DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 9 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 #942051  autor: TomekErek
 29 lip 2017, 16:59
jarekt pisze:Mam prośbę.
Czy ktoś, kto aktywował 9naL 30 czerwca (...)
Ja mam taki tam dodatkowy numer wlasnie z taryfą "Play na Larte lubie to" i uruchomiłem na nim właśnie 30 czerwca promocje na 3GB (na dzień dzisiejszy zostało mi z tego 2.9GB). Mam tez na koncie dodatkowym (pod kodem *107#) kolejne ponad 2.9GB (ważne do 30.08 - było ważne do 30.07, ale po aktywacji tych 3GB na wakacje przedłużyło mi waznosc gigabajtów z *107# o miesiąc w przód)

I jestem ciekawy czy gdy jutro dostane kolejne 3GB z "9GB na lato" to GB z *107# wydłużą mi się o kolejny miesiąc w przód czyli do 30.09 :D


Zrobiłem już zrzut z 24.play.pl i dopiero w poniedziałek wieczorem (bo wtedy bede w domu przed kompem) zrobie ponownie zrzut ekranu z 24.play.pl i wyślę Ci w prywatnej wiadomości
 #942061  autor: jarekt
 29 lip 2017, 17:21
OK, dzięki @TomekErek.

Mogę Ci powiedzieć, że:

- na 90% jutro ważność konta GB nie zmieni Ci się (bo najprawdopodobniej tylko aktywacja 9nL daje extraBonus, a nie przyznanie kolejnego 3GB);

- na 9,9% jutro ważność konta GB wydłuży Ci się o 30 dni licząc od następnego dnia po jutrzejszym dniu czyli do 29 sierpnia czyli efektywnie Twoja ważność GB nie zmieni się - pozostanie Ci 30 sierpnia, ale już np. takiemu @bart233, który ma ważność GB do 18 sierpnia, może się wydłużyć do 29 sierpnia; bo extraBonus będzie działał z każdą kolejną paczką 3GB ale w tej "30-dniowej" wersji, a nie "miesięcznej";

- na 0,1 % jutro ważność wydłuży Ci się tak jakbyś chciał czyli o kolejny miesiąc od aktualnej daty ważności GB czyli aż do 30 września; a to dlatego, że u osób, które aktywowały 9nL w pierwszych dniach, pozostał w ich profilach błąd, który będzie im co miesiąc wraz z przyznaniem kolejnego pakietu 3GB przedłużał aktualną datę ważności GB o miesiąc do przodu - bardzo mało prawdopodobny scenariusz bo musiałby zostać spełnione 2 bardzo dziwne błędy systemu :).
 #942115  autor: jarekt
 30 lip 2017, 00:53
Fajna ta promocja :)

Kolejny pakiet 3GB z promocji 9naL, właśnie (około 0:35) wydłużył kolejny raz konto GB o 30 dni do przodu od dnia otrzymania kolejnego 3GB czyli od dzisiaj, do 29 sierpnia (wariant z gdybania 9,9% :)).

Potwierdzone na 5 numerach w rbmE i PnKLT, w tym na numerze od kolegi @bart233 (dzięki za screeny).

To wszystko oznacza, że najlepszy moment na uruchomienie promocji 9naL przypada dokładnie na dzisiejszy (już po północy) dzień: 30 lipca.
Bo ostatni - trzeci - pakiet 3GB otrzymamy wtedy 30 września więc tym samym konto z GB przedłuży nam się aż do 30 października za friko :)


Idealnie to wtedy zagra z ważnością GB z nakrętek, które będziemy mieć do 30 wrześnie, jeśli ostatnią nakrętkę wbijemy ostatniego dnia promocji nakrętkowej czyli 31 sierpnia...

Niestety znacznie wzrosło prawdopodobieństwo "przekrętu" (trochę innego rodzaju niż opisywałem wcześniej) i utraty wszystkich zgromadzonych GB z powodów, o których napiszę ale już jutro.
 #942137  autor: darekka
 30 lip 2017, 10:13
Najlepszym momentem na aktywację był pierwszy dzień promocji dzięki,któremu mamy jak mamy...

Zauważyłem, że pakiety GB z innych promocji ważne do 12 sierpnia zostały dziś wydłużone nowym pakietem 3GB(z tej promocji) ale TYLKO do dnia jego ważności czyli do 29 sierpnia!!!

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #942140  autor: jarekt
 30 lip 2017, 10:44
darekka pisze:Najlepszym momentem na aktywację był pierwszy dzień promocji
Ale jeśli aktywowałeś promocję 9naL 30 czerwca, to ostatni, trzeci pakiet 3GB dostaniesz 30 sierpnia, czyli główne GB przedłużą Ci się do 29 września (jeśli ten extraBonus dalej będzie działał).

Ale odbierając z kolei 1GB z nakrętki 31 sierpnia (ostatni dzień promocji nakrętkowej) i tak dostaniesz ważność głównych GB do 30 września (czyli nawet o 1 dzień dłużej).

Ale jeśli promocję 9naL aktywujesz dzisiaj (najpóźniej dzisiaj, bo można i parę dni wcześniej ale mniej dni się zyska), to ostatni, trzeci pakiet 3GB dostaniesz 30 września, czyli główne GB przedłużą Ci się do 29 października (jeśli ten extraBonus dalej będzie działał).
 #942154  autor: TomLee
 30 lip 2017, 11:39
Jeżeli kupię starter jakiegoś operatora np. Plusa na kartę i zarejestruję, to po jakim czasie moge go przenieść do Play lub RBM?. Jest wymagany jakiś minimalny okres pracy u operatora np 30 dni aby móc przenieść numer?
 #942156  autor: lyncz8
 30 lip 2017, 11:42
jarekt pisze:
darekka pisze:Najlepszym momentem na aktywację był pierwszy dzień promocji
Ale jeśli aktywowałeś promocję 9naL 30 czerwca, to ostatni, trzeci pakiet 3GB dostaniesz 30 sierpnia, czyli główne GB przedłużą Ci się do 29 września (jeśli ten extraBonus dalej będzie działał).

Ale odbierając z kolei 1GB z nakrętki 31 sierpnia (ostatni dzień promocji nakrętkowej) i tak dostaniesz ważność głównych GB do 30 września (czyli nawet o 1 dzień dłużej).

Ale jeśli promocję 9naL aktywujesz dzisiaj (najpóźniej dzisiaj, bo można i parę dni wcześniej ale mniej dni się zyska), to ostatni, trzeci pakiet 3GB dostaniesz 30 września, czyli główne GB przedłużą Ci się do 29 października (jeśli ten extraBonus dalej będzie działał).
Mi ten pakiet nie przedłuża głównego konta z GB. Mam FPnK, dziś dostałem kolejny pakiet wakacyjny, a przy głównych gigabajtach stara data ważności - 20.08.
 #942158  autor: Konoko
 30 lip 2017, 11:51
@TomLee Nie ma okresu minimalnego, odradzam kupowanie Plusa -przy rejestracji chcieli więcej danych niż ustawa przewiduje i później robili kłopoty z uwolnieniem numeru przy przeniesieniu jak coś nie pasowało.
 #942160  autor: jarekt
 30 lip 2017, 12:04
@lyncz, dodatkowe przedłużanie konta z GB działa tylko w rbmE, PnKLT i PnKSurf czyli w taryfach z lejkiem (czyli w taryfach z Bonusem GB po doładowaniach): http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 60#p936453
(i aktualizacja: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 90#p937235)

Jeszcze można dzisiaj:
- kupić dowolny starter Play/RBM (najlepiej aby to był PnKRWK);
- zmigrować do PnKLT z RWK oczywiście :);
- napakować do max jutra (do 31 lipca) 8GB za nakrętki + ewentualnie 8GB za lody;
- to samo zrobić max 31 sierpnia - tylko 8GB za nakrętki (najlepiej 7GB 30. i 1GB 31.);
- aktywować dzisiaj albo jeśli nie zdążymy to 30 sierpnia (żadnego innego dnia!) promo 9naL.

Dzięki temu praktycznie gratis (koszt startera i koszt nakrętek/lodów) będziemy mieli do 29 października łącznie 33GB (z czego 9GB do 30 września). 29 października pozostałe GB możemy dalej przedłużać np. pakietem cyklicznym 700MB/5zł lub 3GB/9zł.

Jeśli ktoś zaczął zbierać GB w maju, to mógł mieć łącznie 57GB do 29 października na 1 numer (bo doszłoby 8GB za nakrętki w maju, i 8GB+8GB za nakrętki i lody w czerwcu).

Jeśli ktoś kupi/ma starter PnKRWK to zrobienie PnKLT z RWK potrwa minimum 7 godzin, a realnie 7-9 godzin. Jeśli ma inną taryfę to minimum 10 godzin, a realnie 11-13 godzin, czyli jest wciąż szansa jeszcze dzisiaj zdążyć, a jak nie, to 9naL należy aktywować dopiero za miesiąc 30 sierpnia (nakrętki wbijamy jutro w docelowej taryfie czyli PnKLT) - będzie wtedy o 3GB mniej ale ważność pozostałych GB będziemy również mieć do 29 października.
 #943192  autor: TomLee
 03 sie 2017, 11:17
apka play24 umożliwia nawet rejestrację starterów Play/Rbm, nie trzeba iść do salonu. Kilka minut po rejestracji można już migrować na inne taryfy. Trzeba mieć tylko już jakiś numer zarejestrowany na siebie :).
 #945118  autor: martamalaga
 15 sie 2017, 00:11
Mam takie pytanko. Kupiłam starter OdNowa - niestety aktywowałam wakacyjny internet - a nastepnie przeszlam do Redbulla - doładowałam 25zł (otrzymałam 10gb) i odpaliłam nolimit.

Dało mi to nolimit i 13gb ważne do dzisiaj :)

(niestety internet lato tak jak by byl aktywny na koncie play a nie przeszedl na redbulla)

jak moge teraz to przedłużyc np o miesiąc?

cześc jestem marta a to moje wypiciny na temat apetiblock które napisałam w przerwach od czytania telepolis ;]
 #945136  autor: jarekt
 15 sie 2017, 09:40
Te 13GB możesz przedłużyć innym dowolnym pakietem ale 3GB na lato (czy 6/9GB jeśli masz uzbierane) nie przedłużysz w żaden sposób i dodatkowo tracisz go bezpowrotnie po zmianie taryfy i nie możesz go ponownie aktywować.
 #945138  autor: martamalaga
 15 sie 2017, 09:58
jarekt pisze:Te 13GB możesz przedłużyć innym dowolnym pakietem ale 3GB na lato (czy 6/9GB jeśli masz uzbierane) nie przedłużysz odchudzonego pakietu w żaden sposób i dodatkowo tracisz go bezpowrotnie po zmianie taryfy i nie możesz go ponownie aktywować.
a ktory jest najtanszy który mi to 13gb przedluzy? :)

aha ważnośc konta też mam do dzis :(
Ostatnio zmieniony 21 sie 2017, 21:26 przez martamalaga, łącznie zmieniany 1 raz.

cześc jestem marta a to moje wypiciny na temat apetiblock które napisałam w przerwach od czytania telepolis ;]
  • Strona 9 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10