DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 91
 #959219  autor: rudymax
 03 lis 2017, 16:25
Znajoma chce przenieść numer, który jest zarejestrowany w T-mobile. Nie pamięta czy numer jest zarejestrowany na nią, czy na syna. Czy można to jakoś sprawdzić inaczej niż w salonie?
 #959220  autor: Karlos20
 03 lis 2017, 16:29
Z telefonu wybieramy kod *100# i zatwierdzamy - sprawdzamy fakt rejestracji numeru.
Można też sprawdzić, czy numer jest zarejestrowany na iboa.pl ale tam za dużo danych nie zobaczysz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #959225  autor: rudymax
 03 lis 2017, 16:39
Na iboa.pl własnie nie ma danych na kogo numer jest zarejestrowany. Sprawdziłem kod który podałeś, ale też jest tylko informacja, że numer jest zarejestrowany. Chyba tylko salon.
 #959351  autor: biala1991
 04 lis 2017, 10:02
Dzięki Karlos, już wszystko sprawdziłam doświadczalnie. Ponieważ to chodziło o nr, który mam pod opieką i jest problem z dostępem chciałam zebrać szczegółowe info, bo przy takiej kombinacji usług na koncie łatwo coś zepsuć a trudniej odkręcić :) zwłaszcza że regulaminy dotyczące RWK dają pole do różnych interpretacji.
Ku mojemu zadowoleniu uzyskałam zamierzony efekt, co nie było dla mnie takie jednoznaczne :)
 #959400  autor: biala1991
 04 lis 2017, 14:36
Karlos, a co myślisz o dziwnym zapisie z regulaminu Darmowych Rozmów w sieci po doładowaniu:
Jedynie w okresie trwania niniejszej Oferty promocyjnej, Użytkownik T-Mobile na kartę, który aktywował dowolną taryfę DO DNIA 21.06.2017r., otrzymuje możliwość wykonywania krajowych połączeń..


Czy to oznacza, że jeśli teraz aktywuje numer to pomimo, że promocja nadal trwa (kończy się 15.01.2018) nie będę mogła z niej skorzystać? Nowi klienci są dyskryminowani? to nieprawdopodobne. Czy może autor miał na myśli coś innego niż faktycznie napisał :) i w praktyce ten warunek nie jest przestrzegany?
 #959463  autor: Karlos20
 04 lis 2017, 19:53
Wygląda na to, że promocja będzie dotyczyć tylko nowych klientów lub tych, którzy się włączyli promo do 21 czerwca 2017 (przypomnę: benefit jest aktywowany dowolnym doładowaniem konta za minimum 5 zł), lecz obecni klienci mogą utracić benefit włączając pakiety wykluczające się z promocją (Strong LTE nie usuwa bonusu).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #959511  autor: biala1991
 05 lis 2017, 07:55
Karlos20 pisze:Wygląda na to, że promocja będzie dotyczyć tylko nowych klientów lub tych...
Właśnie nie dotyczy nowych, czyli tych, którzy włączyli się do sieci już po wprowadzeniu promocji, co miało miejsce 22.06.17. I to mnie dziwi, bo zwykle jest odwrotnie, to do nowych klientów adresowane są promocje a lojalni są pomijani.
Przypomnę niedawną promocję o przewrotnej nazwie: Podwójne doładowanie dla lojalnych. Zaproszenia do niej otrzymywali nie klienci ze stażem tylko nowi, którzy przenieśli numer w ramach promo 90dni za darmo :)
Takie są realia i dlatego podejrzewam, że może system pomimo niekorzystnego dla nowych (błędnego?) zapisu wcale ich nie wyklucza i po doładowaniu uruchamia darmowe rozmowy wszystkim jak leci :D


Edit. Mam wątpliwości co do możliwości łączenia Stronga z darmówką w sieci. Aktywowałam starter w tej ofercie, wyłączyłam startowy pakiet GB i doładowałam konto. W wyniku jakiegoś błędu pakiet Strong się odnowił ale rozmowy po doładowaniu się nie uruchomiły, co by świadczyło, że jednak te usługi się wykluczają, chyba że to był kolejny błąd :D
 #959581  autor: Karlos20
 05 lis 2017, 14:36
biala1991 pisze:W wyniku jakiegoś błędu pakiet Strong się odnowił ale rozmowy po doładowaniu się nie uruchomiły, co by świadczyło, że jednak te usługi się wykluczają, chyba że to był kolejny błąd
Rozmowy i SMSy do T-Mobile się nie włączyły, bo zgodnie z komunikatem doładowania po 22 czerwca nie aktywują tego bonusu, jeśli nie był wówczas on aktywowany lub został utracony przez inny pakiet. Aktywowanie Strong LTE przekształca uniwersalną taryfę Frii na kartę, w opcję internetową. Po zasileniu konta Strong LTE może zostać przedłużony, baa otrzymuje się bonus GB doliczany do puli Strong LTE (12 GB W KRAJU GRATIS PO DOŁADOWANIACH).
Info: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specja ... t-na-karte

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #959583  autor: everymen
 05 lis 2017, 14:45
Słuchajcie, czyli reasumując. Jeśli kupię teraz starter T-mobile i doładuję dowolną kwotą, to nie skorzystam z opcji darmowych rozmów i smsów w sieci?
Dobrze rozumiem?
 #959586  autor: Karlos20
 05 lis 2017, 14:51
Na ich stronie internetowej, zakładka dla nowych klientów nie mówi o darmówkach do T-Mobile po doładowaniu konta.
Jeśli kupisz najnowszy starter (napis "TYLKO W T-MOBILE NA KARTĘ"), zostanie automatycznie włączona opcja "Bez limitu za 1 zł dziennie" czyli za 1 zł dziennie korzystasz z no-limitu na minuty, SMSy oraz 300 MB + RWK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #959593  autor: Nikita_Bennet
 05 lis 2017, 15:08
a jak jest z prepaidem i internetem LTE? Potrzebuję czegoś niskim kosztem do potestowania przez 1-2 miesiąca z sieci Tmobile.
 #959598  autor: Karlos20
 05 lis 2017, 15:14
Nikita_Bennet pisze:a jak jest z prepaidem i internetem LTE?
Jak wyżej, w linku są informacje jakie płatne pakiety Strong LTE można aktywować, bez ograniczeń prędkości przy posiadaniu GB na koncie. Dodatkowo przy aktywnym pakiecie Strong LTE, 12 doładowań po 10 zł i więcej dają po dodatkowym 1 GB.

W innym wypadku masz 2 opcje:
> 10 GB + minuty+SMSy za 25 zł/mies, albo
> 300 MB + minuty+SMSy za 1 zł/dziennie, ale prędkość transmisji jest obcięta do 15 mbps, a po wyczerpaniu MB/GB otrzymujemy legendarny lejek 16 kilobitów na sekundę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #959616  autor: Nikita_Bennet
 05 lis 2017, 16:50
bardziej chyba te strong LTE mnie zainteresuje bo chce sprawdzić z jaką max prędkością da się ściągać.
 #959623  autor: biala1991
 05 lis 2017, 17:17
Karlos20 pisze:Rozmowy i SMSy do T-Mobile się nie włączyły, bo zgodnie z komunikatem doładowania po 22 czerwca nie aktywują tego bonusu, jeśli nie był wówczas on aktywowany lub został utracony przez inny pakiet.
Moim zdaniem doładowania po 22.06.17 aktywują bonus ale tylko u użytkowników, którzy włączyli się do sieci przed 22.06.17, tego dotyczy ograniczenie, daty aktywacji numeru (ale to szczegół :) ) Sytuacja miała miejsce na początku roku, kiedy obowiązywał inny regulamin Darmowych rozmów w sieci, który nie dzielił użytkowników na nowych i starych, wszyscy po doładowaniu mogli skorzystać z promocji. Dlatego uważam, że jedynym powodem zablokowania darmówki była wówczas aktywacja pakietu Strong. Po reklamacji wyłączyli mi Stronga i uruchomili darmowe rozmowy w sieci.
Z tego co pamiętam w regulaminie Stronga jest takie ogólne stwierdzenie, że wyklucza się z wszystkimi innymi pakietami i usługami taryfy Frii więc w zasadzie od fantazji operatora zależy co sobie pod te "inne" podciągnie :D może to być np. usługa Darmowych rozmów w sieci. Z drugiej strony w regulaminie Darmowych rozmów nie ma żadnych zastrzeżeń odnośnie Stronga, więc może ktoś potwierdzi, że w przeciwieństwie do mnie udało mu się połączyć obie promocje :)
 #959631  autor: lordbyd
 05 lis 2017, 18:07
bo chce sprawdzić z jaką max prędkością da się ściągać.
Tak jak pisze Kolega @karlos20 prędkość pobierania w T-Mobile na kartę jest ograniczona do 15 [Mb/s] w LTE jak i 3G.
edit:
Doczytałem w innym wątku, że w STRONG LTE nie ma ograniczenia :)
 #959703  autor: data17
 06 lis 2017, 08:18
ja tam jestem zadowolony z t-mobile przenioslem do nich numer przez strone
https://90dnizadarmo.pl/?rel=t-mobile
i mam no limit po doladowaniu za 25zl zasiegu LTE nie mam, ale coz w telefonie i tak mi nie potrzebny bo tylko zżre baterie, wiec moge polecic
 #959704  autor: piotrzet
 06 lis 2017, 08:31
Pewno ci się nie aktywował wystarczy telefon do BOK albo email

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #960109  autor: Nikita_Bennet
 08 lis 2017, 13:27
a czy przy przeniesieniu numery do tmoblie z innej sieci idzie coś zyskać, mowimy o prepaidzie.
  • Strona 1 z 91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 91