DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #951457  autor: tele2017
 19 wrz 2017, 20:42
TomLee pisze:Widać Orange przejął się zaistniałą sytuacją. Boi się, że Play będzie siecią nr 1. :)
To nic nie da! Większość wieje z sieci przez lipną infrastrukture i już nie wróci choćby dawali nie wiadomo co za darmo.
 #951465  autor: adacomp
 19 wrz 2017, 21:26
24bis24 pisze:
Mnie zablokowano tak 4 numery kiedy otrzymałem bonus 1000zł za przeniesienie i rejestracje nie zdążyłem nawet wykorzystać 200zł bonusu na kartę i karty poszły do kosza niestety bo BOK Orange blokuje bezpowrotnie.
trzeba było nabijać Fresha max. do 58 min.
i nie przez konferencje, czterema na raz :mrgreen:
Nie wiem o co chodzi jakiego Fresza.

To dobre chyba dla cebulaków-Januszy co kiszą 5zł bo żydzą na doładowanie i tylko ZM kitrają :lol:

Normalnie dzwonisz tak jak masz no-limit ale w Orange szybko blokują złodzieje.
Najpierw dać bonus a potem nie dać z niego skorzystać - co za ironia !
Przecież to moja sprawa jak i kiedy dzwonię a nie opa.
Mogę sobie gadać nawet 10godzin jak za to wcześniej zapłaciłem.
 #951499  autor: garfield-
 20 wrz 2017, 07:45
cholera, to chyba jestem januszem i cebulakiem ... tylko z tym kiszeniem mi nie pasuje bo używam ile wlezie, chyba, że chodziło o inne kiszenie ...

widzę, że Orange strasznie siadł Ci na wątrobę. Każdy op kogoś wkurza, ale szkoda nerwów
koniec "Off'a" :)
 #951669  autor: zakopane
 20 wrz 2017, 17:54
Nie rozumie. Jedni twierdza ze osoba zapraszana musi sobie zasilic konto za 5 zl, a inni twierdza ze nie ma takiej potrzeby bo z automatu dostaje RWK. To jak to jest naprawde?

Jak najlepiej (za 0 zl) przejsc i miec RWK oraz skorzysztac z tej promocji - bardzo fajnej :)