DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 90 z 91
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
 #1169275  autor: abrams
 07 kwie 2024, 00:21
Aż się boję myśleć co wajchowy TM zadziała jeszcze w tym roku na jesieni i na wiosnę 2025, jak będzie walczył z czasem :?
@babciagienia1p: "może wysłać kod USSD *600*2#. Kod zwraca prawdziwy termin ważności oferty XXS z godziną 23:59. Jeśli numer jest w ostatnim dniu oferty, wtedy nie widać daty i godziny."
No mi tylko wyświetla opis oferty, i żebym pamiętał o zapewnieniu środków i co się stanie jak nie pobierze 1zł, żadnej daty nie ma :(
@babciagienia1p: "Dzisiaj, na dwóch numerach, zużyłam 1,- zł około godz. 15:00, mimo że SMS ostrzegawczy wskazywał, jako granicę, godz. 00:59. Jak na razie, nie widzę żadnych negatywnych konsekwencji.
A liczyłaś dni, czy to był 90 dzień czy 91 ? Sprawdzałaś wcześniej *600*2# i dla dnia dzisiejszego 06.04.24 pokazywal ci godz. 23:59 ? Trochę się obawiam tego: "teksty SMS-ów ostrzegawczych przychodzą niezależnie od zapisów w systemie T-Mobile".
---edycja 1----
Wysłałem SMS na 8066 o treści STATUS i taka odpowiedź:
Nielimitowane rozmowy, SMSy i 300 MB za 1 zl przez caly dzien. Pamietaj o zapewnieniu srodkow na odnowienie oferty. Oplata 1 zl zostanie pobrana w momencie uzycia. Z uslugi mozesz korzystac w Polsce oraz Strefie Roamingowej 1A, zgodnie z cennikiem taryfy GO!
 #1169277  autor: babciagienia1p
 07 kwie 2024, 00:43
XXS
abrams pisze:
07 kwie 2024, 00:21
No mi tylko wyświetla opis oferty, i żebym pamiętał o zapewnieniu środków i co się stanie jak nie pobierze 1zł, żadnej daty nie ma :(
To znaczy, że jesteś w ostatnim dniu na zużycie 1,- zł (nie ma znaczenia o której godzinie). Jeśli nie zużyjesz dzisiaj 1,- zł, pożegnasz się z ofertą XXS.

Liczyłam dni. Wszystko odbyło się zgodnie z zasadami T-Mobile. Zużyłam 1,- zł w 91 dniu po poprzednim zużyciu, ponieważ daje ono +90 pełnych dni oferty.

Tak, sprawdzałam wcześniej *600*2# i sprawdzałam również wczoraj dla zapadających dzisiaj i jutro. Kod USSD oraz STATUS na 8066 zwracają datę i godzinę 23:59 do przedostatniego dnia ważności oferty. W ostatnim dniu pokazują to co u Ciebie.
 #1169278  autor: abrams
 07 kwie 2024, 01:10
babciagienia1p pisze:
07 kwie 2024, 00:43
To znaczy, że jesteś w ostatnim dniu na zużycie 1,- zł (nie ma znaczenia o której godzinie).
No coś najwyraźniej u mnie jest nie tak, bo sprawdzałem 06 i 07.04.24 kodem *600*2# na karcie na której wydałem 1 zł 05.04.24 o 23:03 i mam przedłużenie o 90 dni a cytowany SMS na 8066 jest z 07.04.24 z godz 00:27 (a drugi raz o 01:10) z SIM karty, która ma ostatni dzień zużycia dopiero 18.04.24. No nic, muszę z tym żyć... :(
 #1169280  autor: babciagienia1p
 07 kwie 2024, 05:19
gudcezar pisze:
06 kwie 2024, 14:51
Więc Ty też jutro się zdziwisz :roll:
Właśnie przed chwilą zdziwiłam się. Wczoraj zużyłam 1,- zł na kilku numerach, w ostatnim dniu ważności oferty XXS, zgodnie z opisem w postach wyżej. Złotówki zostały pobrane. Wszystkie kanały T-Mobile pokazywały przedłużenie XXS do 5 lipca 2024. Dzisiaj oferty XXS zniknęły... Pewnie dodatkowym trikiem ze strony T-Mobile było wydłużenie ważności XXS do +91 dnia, a w regulaminie jest konieczność aktywności w ciągu 90 dni... U mnie 91 dzień wisiał w systemie - niezmiennie - od 5 stycznia 2024. Niestety nie policzyłam dni...
Dzisiaj - oczyma wyobraźni - widzę kolejne numery, które stracą XXS na tej samej zasadzie. Grubo... Nie pierwszy dowód na brak skrupułów T-Mobile... Ciekawe czy reklamacja przyniesienie skutek? Wątpię...
abrams pisze:
05 kwie 2024, 22:14
Mi to trochę wygląda na zagrywkę TM w celu wykoszenia migrantów z GO!XXS.
Dokładnie tak to zrobili...

Wydłużona ważność konta (RWK) pozostała bez zmian. Przedłużane wczoraj, "zniknięte", oferty XXS miały już prawidłową ważność +90 dni - do 5 lipca 2024. Przedłużane dzisiaj też mają +90 dni i pewnie jutro znikną. Dobrze, że mam jeszcze kilka, które chciałam przedłużać jutro. Przedłużę dzisiaj...
darekka pisze:
06 kwie 2024, 07:47
Dziś przed chwilą przedłużałem 2x GO!XXS działające do 6 kwietnia 2024-sms z ostrzeżeniem przyszedł, że wygaśnie jeśli do godziny 0:59 dnia 6 kwietnia 2024 nie wydam 1zł. Jest to błąd ponieważ oferta działa do końca tej doby więc zawsze można ją przedłużyć w ostatnim dniu jej obowiązywania(do końca danej doby-dobrze pokazuje aplikacja T-mobile, a smsy to jak widać różnie).
Mistrzu, pozostaje liczyć na Twoją kreatywność w formułowaniu reklamacji. Prowadź...

Wygląda, że moje wydłubki o braku zrozumienia stref czasowych, przez wajchowego, można o kant potłuc.
Prawdopodobnie u źródeł zamieszania leży fakt, że podczas poprzedniego przedłużania oferty XXS nie wzięli pod uwagę, że luty 2024 ma 29 dni i przedłużyli ofertę XXS o rzeczywiste +91 dni. Następnie zaczęli kombinować z godzinami. W ten sposób optymalizujący perfekcjoniści wpadli w wilczy dół koło wilczego szańca.
Otwartym pozostaje pytanie, czy miał w tym swój udział gruppenführer Wolf (Wehrnitz, Ohlers, Lüboff i Fahrenwirst)?
Szczegóły od mm:ss 50:27
https://my.mail.ru/mail/maraszkiewicz/video/34/992.html
https://www.t-mobile.pl/c/_bffapi/webcm ... 07_1002006

-----------Edycja_1--------------
Jestem po kontakcie z BOK-iem, nb. z bardzo miłym i kompetentnym panem. Okazuje się, że decyduje "magiczna" godzina 00:59. Niestety jedyne co mógł zrobić, to napisać reklamację. Ma być rozpatrzona w ciągu 10 dni.
Nie wiedział jak zapobiec zniknięciu ofert XXS przedłużanych dzisiaj i jeszcze aktywnych do 6 lipca 2024. Sugerował kolejną reklamację jutro, po zniknięciu ofert XXS.
Ciekawe jaki będzie rozwój wypadków? Do tej pory, przywrócenie oferty XXS wydawało się niemożliwe...
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2024, 10:04 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1169290  autor: KC-KARLOS
 07 kwie 2024, 16:53
surface123: utrzymanie GO XXS jest łatwiejsze niż kombinowanie z MNP. Poza tym 4-5 zł na rok czasu + wejście do promocji z nielimitowanym netem + brak karnego przedłużenia wychodzących jest zdecydowane tańsze, niż standardowo w GO (RWK kosztuje tam 30 zł).
Poza tym GO XXS to dzienna taryfa, można zużyć do 30 zł/mc gdzie są no-limity i 300 MB dziennie i konto aktywne rok czasu, masz takie coś w OFNK? Nadmienię, iż aktywacja nielimitowanego neta w promocji i korzystanie z neta nie powoduje pobrania tej 1 zł.

Zresztą jak widzisz, trzymamy to dla ciekawostek i aby było o czym tutaj pisać :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1169293  autor: biala1991
 07 kwie 2024, 17:33
babciagienia1p pisze:
07 kwie 2024, 05:19
gudcezar pisze:
06 kwie 2024, 14:51
Więc Ty też jutro się zdziwisz :roll:
Właśnie przed chwilą zdziwiłam się. Wczoraj zużyłam 1,- zł na kilku numerach, w ostatnim dniu ważności oferty XXS, zgodnie z opisem w postach wyżej. Złotówki zostały pobrane. Wszystkie kanały T-Mobile pokazywały przedłużenie XXS do 5 lipca 2024. Dzisiaj oferty XXS zniknęły...

Zazwyczaj przedłużam ostatniego dnia, tym razem zrobiłam to w przeddzień i jak widać to mnie uratowało. Przyznam, że nawet nie zwróciłam uwagi na godź 0.59 w smsie ostrzegawczym, dla mnie było jasne, że data podana w wiadomości liczy się do końca tego dnia a tu taką manianę odjaniepawlili.
Został jeszcze jeden numer, muszę przypilnować, żeby się z nim nie spóźnić, bo przypominajka znów wprowadzi w błąd.
 #1169294  autor: babciagienia1p
 07 kwie 2024, 18:08
surface123 pisze:
07 kwie 2024, 16:30
Po co wy to trzymacie... ?
Orange free, przenosimy numer do free, mamy rok. Potem kolejny rok za 9 zł...

Dla sportu i testowania systemów. Jedni zbierają znaczki, inni kupują w szmateksach, jeszcze inni lubią jak im stopy pachną...
Tak poważnie, XXS jest ciekawą opcją na awaryjny leżak, z ciągłą możliwością korzystania z wychodzących w podbramkowych sytuacjach, za 4,06 zł rocznie (365 dni). Do tego minimum dwa razy w roku pełny NL internet na 28-30 dni za faktyczne darmo. Ostatnio NL internet jest obejściem lejka 400 Mbps w prawdziwym 5G T-Mobile.

Miałam na tych numerach jakąś kasę, którą zamierzałam spokojnie wykorzystywać w rytmie 4,06 zł rocznie. Numery są jeszcze z czasów Best in Test. Jak nie uznają reklamacji, przeniosę do innego operatora. Bardziej do a2/Plush/Plus niż do Orange...
Do Orange można przenosić "bez przeniesienia", przejmując numer tymczasowy...
 #1169311  autor: babciagienia1p
 08 kwie 2024, 01:37
@lukjac
Sprawdź teraz jeszcze raz. Najprawdopodobniej już nie masz. Na jednym z numerów nawet dostałam SMS
Oferta GO! XXS za 1,- zł na 1 dzień została wyłączona i nie będzie możliwości jej ponownej aktywacji. Sprawdź inne oferty w aplikacji Mój T-Mobile www.t-mobile.pl/aplikacja
 #1169312  autor: KC-KARLOS
 08 kwie 2024, 01:39
...a mówiłem, żeby lepiej nie czekać i dzień wcześniej wydać tą złotówkę... grono GO XXS mocno się kurczy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1169370  autor: macqmacq
 08 kwie 2024, 19:58
Karlos20 pisze:
08 kwie 2024, 01:39
...a mówiłem, żeby lepiej nie czekać i dzień wcześniej wydać tą złotówkę... grono GO XXS mocno się kurczy.
Bez urazy - uważasz, że co? Ja i inni to debile nie umiejący czytać regulaminów i są zacofani? :cry:
Zawinił ewidentnie różowy pajac! I dlatego wszyscy, którym zniknęła XXS, powinni to zareklamować i oczekiwać pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia! :!:
 #1169371  autor: KC-KARLOS
 08 kwie 2024, 20:17
macqmacq: a co ja sugerowałem wiele postów temu w tej sprawie??? Reklamacje - zastrzegając, że szansa na powodzenie będzie niewielka.
Niestety, operator świetnie wykorzystuje naszą nieuwagę i uwala promocyjną usługę. Nie pierwszy raz podle tak traktuje klientów.
A teraz mydli nam oczy bonusem maks 50% więcej kasy na usługi po doładowaniu za 50 zł.
...i pomyśleć, że nadal mają dodatni współczynnik MNP i ciągle zadziwiająco rośnie... (bo jest nielimitowany internet, nie muszę liczyć gigabajtów) - nie od dziś wiadomo, że prepaidowców mają głęboko gdzieś.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2024, 20:22 przez KC-KARLOS, łącznie zmieniany 1 raz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1169372  autor: babciagienia1p
 08 kwie 2024, 20:19
@macqmacq
Regulamin jest dwuznaczny:
4.5. W przypadku, jeśli posiadasz aktywną Ofertę, ale w ciągu 90 ostatnich dni nie wykonasz żadnego zdarzenia płatnego i nie została pobrana Opłata Dzienna, to Oferta zostanie dezaktywowana. W tym przypadku nie ma możliwości ponownej aktywacji Oferty.
Zamieszanie zaczęło się od błędu z przedłużeniem - w styczniu - o 91 dni, zamiast o 90. Umknęło im, że luty miał 29 dni, a później chaotycznie manipulowali godzinami.
Tak czy inaczej, ewidentnie, błąd T-Mobile.
 #1169373  autor: macqmacq
 08 kwie 2024, 20:36
Karlos20 pisze:
08 kwie 2024, 20:17
macqmacq: szansa na powodzenie będzie niewielka.
A skąd u Ciebie taka pewność??? Daty są, aktywacje są, połączenia są - i pakiet przedłużony! Wszystko w systemie jest! Więc niech WYMODEROWANO się wypowiedzą, gdzie jest błąd! Dla mnie to ich WYMODEROWANO system zawinił i muszą oddać to, co zabrali! :evil:
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2024, 21:10 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Usunięto fragmenty poniżające operatora i jego pracowników
  • Strona 90 z 91
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91