DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 8 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 #940629  autor: jarekt
 23 lip 2017, 09:07
@artsky, dokładnie tak ma być w FPnK - doładowanie 5zł wydłuża WK o 50 dni od dnia doładowania (lub nie wydłuża jeśli miałeś dłuższą ważność niż 50 dni).

Pamiętaj też, że ważność KG, ważność PromoZŁ i ważność GB to 3 różne daty nie związane ze sobą (choć mogą być czasami identyczne). I WKG może być krótsza niż PromoZŁ czy GB. I gdy minie WKG, to PromoZŁ i GB oczywiście NIE przepadają - nie możesz tylko z nich korzystać (i ze złotówek z KG). Możesz tylko odbierać rozmowy i SMSy.
 #940653  autor: jarekt
 23 lip 2017, 10:44
Mam prośbę.

Czy ktoś, kto aktywował 9naL 30 czerwca (pierwszy dzień obowiązywania promocji) i jednocześnie będzie kolejny raz przedłużał GB w dniach 31 lipca - 25 sierpnia (lub nie będzie wcale przedłużał), mógłby wkleić screena z ważnością standardowego konta GB (najlepiej z Play24 www lub ostatecznie z fona *107#/*108# ) z dnia 29 lipca (dowolna pora) i potem z dnia 30 lipca (już po przyznaniu kolejnego pakietu 3GB z promo 9naL)?

Najlepiej by był to pełny screen z Play24 www (oczywiście proszę zasłonić numer i np. ilość złotówek na Koncie Głównym).

Z góry dziękuję.


---edit---
Zapomniałem: musi to być taryfa PnKLT! lub rbmE.
Może to być też PnKSurf ale aby darmowy pakiet 1GB nie odnawiał się w dniach 25 lipca - 3 sierpnia.
 #940762  autor: TomLee
 23 lip 2017, 20:20
TomLee pisze:W RBM Energy jak najbardziej działa.
Coś mi się pochrzaniło :). Dzięki za odpowiedź. To elegancko, że kolejne 30 dni z automatu ruszą z pakietem 3 GB na wakacje.
 #941177  autor: adacomp
 25 lip 2017, 17:41
Działa tak samo w PnK PnKLT! PnKRWK oraz RBME jeśli chodzi o 3G i 4G jedynie PFresh nie działa w 4G ale prędkość w 3G ma jak pozostałe taryfy Play.
Mam te taryfy i sprawdziłem nie tylko "sztucznym" speedtest.
 #941804  autor: TomLee
 28 lip 2017, 13:31
Na jednej karcie RBMe mam ważność połączeń wychodzących do 5.08 i uruchomiony pakiet 9nL. Jak najkorzystniej przedłużyć ważność wychodzących na 60 dni? NA koncie mam 8 PLN. Przejście do Odnowa raczej odpada bo stracę 9nL.
 #942051  autor: TomekErek
 29 lip 2017, 16:59
jarekt pisze:Mam prośbę.
Czy ktoś, kto aktywował 9naL 30 czerwca (...)
Ja mam taki tam dodatkowy numer wlasnie z taryfą "Play na Larte lubie to" i uruchomiłem na nim właśnie 30 czerwca promocje na 3GB (na dzień dzisiejszy zostało mi z tego 2.9GB). Mam tez na koncie dodatkowym (pod kodem *107#) kolejne ponad 2.9GB (ważne do 30.08 - było ważne do 30.07, ale po aktywacji tych 3GB na wakacje przedłużyło mi waznosc gigabajtów z *107# o miesiąc w przód)

I jestem ciekawy czy gdy jutro dostane kolejne 3GB z "9GB na lato" to GB z *107# wydłużą mi się o kolejny miesiąc w przód czyli do 30.09 :D


Zrobiłem już zrzut z 24.play.pl i dopiero w poniedziałek wieczorem (bo wtedy bede w domu przed kompem) zrobie ponownie zrzut ekranu z 24.play.pl i wyślę Ci w prywatnej wiadomości
 #942061  autor: jarekt
 29 lip 2017, 17:21
OK, dzięki @TomekErek.

Mogę Ci powiedzieć, że:

- na 90% jutro ważność konta GB nie zmieni Ci się (bo najprawdopodobniej tylko aktywacja 9nL daje extraBonus, a nie przyznanie kolejnego 3GB);

- na 9,9% jutro ważność konta GB wydłuży Ci się o 30 dni licząc od następnego dnia po jutrzejszym dniu czyli do 29 sierpnia czyli efektywnie Twoja ważność GB nie zmieni się - pozostanie Ci 30 sierpnia, ale już np. takiemu @bart233, który ma ważność GB do 18 sierpnia, może się wydłużyć do 29 sierpnia; bo extraBonus będzie działał z każdą kolejną paczką 3GB ale w tej "30-dniowej" wersji, a nie "miesięcznej";

- na 0,1 % jutro ważność wydłuży Ci się tak jakbyś chciał czyli o kolejny miesiąc od aktualnej daty ważności GB czyli aż do 30 września; a to dlatego, że u osób, które aktywowały 9nL w pierwszych dniach, pozostał w ich profilach błąd, który będzie im co miesiąc wraz z przyznaniem kolejnego pakietu 3GB przedłużał aktualną datę ważności GB o miesiąc do przodu - bardzo mało prawdopodobny scenariusz bo musiałby zostać spełnione 2 bardzo dziwne błędy systemu :).
 #942115  autor: jarekt
 30 lip 2017, 00:53
Fajna ta promocja :)

Kolejny pakiet 3GB z promocji 9naL, właśnie (około 0:35) wydłużył kolejny raz konto GB o 30 dni do przodu od dnia otrzymania kolejnego 3GB czyli od dzisiaj, do 29 sierpnia (wariant z gdybania 9,9% :)).

Potwierdzone na 5 numerach w rbmE i PnKLT, w tym na numerze od kolegi @bart233 (dzięki za screeny).

To wszystko oznacza, że najlepszy moment na uruchomienie promocji 9naL przypada dokładnie na dzisiejszy (już po północy) dzień: 30 lipca.
Bo ostatni - trzeci - pakiet 3GB otrzymamy wtedy 30 września więc tym samym konto z GB przedłuży nam się aż do 30 października za friko :)


Idealnie to wtedy zagra z ważnością GB z nakrętek, które będziemy mieć do 30 wrześnie, jeśli ostatnią nakrętkę wbijemy ostatniego dnia promocji nakrętkowej czyli 31 sierpnia...

Niestety znacznie wzrosło prawdopodobieństwo "przekrętu" (trochę innego rodzaju niż opisywałem wcześniej) i utraty wszystkich zgromadzonych GB z powodów, o których napiszę ale już jutro.
 #942137  autor: darekka
 30 lip 2017, 10:13
Najlepszym momentem na aktywację był pierwszy dzień promocji dzięki,któremu mamy jak mamy...

Zauważyłem, że pakiety GB z innych promocji ważne do 12 sierpnia zostały dziś wydłużone nowym pakietem 3GB(z tej promocji) ale TYLKO do dnia jego ważności czyli do 29 sierpnia!!!

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 8 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10