DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 12 z 28
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 28
 #959925  autor: jarekt
 07 lis 2017, 11:41
Promocja MNP trwa nieprzerwanie od 29 kwietnia 2009 roku czyli już prawie 9 lat.

Najpierw było 64zł PormoZŁ na 90 dni (+1zł na KG) ale wymagane było minimalne doładowanie (choćby 5zł). W początkowej fazie (do września 2010 roku) doładowanie nie było wymagane, a 60 zł dostawaliśmy w 3 paczkach po 20zł, które się kumulowały. Na samym początku (w 2009 roku) był też bonus w postaci bezpłatnego cyklicznego (3 cykle) pakietu 40 minut do wszystkich lub 60 minut w sieci lub ekstra 10zł. Przy czym w 2009 roku nie było jeszcze bezpłatnych starterów i należało kupić/wybrać starter za 9zł lub za 30zł.

Potem 26 lipca 2016 roku doszła promocja 204zł/60dni, 20GB/60dni i RWK (+1zł na KG), a w zasadzie to było 104zł+100zł i 10GB+10GB, bo na BzP składał się BzR.
Przez kilka miesięcy obydwie powyższe promocje obowiązywały równolegle więc można było dostać łącznie 264zł PromoZŁ na 90 dni, 20GB na 60 dni, RWK i 1zł na KG.

Z czasem została tylko ta druga nowsza promocja, którą z kolei 14 września 2017 roku zastąpiła promocja 500zł/50GB/150dni/RWK.

Także nie było na razie przerwy od BzP i promocji za przeniesienie. Jedynie w ostatnich latach promocja się znacznie poprawiała co rok. Teoretycznie za rok powinno być 1000zł na 300 dni, 100GB na 300 dni i oczywiście RWK lub 2 lata ważności :)
Ostatnio zmieniony 07 lis 2017, 13:02 przez jarekt, łącznie zmieniany 9 razy.
 #959930  autor: bobiwr
 07 lis 2017, 12:25
jarekt pisze:Promocja MNP trwa nieprzerwanie od 30 października 2015 roku.
Oj chyba dużo wcześniej. Początku tej promocji nie pomnę ale numery przenoszone przeze mnie w 2012 na bank już się łapały na 60 pln bonusu na 90 dni. :o
 #959932  autor: jarekt
 07 lis 2017, 12:30
@bobiwr, masz rację. Trochę zbyt płytko się w regulaminy zagłębiłem. Na razie najstarszy mam z 9 lipca 2012 roku. Jeśli znajdę starszy to jeszcze poprawię datę :) . Szukam dalej...

Skończyłem. Jak widać promo MNP z dużymi bonusami PromoZŁ trwa nieprzerwanie w zasadzie od początku istnienia Play, bo od kwietnia 2009 roku.

Na początku w 2009 roku było do wyboru:
- 90zł na 3 miesiące w paczkach po 30zł (kumulujące się);
- 60zł na 3 miesiące w paczkach po 20zł i 120 minut do wszystkich w miesięcznych paczkach po 40 minut;
- 60zł na 3 miesiące w paczkach po 20zł i 180 minut w sieci i na stacjonarne w miesięcznych paczkach po 60 minut.

Wadą było wymagane zapłacenie za Zestaw Startowy 9zł lub 30zł z odpowiednią kwotą na KG (nie było aż do marca 2010 roku darmowych starterów MNP z kwotą 1zł+4zł).
 #959990  autor: TomekErek
 07 lis 2017, 20:14
Heh, tym samym widać jak ogromne parcie na Play na pozyskiwanie nowych MSISDNów :D

Tyle, ze to moim zdaniem sztuczne pompowanie bazy, bo ktoś specjalnie kupi za 5zł starter w Plusie czy T-mobile, przeniesie do Play, wykorzysta zacny bonus np. w tablecie czy routerze wifi i kartę położy w szafię aby następnego dnia kupić kolejny starter w Plusie i znowu go przenieść.

Play chce po prostu za wszelką cenę zostać zgodnie z hasłem reklamowym "najczęściej wybieraną siecią w Polsce" i mają tu pewnie na myśli właśnie statystyki MNP. Jeśli statsy im spadną, bo ludzie nie będą widzieli większego sensu w przenoszeniu do nich numerów to co pozostanie mówić w reklamach?

Play - Najwięcej wydająca na celebrytów sieć w Polsce? :D :D :D
 #960031  autor: jarekt
 07 lis 2017, 22:54
ogromny pisze:Jak wygląda sytuacja u osób które odebrały bonus 200 w RBM, jeśli numer powędruje do W3 i wroci do play to dostanie 500?
Nie każdy czyta forum Play więc zamieszczam tu odpowiedź jaką @ogromny dostał dzisiaj od @xaviero z Play (a on ją dostał pewnie z działu technicznego):
xaviero z Play pisze:Wg otrzymanej informacji, w przypadku skorzystania z Bonusu w RBM a następnie migrując przez inną sieć do Play ( analogicznie Play inna sieć do RBM) Bonus powinien zostać przyznany.
https://forumplay.pl/showthread.php/468 ... post442040
 #960047  autor: bobiwr
 08 lis 2017, 00:08
TomekErek pisze:Heh, tym samym widać jak ogromne parcie na Play na pozyskiwanie nowych MSISDNów....
No piękny wywód... Tyle że tendencyjny....
Bo jak inaczej wytłumaczyć aktywność wątków na tym forum:
- 90 dni za darmo w T-mobile
- Nowa oferta prepaid "a2mobile"
- Nowe pakiety i zwiększenie bonusu w OFnK
- Pośredniak-zgarnij bonus od Orange za przeniesienie?
Inni operatorzy stymulują przeniesienia do siebie w imię dobra bliźniego przeniesionego?
Łatwe przeniesienia via net, darmowi kurierzy itp, to po co są robione?
Otóż "kołderka" jest jaka jest i każdy ciągnie w swoją stronę. I to cała prawda!
:mrgreen: Z góry informuję, iż główne numery (firmowe) mam w Orange, zaś seniorów rodu trzymam w Play/RBME. Dlaczego? Bo tak mi się opłaca. :mrgreen:
 #961265  autor: neotele
 15 lis 2017, 18:57
Jeszcze jedno pytanie do pamiętających, w jaki sposób odbywało się w Play zakończenie jednej promocji i ewentualne rozpoczynanie kolejnej, będącej rozszerzeniem tej poprzedniej.
Czy była zapowiedź, że promocja skończy się za Y dni ? Czy też promocja kończyła się bez zapowiedzi ?
 #961276  autor: Gregrin
 15 lis 2017, 20:19
neotele pisze:Czy też promocja kończyła się bez zapowiedzi ?
Generalnie a nie tylko w play wiele opcji to promocje (jak również ta) i robią z nimi co chcą bo prawnie niczego nie muszą zapowiadać. Gdy coś jest częścią oferty a chcą to zmienić to prawnie muszą to ogłosić 30dni wcześniej.
 #961432  autor: Kryniczanin
 16 lis 2017, 18:48
Heh, tym samym widać jak ogromne parcie na Play na pozyskiwanie nowych MSISDNów :D

Tyle, ze to moim zdaniem sztuczne pompowanie bazy, bo ktoś specjalnie kupi za 5zł starter w Plusie czy T-mobile, przeniesie do Play, wykorzysta zacny bonus np. w tablecie czy routerze wifi i kartę położy w szafię aby następnego dnia kupić kolejny starter w Plusie i znowu go przenieść.

Play chce po prostu za wszelką cenę zostać zgodnie z hasłem reklamowym "najczęściej wybieraną siecią w Polsce" i mają tu pewnie na myśli właśnie statystyki MNP. Jeśli statsy im spadną, bo ludzie nie będą widzieli większego sensu w przenoszeniu do nich numerów to co pozostanie mówić w reklamach?

Play - Najwięcej wydająca na celebrytów sieć w Polsce? :D :D :D
Play na reklamy wydaje grosze w porównaniu z celebrytami W3.

W pozostałym temacie masz 100% racji. Jest olbrzymie parcie na przyjmowanie jak największej liczby nr jak by wykorzystać ten fakt w reklamach sieci nr 1 i najczęściej wybieranej sieci.

Rozmawiałem dzisiaj o tym z znajomymi z Play. Ofertę 500+ Play szczególnie upodobała sobie mniejszość Romska, potrafią podjechać całą familią pod salon i po 3 numery na osobę przenosić podczas jednej wizyty :smt005
 #961479  autor: jovi123
 17 lis 2017, 06:47
po jakim czasie będzie przysługiwała mi ta promocja , byłem w fakt mobile i przeszedłem do A2mobile niestety okazało się że nie ma wificalling dla iphone dlatego chcę wrócić korzystałem wcześniej w tamtym roku z profitu za rejestrację
 #961483  autor: jovi123
 17 lis 2017, 07:37
w12 pisze:Od razu. Przeniesiesz numer do play i dostaniesz bonus.
Np. w czwartek przenosiłem numer do plusa by w poniedziałek powrócić i po aktywacji karty zaraz uruchomiłem kodem bonus.
dzięki za info już myślałem że jestem w czarnej d,,,, bo obsługa konta przez neta w A2 to jakiś żart rodem z lat 90
 #961569  autor: Karlos20
 17 lis 2017, 14:34
janur2 pisze:Czy cokolwiek z tego pakietu można wykorzystać w roamingu UE?
W przypadku tejże promocji, nie dostajesz MB na neta w UE, będziesz rozliczany po stawce 4 grosze za 1 MB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 12 z 28
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 28
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 28