DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 8 z 24
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24
 #962937  autor: rudy_pl
 26 lis 2017, 18:44
24bis24 pisze:
rudy_pl pisze:nawet dla siebie ?
tak

kłóci się to z pkt. 18 regulaminu:
"Osoba Zaproszona, aby mogła być skutecznie zgłoszona do Promocji nie może być abonentem Orange oferty na kartę w okresie od startu Promocji do zgłoszenia."

Czy to sprawdza tylko po nr telefonu ? Jeśli tak to rozumiem :D
 #962944  autor: ign123
 26 lis 2017, 19:14
rudy_pl pisze:Powiem nawet więcej bo jeśli kogoś polecisz 31.01.2018 i ten ktoś przeniesie numer 30 dnia czyli 02.03.2018 i ty możesz odebrać bonus do 5 dni czyli np. 06.03.2018 to masz od tej daty 93 dni trwania tej promocji więc do 07.06.2018.
Oczywiście, że można "zoptymalizować" bonusy - pisałem na szybko, tylko po to, żeby wyjaśnić zasadę "przedłużania" bonusu :)
Poza tym myślę, że ta promocja zostanie wznowiona tak jak poprzednia (i będzie można "wydłużać" bonus na kolejne miesiące) - Orange stracił pierwsze miejsce pod względem liczby kart sim i podejrzewam, że będzie kontratakować ;)
 #963021  autor: asdaf
 27 lis 2017, 09:31
PabloIT pisze:w salonie byłoby szybciej?
Tak, nawet na drugi dzień. Tylko coraz trudniej znaleźć taki salon gdzie chcą przenosić klientów "kartowych" (wymigują się brakiem odpowiednich kart sim).
PabloIT pisze:Jeśli tak to czy dostanę RWK?
Zależy do jakiej taryfy zostaniesz przeniesiony. Jeśli dopilnujesz konsula aby wpisał we wniosku, że chcesz do taryfy " Orange Free na Kartę" to RWK dostaniesz.
 #963025  autor: KR2615
 27 lis 2017, 10:05
W Orange Yes też raz dostałem RWK ale to tak na dwoje baba wróżyła... A co do salonów to próbowałem chyba w trzech i w żadnym nie robili problemu "karciarzom"
 #963031  autor: wasylek
 27 lis 2017, 10:51
asdaf pisze:
VIP-Card pisze:A co do salonów to próbowałem chyba w trzech i w żadnym nie robili problemu "karciarzom"
To tak z ciekawości zapytam: dlaczego "próbowałeś" aż w trzech? ;)
pewnie trzy razy albo więcej przenosił numer i dlatego w trzech różnych salonach.
 #963400  autor: Gregrin
 28 lis 2017, 22:34
To ja tytułem wstępu tez napisze ze w pierwszym salonie w którym bylem nie robili problemu (oczywiście był stary problem ze nie mogli utworzyć konta użytkownika i posyłali to dalej i trzeba było przyjść kolejny raz żeby podpisać i dostać kartę).
Ja mam z kolei pytanie, co jeśli zaproszonej osobie automatycznie nie włączył się bonus ?? Tylko telefon do nich ??
No i schodzenie środków w tej promocji... one serio schodzą PO wszystkich pakietach a jedynie przed złotówkami ??
 #963412  autor: rudymax
 28 lis 2017, 23:43
Gregrin pisze:No i schodzenie środków w tej promocji... one serio schodzą PO wszystkich pakietach a jedynie przed złotówkami ??
100 GB na szczęście wbrew regulaminowi, schodzi przed tymi z doładowania. Przy okazji Orange w mojej lokalizacji dostało ostatnio zadyszki. W sobotę musiałem się posiłkować kartą Play, bo było wręcz tragicznie. Mam nadzieję, że to przejściowe problemy.
 #963753  autor: motyl27
 01 gru 2017, 12:48
Dziś przeniesiony numer dostał bonus jednak nie było sms-a o przyznaniu bonusa,
numer polecający też nie dostał info SMS że polecany numer już przeniesiony.
Jednak bez czekania wysłany sms CHCE uruchomił bonus na numerze polecającym.
 #963757  autor: pipawolowa
 01 gru 2017, 13:51
Mi odmawiają przeniesienia do orange bo twierdzą że mam 8 nr zarejestrowanych ( chyba liczą te od 2000r jakie posiadałam Np dla idei profit) jedynie 5 nr mam w orange. Żądają sprawdzenia w Biku ( nigdy nie miałam abonamentu ani mixa w tej chorej sieci) co robić jak żyć?.

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #963759  autor: wasylek
 01 gru 2017, 15:14
pipawolowa pisze:Mi odmawiają przeniesienia do orange bo twierdzą że mam 8 nr zarejestrowanych ( chyba liczą te od 2000r jakie posiadałam Np dla idei profit) jedynie 5 nr mam w orange. Żądają sprawdzenia w Biku ( nigdy nie miałam abonamentu ani mixa w tej chorej sieci) co robić jak żyć?.
a robiłeś przeniesienie przez internet?
 #963762  autor: ign123
 01 gru 2017, 15:23
pipawolowa pisze:Żądają sprawdzenia w Biku ( nigdy nie miałam abonamentu ani mixa w tej chorej sieci) co robić jak żyć?
Ode mnie też chcieli zgodę na sprawdzenie w BIK - było to chyba na początku roku, w salonie firmowym. Myślę, że to wstęp do oferowania abonamentu - jeśli klient wyrazi zgodę, a w BIKu ma jakieś zaległości to można w ogóle o niego nie walczyć (również w przyszłości).
Ja oczywiście na żadne BIKi się nie zgodziłem, poprosiłem, żeby pokazali mi, na jakiej podstawie odmawiają przeniesienia (jakiś regulamin). Stanęło na tym, że sprzedawca zadzwonił gdzieś i niby konsultował sprawę z kimś wyżej i po rozmowie ogłosił, że może przenieść mój numer bez zgody na weryfikację w BIK, niby po otrzymaniu zezwolenia z góry - taką szopkę odwalili :)
 #963778  autor: pipawolowa
 01 gru 2017, 17:31
Przez internet udało się przenieść (próbowałam przenosić jak przenosiny przez www nie działały) Niestety nie wiedziałam i wyraziłam zgody na sprawdzenie w bik-u, to też nie pomogło, po paru tel stwierdzili że mają zakaz przenosić nr osobie która ma parę nr w tej sieci.

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
  • Strona 8 z 24
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24