DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #955237  autor: teleman29
 10 paź 2017, 10:21
Mam problem z tym pakietem. W regulaminie jest że sprawdzanie ważności kodem *111*609*5#. Niestety, przynajmniej na smartfonie pojawia się taki komunikat

Data ważności
1.opis
0.wyjscie

Po wybraniu 1 jest tylko - więcej na http://www.play.pl

Szukałem też w play 24 i wszędzie tylko że pakiet aktywny, ale nie ma daty.
Ktoś ma sposób jak to sprawdzić?

Druga niedogodnościa jest brak sms na dwa dni przed pobraniem kasy z konta, tak jak to jest w formula unlimited.

Playu, poprawcie to. Dla mnie to są argumenty za powrotem do formula unlimited, gdzie dodatkowo zapłacę 5 zł mniej i gdzie sprawdzę date ważności oraz otrzymam sms powiadamiajacy
 #955560  autor: KC-KARLOS
 11 paź 2017, 22:04
mkkot pisze:Ale z jakim?
Forum Play. Google się kłania.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #955566  autor: jarekt
 11 paź 2017, 22:39
@Karlos20, wydaje mi się, że @mkkot pyta autora "ale z jakim pakietem jest problem?", a nie @Gregrina "ale na jakim forum?" :)

A jeśli chodzi o rodzaj pakietu, to autorowi chodzi zapewne o "Dzień bez limitów na kod" (kod z puszki RedBulla, spod zawleczki) chyba, że coś namieszał.
 #955569  autor: KC-KARLOS
 11 paź 2017, 22:59
Pakiet cykliczny, miesiąc bez limitu. Jest w ofercie RBM.
Ale kod do obsługi pakietu jest zupełnie inny:
*111*871*3#

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #955575  autor: jarekt
 11 paź 2017, 23:39
Hehe, chyba coś w wielu regulaminach RBM jest pomieszane, bo i w archiwalnych i w obecnych regulaminach, kod podający ważność danego pakietu jest identyczny dla sporej liczby pakietów i właśnie jest nim kod... *111*609*5#

Może tak jest (w regulaminy trzeba wierzyć) ale jest to mocno podejrzane :)

PS. Wcześniej szukałem co to za kod i mi wyskoczył właśnie pakiet "Dzień bez limitu na kod z puszki" i dalej już nie szukałem i nie weryfikowałem (założyłem, że każdy pakiet ma swój unikalny kod).
 #956132  autor: teleman29
 15 paź 2017, 21:57
Chodzi o pakiet CYKLICZNY, czyli za 30 zl/
Kod do sprawdzenia waznosci pakietu podany w regulaminie, czyli *111*609*5# nie dziala,
natomiast kod z cyfra 871 potwierdza tylko ze pakiet jest wlaczony, natomiast nie podaje daty waznosci

Nie ma sposobu zeby sprawdzic date waznosci tego pakietu, takze w play24

Wyszedl niestety bubel
Dodam ze nie przychodzi tez sms na dwa dni przed pobraniem kasy, tak jak jest to w play formule
 #956133  autor: teleman29
 15 paź 2017, 21:59
jarekt pisze:@Karlos20, wydaje mi się, że @mkkot pyta autora "ale z jakim pakietem jest problem?", a nie @Gregrina "ale na jakim forum?" :)

A jeśli chodzi o rodzaj pakietu, to autorowi chodzi zapewne o "Dzień bez limitów na kod" (kod z puszki RedBulla, spod zawleczki) chyba, że coś namieszał.
kolego, nie jestem z gimnazjum, zeby bawic sie w jakies kody z puszek, big milkow czy innych fant albo lionow, wez sie ogarnij
 #956138  autor: jarekt
 15 paź 2017, 22:17
teleman29 pisze:kolego, nie jestem z gimnazjum, zeby bawic sie w jakies kody z puszek, big milkow czy innych fant albo lionow, wez sie ogarnij
"A ja nie jestem z podstawówki, żeby bawić się w prepaida, zwłaszcza RBM" - tak bym Ci odpisał, gdybym chciał podłapać Twój styl :)