DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #934460  autor: kocurek123
 26 cze 2017, 14:25
Witam, czy z telefonu co ma taryfę nowy plush mogę wysłać kasę np. 20zl w ramach fukcji teleprzelew na telefon z taryfą PNK?
 #1074165  autor: biala1991
 15 cze 2019, 07:41
Z regulaminu wynika, że teleprzelew w Plushu nie powinien działać. Wiem, że w praktyce jest inaczej ale nie u wszystkich :)
Czy jest jakaś zależność? np usługa działa między numerem Plus i Plush a nie działa jeśli oba numery są w Plushu?
Czy może chodzi o pochodzenie startera i teleprzelew działa tylko na numerach Plusha, które były zmigrowane z Plusa?
Zależy mi na tej usłudze, mogę wydać dodatkowe 5zł za migrację, jeśli to da gwarancję, że po zakupie startera Plusa i przejściu do Plusha będę mogła korzystać z teleprzelewu :)
 #1074173  autor: biala1991
 15 cze 2019, 10:14
Na forum Plusa ktoś chciał reklamować niedziałanie teleprzelewu, kiedy okazało się, że to chodzi o numer Plush konsul odpowiedział, że prawidłowo nie doszło do wykonania usługi, bo zgodnie z regulaminem teleprzelew dotyczy tylko numerów Plusa.

Czyli nie muszę migrować tylko spokojnie kupować oryginalny starter Plusha? :)
 #1074180  autor: biala1991
 15 cze 2019, 10:37
U mnie też działa ale to numer zmigrowany z Plusa więc myślałam że to dzięki temu a przy oryginalnym starterze Plusha może już się nie udać :)
Dzięki za wyprowadzenie z błędu