nie może być abonentem Orange oferty na kartę w okresie od startu Promocji do zgłoszenia.
 #974665  autor: tele2017
 28 sty 2018, 20:46
Wygląda na to że przymykają furtkę-lukę systemu i tyle. Można było się tego spodziewać wcześniej czy później. Teraz mogą sie zacząć kompletne blokady całych zestawów kart aktywowanych "na lewo" jak z grunwaldzkie.
 #974670  autor: Medelles
 28 sty 2018, 20:52
neotele pisze: Zaprosić siebie możesz, ale wtedy, zgodnie z Reg. p.18 mogą argumentować, że zgłoszenie nie było "skuteczne" i na tej podstawie odmówić bonusu.
18. Osoba Zaproszona, aby mogła być skutecznie zgłoszona do Promocji nie może być abonentem Orange oferty na kartę w okresie od startu Promocji do zgłoszenia.
Ludzie, czytajcie co wy piszecie. Co ma piernik do wiatraka,.
Punkt 18 regulaminu mowi jasno, ze osoba zaproszona nie mogla byc abonentem Orange w okresie od startu tutaj mamy 15 listopada do dnia zaproszenia, gdzie tu jest cokolwiek napisane o wykluczeniach bo ten sam PESEL ? no pytam sie gdzie ?
Moze ktos byl w orange np do 17 listopada potem przeniosl sie do innej sieci i wracajac do orange nie lapie sie bo w dniach trwania promocji 15-17 yl abonentem Orange. I tylko o tym mowi ten pkt. regulaminu.
 #974677  autor: neotele
 28 sty 2018, 21:50
@Medelles
Regulamin nie jest klarowny, jednak p.18 stwarza możliwości do odmówienia przyznania bonusu, jeśli ktoś zaprasza samego siebie, a w momencie wysyłania zaproszenia dla swojego drugiego numer (spoza Orange) jest równocześnie w Orange ze swoim pierwszym numerem (,a musi być jako zapraszający).

Na marginesie, p. 18 mówi o osobie, a nie o PESELu, który jest jedynie metodą identyfikacji danej osoby.
 #974684  autor: Medelles
 28 sty 2018, 22:49
OK jeszcze raz przemyslalem sprawe i rzeczywiscie osoba zapraszana to de fakto zapraszajaca (ktora jest juz abonentem bo musi) i moze byc problem.
Jednak mimo tego pkt. 18 regulaminu na 5 zaproszonych numerow dostalem 4 bonusy z automatu dostalem jako zapraszajacy poza 1, ktory nie chcial sie przyznac. Po zlozeniu reklamacji przyznali bonus bez problemu.
Mowie o przypadku ze sam zapraszalem samego siebie.

Tak wiec regulaminy regulaminami, a zycie bywa zupelnie inne.
 #974691  autor: kaspeed
 29 sty 2018, 00:00
Mowiłem.U mnie jak mowie nie przeszło.A kłocić się o to nie chciałem.Jedyna zaleta ze nie wywalilo mi zaproszenia;) z puli

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974692  autor: konstantyno110
 29 sty 2018, 00:01
Panowie jak to jest dokładnie. Mam do 20 lutego ważny pakiet z T-Mobile. Chciałbym spróbować Orange. Osoba zaprosi mnie do 31 stycznia a formalności mogę załatwić w ciągu 30 dni i tak wycelować aby zasięg Orange pojawił się 20 lutego ?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • Strona 19 z 24
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 24
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 24