DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 1 z 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
 #956023  autor: marcinb
 15 paź 2017, 09:07
Cześć.

Po przeczytaniu wiadomości kolegi rudymax:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 95#p956011

postanowiłem stworzyć wątek dla osób szukających zaproszeń i chcących zaprosić innych do przeniesienia numeru.
A wszystko to aby otrzymać bonus od Orange w postaci nolimitu i 100GB na 93 dni.

Aktualny link do promocji:
http://wybierzorange.pl/

Regulamin:
http://wybierzorange.pl/regulaminy/regu ... jomego.pdf

Zapraszam do wpisów.



p.s. przy okazji pytanie: co ma powiedzieć osoba mało zorientowana w salonie orange, ze chce przenieść numer do Orange na kartę? Jakaś taryfa konkretna? Warunek konieczny to możliwość uruchomienia ważności konta przez rok: http://www.orange.pl/kid,4002400661,id, ... ticle.html
Ostatnio zmieniony 20 paź 2017, 21:43 przez marcinb, łącznie zmieniany 2 razy.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #956025  autor: rudymax
 15 paź 2017, 09:32
Jeżeli jest ktoś zainteresowany aby go polecić, to chętnie to zrobię. Proszę o PW.

Jak dotąd przy przeniesieniu numeru w salonie, otrzymywało się starter z kwotą 1 zł ważny rok na wychodzące, niezależnie od wybranej taryfy. Przy przeniesieniu online (obecnie są z tym kłopoty) trafiało się do taryfy Free z zerowym stanem konta, ale z włączoną promocją RWK. Podsumowując osoba polecona nie musi nic robić, żeby otrzymać bonus i z niego korzystać. Bonus włączy się automatycznie w momencie przeniesienia docelowego numeru.

EDIT
Kolega @24bis24 twierdzi, że obecnie w salonie otrzymuje się po przeniesieniu starter z zerowym saldem, ważny 30 dni na wychodzące. Postanowiłem to zamieścić, żeby nie wprowadzić kogoś w błąd. Ja przenosiłem kilka miesięcy temu dwa numery, jeden do Smart, drugi do One. Tych taryf już nie można było zdobyć inaczej, bo zostały wycofane. Na obu starterach było 1 zł i konto ważne rok na wychodzące. Jeżeli ktoś przeniesie do Free, to aktualny regulamin gwarantuje RWK.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2017, 16:53 przez rudymax, łącznie zmieniany 1 raz.
 #956037  autor: ign123
 15 paź 2017, 11:09
Jeśli ktoś chce zostać zaproszonym przeze mnie (i otrzymać bonus za przeniesienie numeru: nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz pakiet internetowy 100 GB - ważne 93 dni) to proszę w PW podać numer telefonu, który ma zostać przeniesiony do sieci Orange. Zapraszam :)
 #956041  autor: rudymax
 15 paź 2017, 11:28
surface123 pisze:Po co takie kombinacje :) ?

Nie prościej sobie kupić prepaida w innej sieci, nawet za free miec i zorganizować sobie całość ze swoim fikcyjnym numerem ( świecie ) ;) ?
To nie żadne kombinacje, tylko normalna oferta promocyjna, z której można skorzystać, albo nie. Kombinacja to jest to co Ty proponujesz, ratują Cię tylko te buźki :)
 #956091  autor: 24bis24
 15 paź 2017, 15:55
Jak dotąd przy przeniesieniu numeru w salonie, otrzymywało się starter z kwotą 1 zł ważny rok na wychodzące, niezależnie od wybranej taryfy.
było tak to dawno, że już nie prawda :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #956095  autor: rudymax
 15 paź 2017, 16:20
24bis24 pisze:
Jak dotąd przy przeniesieniu numeru w salonie, otrzymywało się starter z kwotą 1 zł ważny rok na wychodzące, niezależnie od wybranej taryfy.
było tak to dawno, że już nie prawda :mrgreen:
Podziel się wiedzą jak jest obecnie.
 #956103  autor: rudymax
 15 paź 2017, 17:00
24bis24 pisze:0 zł i 30 dni w salonie
Edytowałem swój wcześniejszy post i zamieściłem Twój wpis. Jednak to kłóci się z aktualnymi regulaminami na stronie Orange, przynajmniej jeżeli chodzi o taryfę Free. Ponieważ jednak praktyka i regulaminy mają się czasami nijak do siebie, to może jeszcze ktoś kto niedawno przenosił numer w salonie się wypowie.
 #956127  autor: mungo
 15 paź 2017, 21:46
Działają wam linki do formularza przeniesienia numeru? Ja klikam na 'przenieś numer' i otrzymuje stronę wyboru telefonu do abonamentu.
 #956411  autor: rudymax
 17 paź 2017, 23:32
Archi334 pisze:Dzwoniłem dziś do BOK orange i dowiedziałem się że jedyną metodą przeniesienia numeru z oferty na karte do OFnK jest salon.
Też otrzymałem taką informację od konsultantki. Mimo to próbowałem nadal i po dwóch dniach udało się w nocy z niedzieli na poniedziałek otworzyć i wypełnić formularz. Dzisiaj o 22:50 przyszła na skrzynkę wiadomość o nadaniu przesyłki wraz z jej numerem.
  • Strona 1 z 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24