DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 5 z 24
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 24
 #960780  autor: 24bis24
 13 lis 2017, 11:50
Tylko dziś i jutro możemy się polecać więc jak ktoś nie zdążył jeszcze to niewiele czasu zostało na wysłanie numeru sms.em do Orange, później pozostaje tylko się przenieść w ciągu 30 dni.
Dla maruderów wyczyściłem skrzynkę z wiadomościami PW :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #960795  autor: pipawolowa
 13 lis 2017, 13:32
Jak ktoś chce to mogę kogoś polecić ( ty masz nr z play t-mobile plus lub z sieci wirtualnych np a2 mobile) podajesz mi nr tel ja cię zapraszam i oboje dostajemy pakiet 100gb i nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci Polecam warto Pozdrawia madzia

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #960828  autor: wasylek
 13 lis 2017, 16:13
majkamaj pisze:Ach zapomnialam, ze moj Play ma wazne tylko przychodzace a "zawieszone" wychodzace... :shock: Czy bedzie sie kwalifikowal na przeniesienie, czy naprzod musze go doladowac?? :?: :?:
Mieliscie taka sytuacje?
nie musisz go doładowywać, jak będzie ważny w dniu przeniesienia na rozmowy przychodzące to przejdzie do nowej sieci.
 #960844  autor: karzap
 13 lis 2017, 17:21
Mam pytanie dotyczące "zaproś znajomego". Te 30 dni na przeniesienie nr t.z. że muszę w ciągu tych 30 dni mieć nr fizycznie przeniesiony do Orange czy wystarczy, że wypełnię wniosek na stronie www. a nr zostanie przeniesiony później niż te 30 dni. Bo mogę sobie wybrać datę przenosin. Jak mam rozumieć te regulaminowe 30 dni?
  • Strona 5 z 24
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 24
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 24