DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 9 z 24
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 24
 #963753  autor: motyl27
 01 gru 2017, 12:48
Dziś przeniesiony numer dostał bonus jednak nie było sms-a o przyznaniu bonusa,
numer polecający też nie dostał info SMS że polecany numer już przeniesiony.
Jednak bez czekania wysłany sms CHCE uruchomił bonus na numerze polecającym.
 #963757  autor: pipawolowa
 01 gru 2017, 13:51
Mi odmawiają przeniesienia do orange bo twierdzą że mam 8 nr zarejestrowanych ( chyba liczą te od 2000r jakie posiadałam Np dla idei profit) jedynie 5 nr mam w orange. Żądają sprawdzenia w Biku ( nigdy nie miałam abonamentu ani mixa w tej chorej sieci) co robić jak żyć?.

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #963759  autor: wasylek
 01 gru 2017, 15:14
pipawolowa pisze:Mi odmawiają przeniesienia do orange bo twierdzą że mam 8 nr zarejestrowanych ( chyba liczą te od 2000r jakie posiadałam Np dla idei profit) jedynie 5 nr mam w orange. Żądają sprawdzenia w Biku ( nigdy nie miałam abonamentu ani mixa w tej chorej sieci) co robić jak żyć?.
a robiłeś przeniesienie przez internet?
 #963762  autor: ign123
 01 gru 2017, 15:23
pipawolowa pisze:Żądają sprawdzenia w Biku ( nigdy nie miałam abonamentu ani mixa w tej chorej sieci) co robić jak żyć?
Ode mnie też chcieli zgodę na sprawdzenie w BIK - było to chyba na początku roku, w salonie firmowym. Myślę, że to wstęp do oferowania abonamentu - jeśli klient wyrazi zgodę, a w BIKu ma jakieś zaległości to można w ogóle o niego nie walczyć (również w przyszłości).
Ja oczywiście na żadne BIKi się nie zgodziłem, poprosiłem, żeby pokazali mi, na jakiej podstawie odmawiają przeniesienia (jakiś regulamin). Stanęło na tym, że sprzedawca zadzwonił gdzieś i niby konsultował sprawę z kimś wyżej i po rozmowie ogłosił, że może przenieść mój numer bez zgody na weryfikację w BIK, niby po otrzymaniu zezwolenia z góry - taką szopkę odwalili :)
 #963778  autor: pipawolowa
 01 gru 2017, 17:31
Przez internet udało się przenieść (próbowałam przenosić jak przenosiny przez www nie działały) Niestety nie wiedziałam i wyraziłam zgody na sprawdzenie w bik-u, to też nie pomogło, po paru tel stwierdzili że mają zakaz przenosić nr osobie która ma parę nr w tej sieci.

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #963980  autor: telefontosmycz
 03 gru 2017, 00:26
Orange nie pozwala mi na zgłoszenie 5 + 5 numerów, tzn. 5 numerów do 14 listopada i 5 kolejnych numerów od 15 listopada.
wg punktu 20.
W czasie trwania Promocji Osoba Zapraszająca może zgłosić maksymalnie 5 Osób Zaproszonych.

ale teraz jest nowa Promocja od 15 listopada do 31 stycznia i tutaj jest limit 5 Zaproszeń, bez odniesienia do starej.
Regulamin obecnej Promocji nie wspomina, że jest przedłużeniem poprzedniej albo zeszłorocznej, chyba, że to przeoczyłem - nowa Promocja, nowy termin, to nowy limit.
Ponadto nie znalazłem informacji czy pula 5 Zaproszeń będzie się zmniejszać w przypadku nieudanego przeniesienia Zaproszonego w ciągu 30 dni.
Reklamował już to ktoś z was?
 #963985  autor: przemo_one
 03 gru 2017, 06:17
marcin19883 pisze:Hej. Jeśli ktoś chce zgarnąć bonus, to mogę zaprosić. Jestem świeżo, po przenosinach.
Też mogę zaprosić. Proszę o PM
 #964054  autor: Piescoch66
 03 gru 2017, 14:22
Przeniesienie nastąpiło do Yes ( nie dopilnowałem) 0PLN na koncie. Mobilne Mój Orange pokazuje ważność wychodzących 30 dni, a ważność internetu 93 dni. Czy rzeczywiście internetowa część bonusu będzie funkcjonowała po utracie wychodzących?
 #964059  autor: Medelles
 03 gru 2017, 14:40
Piescoch66 pisze:Przeniesienie nastąpiło do Yes ( nie dopilnowałem) 0PLN na koncie. Mobilne Mój Orange pokazuje ważność wychodzących 30 dni, a ważność internetu 93 dni. Czy rzeczywiście internetowa część bonusu będzie funkcjonowała po utracie wychodzących?
W regulaminie nic nie ma na temat taryfy do ktorej masz migrowac.
Poza tym powinna byc rocna waznosc konta.
Reklamuj.
 #964075  autor: Medelles
 03 gru 2017, 17:11
24bis24 pisze:
Medelles pisze:Poza tym powinna byc rocna waznosc konta.
a na jakiej podstawie twierdzisz, że w Yes powinien być RWK po przeniesieniu?
Rzeczywiscie o rocznej waznosci konta nic nie ma w regulaminie.
Przenosilem dwa nr do Ofnk i mam rok waznosci konta. Czyli skad ten rok waznosci sie wzial ?
OK juz wiem. Rok waznosci konta dostaje sie przy przeniesieniu do taryfy Ofnk.
 #964248  autor: Gregrin
 04 gru 2017, 18:44
Mial ktoś problem ze po przeniesieniu nie aktywowało bonusu ?? U polecającego ani u poleconego nie ma bonusu od wtorku. Polecający wysłał sms'a "chce" (albo ile -już nie pamiętam) i dostał odpowiedz:
SMS od Orange pisze:Niestety nie masz juz srodkow w ramach Bonusu "Zapros znajomego".
Przy zgłaszaniu numeru polecanego nie dostał żadnego smsa potwierdzającego wiec wysłał jeszcze raz jego numer na 80156 i dostał odpowiedz:
SMS od Orange pisze:Wskazany numer juz bierze udzial w promocji. Zapros innego znajomego abys i Ty mogl otrzymac Bonus.
Później polecony przeniósł numer.
Sprawa zgłoszona w piątek wieczorem telefonicznie przez apke i potwierdzana w niedziele po południu ze technicy ja sprawdzają i cisza...
  • Strona 9 z 24
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 24
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 24