DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 16 z 28
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 28
 #968594  autor: Piescoch66
 28 gru 2017, 12:48
U mnie wyskoczyło coś takiego. Włączyłem 600MB na 7dni, po trzech dniach włączyłem 2GB na święta i ósmego dnia 600MB nie wskoczyło ani opłaty nie pobrało. Oczywiście jestem zadowolony.
 #969836  autor: marcz123456
 03 sty 2018, 19:34
To świetna sprawa. Może nawet zostanę we freemium, albo wrócę do play.
Według ich strony (vm) nawet mogę przenieść się do nich w jakimś punkcie w moim mieście. Prawda to? Myślałem że to tylko rejestracji numeru się tyczy.
Do lubię to też można zmigrować? Raczej nic się nie zmieni, i pewnie dalej będzie to najlepsza taryfa do fanty.
 #969851  autor: Robin560
 03 sty 2018, 20:45
przenosiłem w punkcie szybciej papiery są bo jeszcze tego samego dnia dostałem info że "kurier dowiózł dokumenty" te stoiska w galeriach z akcesoriami nigdy nie wiem jak się to nazywa. wiem że w eurobanku jest tylko rejestracja.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #970318  autor: Majek7
 06 sty 2018, 12:40
Cześć wszystkim, nie chciałem zakładać nowego tematu, wiec zapytanie umieszczę w tym. Czy jeśli sąsiadka (starsza kobieta choruje na SM) ma numer w playu w taryfie play fresh darmowe, to czy mogę jej aktywować pakiet z formuły unlimited kodem *111*407*1# jak ma te minimum 25zł na koncie czy trzeba najpierw zmigrować jakoś do tej taryfy?
Pytam, bo ta kobieta zapytała mnie czy nie ma jakiegoś sposobu na aktywację co miesiac takiego kodu, który jej koleżanka przekazała. Powiedziałem, że postaram się jej pomóc, ale nie chce gafy strzelić i udać się w poniedziałek jej aktywować pakiet z kodu ussd, którego nie uruchomię jeśli to w jej obecnej taryfie nie jest możliwe.

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
 #970325  autor: Majek7
 06 sty 2018, 13:10
no dobrze, ale z jakiego powodu szkoda tej taryfy, są jakieś bonusy w niej poza tym że dzwoni się za darmo do play? Jest jakaś szansa na uruchomienie sąsiadce względnie normalnego pakietu na połączenia głosowe w tej taryfie play fresh darmowe?
 #970332  autor: bolek2004
 06 sty 2018, 13:43
Jeśli nie ma zbieraj minut w tej taryfie uruchomionych to fresh praktycznie się nie opłaca. Nie ma żadnego pakietu głosowego w tej taryfie. Możesz tylko 10za5 uruchomić i 30 minut za 6zł.
Jeśli chce no limit to zmień tą taryfę na formułę i tyle.
 #970470  autor: Gregrin
 07 sty 2018, 00:22
bolek2004 pisze:Jeśli chce no limit to zmień tą taryfę na formułę i tyle.
Jeszcze lepiej wybrać fakt mobile. Za 19,95 jest samoodnawialny pakiet nolimit kom + stac do tego 100sms i 1GB i RWK po każdym doładowaniu.
Najlepiej jeśli założyłbyś konto w play24 dla numeru sąsiadki i ustawił w nim swój numer do potwierdzania operacji. Wtedy bez jej angażowania możesz pakiet włączyć zdalnie gdyby jej się zapomniało albo zapomniała wcześniej doładować. Tam tez będziesz mógł przejść do taryfy faktmobile lub ewentualnie kodem *163*12#. To trochę stara taryfa wiec gdyby się nie dało tego zrobić tymi metodami to będąc u sąsiadki można zlecić zmianę taryfy na infolini 799 599 999 (zapytają ja o jakieś podstawowe dane (ile jest na koncie) i może jakieś szczegóły jak pesel).
Albo drogą na około zmieniając najpierw na taryfę play RWK ale to wymaga min 2h poczekania po pierwszej zmianie.

Kod na aktywacje pakietu będąc już w fakt: *111*996*1#
Więcej info https://www.faktmobile.pl/oferta/atrakcyjne-pakiety/

Jeszcze pytanie ile sąsiadka potrzebuje tych minut bo jest fajna taryfa "odnowa" gdzie jest za darmo do play i jest pakiet 100min za 15zl. Dla mało dzwoniących poza play idealne bo nie trzeba się martwic o ważność środków bo są bezterminowe.
 #970542  autor: rudymax
 07 sty 2018, 13:33
R.Mandano pisze:Żeby załapać się na bonusy za przeniesienie, to trzeba się przenieść przez www czy można w salonie ?
Do Play jak dotąd nie da się przenieść przez www, chyba że o czymś nie wiem.
 #970548  autor: R.Mandano
 07 sty 2018, 13:48
Ja nawet wolę przenosić się w salonie, bo odpada cyrk z kurierami. Czyli przenosiny w salonie są OK do bonusa :?:

A pierwotne pytanie padło, bo gdzieś czytałem że do jakiegoś bonusa trzeba przenosić się poprzez www, ale nie pamiętam czy to chodziło o Play czy innego oppa...
  • Strona 16 z 28
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 28
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 28