DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #942585  autor: Raczek_
 31 lip 2017, 20:29
Ok, to już w miarę dla mnie klarowne.
Jak mam taką możliwość to dopytam Was jakiego operatora teoretyczny zasięg byłby jak największy w Polsce. Czy w tych ofertach istnieje takie pakiet jak w Orange, że internet można wykupić na określony czas gdy jesteśmy poza granicami?
Czy na play na kartę OdN można przejść z zachowaniem numeru czy tylko nowe karty sim
 #942590  autor: kaspeed
 31 lip 2017, 20:35
Mozna spokojnie migrowac z karty play na tą taryfe.Jedynie Virgin wymaga zmiany sim

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #942765  autor: Vieslav
 01 sie 2017, 14:39
Podepnę się i ja, ponieważ muszę coś wymyślić zamiast OFnK. Internet mobilny jest mi potrzebny maksymalnie dwa, trzy razy w roku w modemie USB, z tym, że sesje są po kilka GB. Play OdN odpada, ponieważ wymagają jakiejś "płatnej aktywności". Virgin Mobile już mam - 300MB to zawsze jakiś ratunek, jednak za mało. Czy jest jeszcze jakaś oferta "bezobsługowa"? Ewentualnie konto z długą ważnością, a pakiet dokupię sobie w razie potrzeby?
 #942852  autor: zoltan666
 01 sie 2017, 21:05
Vieslav pisze:Play OdN odpada, ponieważ wymagają jakiejś "płatnej aktywności".
Tak, pobierają 2 zł. co miesiąc, jeśli się nie korzysta z telefonu, ale tylko wtedy, gdy mają co pobrać. Jeżeli wykupisz np. pakiet 6 GB za 25 zł. i na koncie będziesz miał zero złotych to ten pakiet będzie cały czas ważny, aż go wykorzystasz do ostatniego MB i żadnej dodatkowej opłaty nie pobiorą, bo nie będę mieli z czego. Dziś wykupujesz, a zużywasz np. za pół roku.
 #942861  autor: PawlusG
 01 sie 2017, 21:23
Vieslav pisze:Virgin Mobile już mam - 300MB to zawsze jakiś ratunek, jednak za mało. Czy jest jeszcze jakaś oferta "bezobsługowa"? Ewentualnie konto z długą ważnością, a pakiet dokupię sobie w razie potrzeby?
Przecież możesz dokupić pakiet do fremium, teraz jest nawet promocja 2 zł za 1 GB albo 10 zł za 10 GB.
Inna opcja to np. Aero2, do którego możesz dokupić pakiety.
Albo jak wyżej wspomniano, przenieść nr do innej sieci i wrócić do OFnK.

:)
 #942904  autor: Vieslav
 02 sie 2017, 09:31
zoltan666 pisze:Możesz dalej pozostać w OFnK, przedłużaj konto główne RWK a jak będzie potrzebny net to wykup pakiet elastyczny
Jaki to pakiet? Ostatnio nie jestem w stanie niczego znaleźć na stronie Orange.
zoltan666 pisze:Tak, pobierają 2 zł. co miesiąc, jeśli się nie korzysta z telefonu, ale tylko wtedy, gdy mają co pobrać.
Numer jest zarejestrowany, więc równie dobrze mogą mnie wpisać do rejestru dłużników lub zrobić windykacje. Jak myślicie?
PawlusG pisze:Przecież możesz dokupić pakiet do fremium, teraz jest nawet promocja 2 zł za 1 GB
To jest chyba najbardziej rozsądna opcja.
 #942938  autor: matisi
 02 sie 2017, 11:07
Vieslav pisze:
zoltan666 pisze:Możesz dalej pozostać w OFnK, przedłużaj konto główne RWK a jak będzie potrzebny net to wykup pakiet elastyczny
Jaki to pakiet? Ostatnio nie jestem w stanie niczego znaleźć na stronie Orange.
http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html W linku są informacje o elastycznych pakietach internetowych.
 #943080  autor: zoltan666
 02 sie 2017, 20:49
Vieslav pisze:
zoltan666 pisze:Tak, pobierają 2 zł. co miesiąc, jeśli się nie korzysta z telefonu, ale tylko wtedy, gdy mają co pobrać.
Numer jest zarejestrowany, więc równie dobrze mogą mnie wpisać do rejestru dłużników lub zrobić windykacje. Jak myślicie?
Opłata za brak aktywności na koncie wynosi (według regulaminu usługi):

a) 2 PLN - jeżeli stan Pakietu Złotówek na ostatni dzień Cyklu rozliczeniowego wynosi
2 PLN lub więcej niż 2 PLN;
b) do 2 PLN - jeżeli stan Pakietu Złotówek na ostatni dzień Cyklu rozliczeniowego wynosi
mniej niż 2 PLN. Wtedy opłata jest pobierana w wysokości stanu Pakietu Złotówek.
 #943108  autor: zoltan666
 02 sie 2017, 22:07
Korzystanie z wykupionego wcześniej pakietu GB jest traktowane jako "płatna aktywność", więc będzie działać do czasu całkowitego wykorzystania tych GB, nawet dłużej niż rok.
 #943660  autor: PawlusG
 06 sie 2017, 17:09
Czy ktoś może korzysta z usługi dodatkowa karta SIM w Orange? Według informacji na infolinii działa z każdą usługą, włączając w to usługi na kartę, co jest sprzeczne z tym co jest wpisane w regulaminie. Biorąc pod uwagę nowe limity danych w ofercie na kartę z pakietem, wydaje mi się, że to dość ciekawa opcja.
http://www.orange.pl/kid,4002535747,id, ... ticle.html

:)
 #943697  autor: Remington
 06 sie 2017, 20:12
PawlusG pisze:Czy ktoś może korzysta z usługi dodatkowa karta SIM w Orange? Według informacji na infolinii działa z każdą usługą, włączając w to usługi na kartę,
Tylko dla abonamentowych. Nie wiem skąd pomysł, że dla prepaid też skoro w regulaminie wprost jest wyłączenie.
 #943905  autor: PawlusG
 07 sie 2017, 22:24
Czy Orange naprawdę ma taki problem, żeby mieć dobrze poinformowanych konsultantów i jeden ważny regulamin usług na raz? Nie wspomnę już o tragicznej stronie internetowej, na której znalezienie czegokolwiek, to po prostu droga przez mękę. Chyba nikt nie ma tak poukrywanych informacji na stronie jak Orange.

:)
 #952522  autor: Robin560
 24 wrz 2017, 17:21
Jeśli wszystko rozumiem to przenoszę numer do orange ładuję za 50 i mam 27 gb na rok?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #952530  autor: wasylek
 24 wrz 2017, 18:17
Robin560 pisze:Jeśli wszystko rozumiem to przenoszę numer do orange ładuję za 50 i mam 27 gb na rok?
jak przeniesiesz z kogoś zaproszenia to dostaniesz jeszcze nielimitowanych rozmów na numery komórkowe i stacjonarne oraz 100 GB do wykorzystania przez trzy miesiące.