DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #947192  autor: 24bis24
 25 sie 2017, 13:05
adacomp pisze:Jedyna zaleta że po doładowaniu konta przez określony czas były nielimitowane rozmowy
bez doładowania mogły być w Play i są jeśli już ktoś je ma.
Sms wtedy po 0,09 zł a jeśli były jeszcze ZM to żyć nie umierać :mrgreen:
Nic oprócz ZM nie trzeba było doładowywać.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #947218  autor: bolek2004
 25 sie 2017, 15:00
Teraz można już o tym napisać. Migracja z pnk rwk lub fresh do energy i zmiana na inną taryfę dawała rwk zarówno w pnk lubię to jaki i w formule play na kartę. Kto chciał to i tak już skorzystał.
I tak ten patent długo działał:)
 #947240  autor: adacomp
 25 sie 2017, 16:49
Wczesniej:

Doładowanie za 5zł w PnkRWK/FResh/Fakt -> RBME -> docelowa taryfa(RWK przechodziło)
Wbicie kodu na RWK w PnkRWK/Fresh -> RBME -> docelowa taryfa(RWK przechodziło)

Obecnie po przejściu do RBME z taryfy RWK jak masz tam 365dni(RWK) daje w RBME tylko 14 dni ważności KG

14 dni ważności KG teraz jest we wszystkich taryfach Play/RBM/Fakt jak migrujesz między nimi.
Nie wiem tylko jak jest z Odnowa bo tam nigdy nie migrowałem.
 #947243  autor: 24bis24
 25 sie 2017, 17:03
właśnie
Doładowanie za 5zł
lub
adacomp pisze:Wbicie kodu na RWK
i migracja
bolek2004 pisze: z pnk rwk lub fresh do energy i zmiana na inną taryfę dawała rwk
adacomp pisze:Nie wiem tylko jak jest z Odnowa
po migracji z Odnowa jest
adacomp pisze:14 dni ważności KG

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #947256  autor: Rebeliant
 25 sie 2017, 17:48
adacomp pisze:Wczesniej:

Doładowanie za 5zł w PnkRWK/FResh/Fakt -> RBME -> docelowa taryfa(RWK przechodziło)
Wbicie kodu na RWK w PnkRWK/Fresh -> RBME -> docelowa taryfa(RWK przechodziło)

Obecnie po przejściu do RBME z taryfy RWK jak masz tam 365dni(RWK) daje w RBME tylko 14 dni ważności KG.
Nie pisz bzdur! Na samym początku nie trzeba było nic kombinować z RWK przed Faktem, bo to właśnie nabyta Fakcie RWK przechodziła do Play Lubię to i RBM. Dopiero później to uszczelnili, ale została furtka z RWK do RBM, a ta zachowywała się jeszcze przechodząc następnie do Play Lubię to.
 #947412  autor: adacomp
 26 sie 2017, 18:17
24bis24 pisze:teraz SD i RWK włączysz na obu taryfach z przeniesienia (Play, RBM7MNP)
Dokładnie.

RWK + SD można tylko mieć jak się przejdzie do Play/RBM z innej sieci MNP.

Wystarczy uruchomić BzP+RWK jeśli chodzi PlayNK Start - ta taryfa ma SD domyślnie aktywowane :)

Jeśli chodzi o RBM7MNP - BzP+RWK i SD *188#
 #947476  autor: adacomp
 27 sie 2017, 12:55
Pierwsze słyszę aby RWK przechodził z PNK do LubięTo! - to jakiś żart?
Ostatnio jakoś ci co chcieli zmienić taryfę i mieć RWK zawsze przechodzili poprzez RBME, bo bezpośrednio z PNK do innych taryf Play ustawiało na 14 dni.

Syn ma taryfę PNK Start i chcęgo zmigrowaćwłaśnie do LubięTo! i też chciałbym aby RWK przeszło bo BzP wygasa 29 sierpnia i wiem że od 16 listopada 2016 nie można już przedłużać BzP/BzR.
 #947489  autor: playmax
 27 sie 2017, 14:30
To nie jest żart, nikt nie próbował (przynajmniej tu na forum) migrować z BzP z PNK do LubięTo, więc nie wiemy czy RWK przechodzi, bo pewnie każdy jak się przenosi to już do RBM7 i tam sobie migruje z RWK, no nic, będę musiał sam zaryzykować, bo będę to robić za kilka miesięcy.
 #947495  autor: adacomp
 27 sie 2017, 15:04
Ja "zaryzykuję" jak konto RWK się będzie kończyło w PNK Start czyli dopiero pod koniec czerwca 2018. :)

Może ktoś to sprawdzić jeśli nic nie ma do stracenia lub ma jakiś"zbędny" sim PNK Start/PNK do testów ?
 #947527  autor: playmax
 27 sie 2017, 17:45
Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że RWK z BzR w taryfie LubięTo w styczniu 2017 normalnie przechodziło na każdą taryfę Playową, nikt o tym nie pisał na forum, tylko żadna to atrakcja była na tamten czas.

Może jak przechodzi w BzR to przejdzie też w BzP, trzeba będzie sprawdzić kiedyś.

Jak się skróci do 14 dni, to ja płakać przez to nie będę, najwyżej przejdę do Formuły (5 zł/50 dni) albo do taryfy OdNowa.
 #947530  autor: 24bis24
 27 sie 2017, 18:04
playmax pisze:Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że RWK z BzR w taryfie LubięTo w styczniu 2017 normalnie przechodziło na każdą taryfę Playową,
ale z LT nie można przejść bezpośrednio na każdą taryfę Play

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #947534  autor: playmax
 27 sie 2017, 18:36
o rany, a co za różnica,

migracja z LubięTo z RWK z BzR do przykładowo PnKRWK zostawia RWK, skakałem po innych taryfach Playowych i dalej RWK było (stan na styczeń 2017)

normalnie przejście do PnkRWK skraca ważność do 14 dni z tego co pamiętam
 #947537  autor: adacomp
 27 sie 2017, 19:08
To było w styczniu 2017 a teraz Play usunął błędy związane z migracją miedzy taryfami i wszędzie jest 14dni.

Niech ktoś sprawdzi czy RWK z BzP przejdzie z taryfy z przeniesienia z innej sieci MNP.
Czyli PNK/PNKS do PNKLT!
 #947764  autor: ign123
 28 sie 2017, 22:34
Koledzy, podpowiecie, czy po ostatnich zmianach w systemach Playa przy migracja z PnKLT! do PnKRWK lub do FPnK pakiet promocyjnych zł będzie zachowany?

Z regulaminu migracji do PnKRWK:
5. Po zmianie dotychczasowej oferty na ofertę Play na Kartę Rok Ważności Konta:
5.2. W przypadku zmiany z innych ofert:
a. Użytkownik zachowuje kwotę wynikającą z Doładowania oraz promocyjne pakiety złotówek przyznane na podstawie innych Ofert Promocyjnych,
Z regulaminu migracji do FPnK:
5. Po zmianie dotychczasowej oferty na Ofertę Formuła Play na Kartę:
5.2. W przypadku zmiany z innych ofert:
a. Użytkownik zachowuje kwotę wynikającą z wcześniejszych Doładowań, o ile taka jest dostępna na koncie Użytkownika, a jej
okres ważności wynosi 14 dni od momentu zmiany oferty;
b. Użytkownik zachowuje wszelkie pakiety promocyjnych złotówek przyznane na podstawie innych Ofert Promocyjnych, a okres
ich ważności nie ulega zmianie;
Z powyższych zapisów, wydaje się, że powinny zostać zachowane, ale w obu cytowanych regulaminach jest również zapis:
b. przepadają wszelkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów, bonusy za doładowanie, rabaty, uprawnienia lub usługi uzyskane przez Użytkownika na podstawie dotychczasowych Ofert Promocyjnych lub regulaminów promocji,
Z powyższego wynika, że promocyjne zł uzyskane jako bonus za doładowanie przez Facebooka również powinny przepadać...

Dobra, zostawmy regulaminy na boku, pytanie jest bardziej praktyczne (dotyczy działania systemu):
czy kilkaset zł z bonusu za rejestrację przepadnie przy migracji do PnKRWK/FPnK, czy nie?

Interesują mnie tylko sprawdzone przypadki, nie gdybanie.
  • Strona 6 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7