DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 89
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 89
 #994626  autor: everymen
 21 maja 2018, 00:03
Pabloeq pisze:W T-mobile jest zjeb.......ny cały system billingowy i platforma obsługi. Takiego kosmosu jeszcze nie widziałem, ich aplikacja mobilna za każdym razem wysyła smsa do zalogowania, no totalna porażka, pomimo uprawnień nie potrafi zalogować z numeru na którym jest używana...
U mnie działa w miarę normalnie. Oczywiście po restarcie telefonu trzeba wejść w aplikację przez 3G/LTE, ale jak się już raz zaloguje automatycznie, to potem normalnie działa, także na wifi. Czasem przy pierwszym odpaleniu aplikacji na 3G/LTE nie działa automatyczne logowanie i trzeba ją zamknąć i jeszcze raz uruchomić.
 #994669  autor: Taki_tam
 21 maja 2018, 10:17
Zgadza się, aplikacja mobilna T-Mobile jest chyba najgorsza na rynku. Brak zarządzania kilkoma numerami to już strzał w kolano. O niebo lepiej działa aplikacja Play'a, Virgin i Orange. Co do samej sieci, jakości połączeń, stabilności i szybkości łacza i sporadycznych awarii to już jest wg mnie znacznie lepiej niż u konkurencji.
 #994677  autor: Pabloeq
 21 maja 2018, 11:12
Dokładnie sieć dobra ale ta platforma obsługowa to jakiś dramat, niby działa ale zawsze jakieś problemy.
Oni chyba nie bardzo wiedzą jak to ogarnąć, wpuściliby prepaidy do VoLTE i znieśli ten w ich stylu limit transferu do 15Mbps, jako jedyni w prepaidzie to stosują.
Nikt tam nie pomyślał nad innymi gotowymi pakietami nolimitów w różnych cenach w zależności od zakresu usług? Np. za 25zł, za 35zł za 45...
Na prepaida też nie mają pomysłu jak widać.
 #994835  autor: everymen
 22 maja 2018, 13:36
Taki_tam pisze:Zgadza się, aplikacja mobilna T-Mobile jest chyba najgorsza na rynku. Brak zarządzania kilkoma numerami to już strzał w kolano. O niebo lepiej działa aplikacja Play'a, Virgin i Orange.
Sprawa jak zwykle bardzo indywidualna. Kiedy rok temu postanowiłem przenieść numer główny z Virgin, docelowy operator musiał spełnić następujące warunki:
- zasięg T-Mobile lub ew. Orange
- RLAH
- tańsze rozmowy międzynarodowe
- przejrzysta aplikacja posiadająca informacje o wykorzystaniu pakietów i proste zestawienie wykorzystanych minut, smsów i danych w podanym okresie rozliczeniowym.

Rok temu tylko aplikacja Play'a i właśnie T-mobile spełniała te kryteria. Nie było tego w Virgin, nie było w Orange (i chyba pomimo zmian kosmetycznych, nadal nie ma).
Aplikacja T-mobile nadal zaspokaja moje potrzeby w 100%, a fakt braku możliwości zarządzania kilkoma numerami uświadomił mi dopiero twój post, gdyż kompletnie nie jest mi to potrzebne.
 #994836  autor: Dorotea
 22 maja 2018, 13:39
Dla mnie najgorsze jest potwierdzania SMS-em każdego logowania na konto. Moja mama ma numer w T-Mobile i żeby wykonać jakąkolwiek operację, muszę się do niej fatygować. Brak możliwości podpinania numerów jest ogromnym zapóźnieniem.
 #994843  autor: everymen
 22 maja 2018, 14:03
Dorotea pisze:Dla mnie najgorsze jest potwierdzania SMS-em każdego logowania na konto. Moja mama ma numer w T-Mobile i żeby wykonać jakąkolwiek operację, muszę się do niej fatygować. Brak możliwości podpinania numerów jest ogromnym zapóźnieniem.
To jaki problem przenieść numer np. do Virgin? Tam będziesz mogła swobodnie zarządzać numerem mamy.
 #994846  autor: Dorotea
 22 maja 2018, 14:09
Problem taki, że mama ma zasięg tylko T-Mobile więc muszę się męczyć.
 #994847  autor: Taki_tam
 22 maja 2018, 14:16
Ja zarządzam >8 numerami w rodzinie i dla mnie to bardzo ważne. Dla pojedynczego numeru aplikacja T-M jakoś działa, choć ich oferta to magia..., np oferują płatną paczkę SMS'ów choć można właczyć u nich tzw darmową dniówkę SMS'ów. Sami nie wiedzą co sprzedają.
 #994858  autor: everymen
 22 maja 2018, 15:07
Dorotea pisze:Problem taki, że mama ma zasięg tylko T-Mobile więc muszę się męczyć.
Przecież Virgin korzysta z nadajników T mobile.
 #994863  autor: Dorotea
 22 maja 2018, 15:16
Tak jak Play, w roamingu. Ustawienie na sztywno nie wchodzi w grę, a jak próbowałam auto to mimo słabego sygnału uparcie trzymało się Play i rwało rozmowy. Dlatego Play i jego submarki odpadają. Inne sieci też. Jako tako działa właśnie T-Mobile.
 #995711  autor: Pabloeq
 27 maja 2018, 14:33
Dorotea pisze:Tak jak Play, w roamingu. Ustawienie na sztywno nie wchodzi w grę, a jak próbowałam auto to mimo słabego sygnału uparcie trzymało się Play i rwało rozmowy. Dlatego Play i jego submarki odpadają. Inne sieci też. Jako tako działa właśnie T-Mobile.
A przecież tak walczysz z "zabójczym" promieniowaiem stacji bazowych, może jak je wyłączyć to będziesz zdrowsza i nie będziesz miała problemów z wyborem sieci?
 #996419  autor: imovane
 31 maja 2018, 11:25
Jak mogę przedłużyć ważność konta (ale nie przez doładowanie), bo 25 zł miesięcznie to za dużo dla mnie, a nie chcę pochopnie zmieniać sieci.
 #996424  autor: adacomp
 31 maja 2018, 11:33
imovane pisze:Jak mogę przedłużyć ważność konta (ale nie przez doładowanie), bo 25 zł miesięcznie to za dużo dla mnie, a nie chcę pochopnie zmieniać sieci.
Włącz „Bez limitu za 1 zł dziennie”.
 #996426  autor: imovane
 31 maja 2018, 11:37
Po włączeniu a potem wyłączeniu? jak długo będę miał ważność konta?
 #996429  autor: adacomp
 31 maja 2018, 11:41
Trzeba włączyć i nie nie wyłaczać - wtedy RWK jest na pół roku.
Jak włączysz i wyłączysz to KG masz tylko na 30 dni.
 #996460  autor: imovane
 31 maja 2018, 12:46
Mam dużo minut z bonusa, czy jeśli włączę „Bez limitu za 1 zł dziennie” to będę mógł z nich korzystać czy będzie mi pobierało 1 zeta?
 #996469  autor: Dorotea
 31 maja 2018, 13:40
Przetestowałam dokładniej aplikację mobilną T-Mobile i wystarczy raz autoryzować się SMS-em, zapamiętać dane logowania i następnym razem już nie trzeba nic wprowadzać, loguje z automatu. Najpierw mnie to ucieszyło, a potem zmartwiło. Trochę przeszarżowali z tą wygodą.
  • Strona 6 z 89
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 89
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 89