DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #946828  autor: reboot
 23 sie 2017, 15:38
Szkoda MiniMaxa, w sumie w rodzinie już tylko tata z tego korzysta, ale dostał 500 zł za rejestrację numeru, więc jeszcze przez pewien czas będzie korzystał "za darmo" :)

WKS
 #946832  autor: adacomp
 23 sie 2017, 16:21
Mi nie szkoda minimaxa ale jestem zawiedziony i zażenowany że nie można już przejść kodem & P24 na Fakt oraz Fresha.
Tak samo nie działa już przejście RWK z PnkRWK na RBME. Wcześniej było jeszcze przejście RWK z Fresha do RBME ale migrację do Fresha zlikwidowali a więc lipa po całości.
Już dzwoniłem do a2mobile i przenoszę wszystkie 7 numerów z Play i będę miał za darmo 10zł z RWK oraz nolimit rozmowy za za 9,90/31dni bez żadnej łaski.
 #946880  autor: Adriaan02
 23 sie 2017, 22:02
RWK w taryfie Lubie To nie da się już osiągnąć ? cóż, pozostało mi tylko 5 miesięcy ważności konta i trzeba gdzieś do jakiej taryfy migrować, hmm tylko do jakiej taryfy, szkoda ze już nie ma już wiele bugów systemowych w play :(
 #946887  autor: Rebeliant
 23 sie 2017, 22:23
adacomp pisze:Mi nie szkoda minimaxa ale jestem zawiedziony i zażenowany że nie można już przejść kodem & P24 na Fakt oraz Fresha.
Tak samo nie działa już przejście RWK z PnkRWK na RBME. Wcześniej było jeszcze przejście RWK z Fresha do RBME ale migrację do Fresha zlikwidowali a więc lipa po całości.
Już dzwoniłem do a2mobile i przenoszę wszystkie 7 numerów z Play i będę miał za darmo 10zł z RWK oraz nolimit rozmowy za za 9,90/31dni bez żadnej łaski.
Człowieku, weź ogarnij w końcu, że opcji przejścia do Faktu przez Play24 praktycznie nigdy nie było, więc przestań siać ferment po necie!

Tak, "za darmo 10zł" to faktycznie za darmo. :D
 #946907  autor: adacomp
 23 sie 2017, 23:04
Było do Fakt przez P24 ale tylko w niektórych taryfach to samo kodem który czasem działał po kilku razach ale działał a teraz nie działa.
przenoszenie tylko przez BOK jeśli można oczywiście.

A 10zł dają na wszystkich kartach MNP oraz nowych starterach.
Żadna sieć tyle nie daje na konto główne.
Virgin daje tylko 5zł a tzw konta promocyjne które są ważne 30/60 dni w Orange czy Play/RBM to niewykorzystasz tego na nic innego tylko na rozmowy i sms/mms.
 #946926  autor: Maks SIM
 24 sie 2017, 04:04
Czy przy przeniesieniu numeru z Orange na kartę do oferty RBM7 MNP otrzymujemy rok ważności konta ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #947071  autor: bolek2004
 24 sie 2017, 19:29
Podsumowując ostatnie zmiany to rozumiem że z pnk rwk na fresh przejść się już nie da? Co wyskakuje po wklepaniu kodu?
Czy z pnk rwk lub innej taryfy da radę przejść do fakt mobile lub rbm energy (kodem/play24)?
Czy działa dalej migracja do rbm5 kodem*163# przez fakt?
Pomijam kwestię przechodzenia rwk bo z tego co już było pisane to nie przechodzi.
 #947073  autor: adacomp
 24 sie 2017, 19:54
PnkRWK wróciło do P24 i można tam migrować.

Nie można przejść na Fresh i Fakt ani kodem *163*12# ani przez P24.

RWK już nie przechodzi do RBME - Play usunął błąd i obecnie jest przy przejściu max 14 dni lub mniej.

Z RBM7MNP można dalej przejść do RBM5 i nawet RWK przechodzi ale nie wiadomo czy Play też załata ten błąd niebawem.
 #947172  autor: adacomp
 25 sie 2017, 11:01
surface123 pisze:Był np łatwy do uzyskania RWK i później można go było wykorzystać w innej taryfie...
Ale tak samo jest z PnkRWK, może przechodząc z Fresha był błąd i RWK przechodziło na dowolną taryfę zamiast 14 dni.
Pod koniec czerwca migrowałem Fresha via RBME do PnkLT! teściowej i normalnie RWK przeszło.
Nie miała ona nigdy ZM więc bez sensu było trzymać ją w tej taryfie.
Jedyna zaleta że po doładowaniu konta przez określony czas były nielimitowane rozmowy i smsy do Play/RBM/Fakt.
 #947192  autor: 24bis24
 25 sie 2017, 13:05
adacomp pisze:Jedyna zaleta że po doładowaniu konta przez określony czas były nielimitowane rozmowy
bez doładowania mogły być w Play i są jeśli już ktoś je ma.
Sms wtedy po 0,09 zł a jeśli były jeszcze ZM to żyć nie umierać :mrgreen:
Nic oprócz ZM nie trzeba było doładowywać.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #947218  autor: bolek2004
 25 sie 2017, 15:00
Teraz można już o tym napisać. Migracja z pnk rwk lub fresh do energy i zmiana na inną taryfę dawała rwk zarówno w pnk lubię to jaki i w formule play na kartę. Kto chciał to i tak już skorzystał.
I tak ten patent długo działał:)
 #947240  autor: adacomp
 25 sie 2017, 16:49
Wczesniej:

Doładowanie za 5zł w PnkRWK/FResh/Fakt -> RBME -> docelowa taryfa(RWK przechodziło)
Wbicie kodu na RWK w PnkRWK/Fresh -> RBME -> docelowa taryfa(RWK przechodziło)

Obecnie po przejściu do RBME z taryfy RWK jak masz tam 365dni(RWK) daje w RBME tylko 14 dni ważności KG

14 dni ważności KG teraz jest we wszystkich taryfach Play/RBM/Fakt jak migrujesz między nimi.
Nie wiem tylko jak jest z Odnowa bo tam nigdy nie migrowałem.
 #947243  autor: 24bis24
 25 sie 2017, 17:03
właśnie
Doładowanie za 5zł
lub
adacomp pisze:Wbicie kodu na RWK
i migracja
bolek2004 pisze: z pnk rwk lub fresh do energy i zmiana na inną taryfę dawała rwk
adacomp pisze:Nie wiem tylko jak jest z Odnowa
po migracji z Odnowa jest
adacomp pisze:14 dni ważności KG

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 5 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7