DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
 #1170244  autor: Marioosz
 25 kwie 2024, 15:00
Zastanawiam się nad przejściem z Flexa do Nju. Mam dwa numery we Flexie, jeden płace 30 zł, drugi 15 zł dla mojego taty, bo on nie korzysta z internetu na fonie. No ale teraz jak mam płacić 35 zł za podstawowy numer i 15 zł za drugi, czyli w sumie 50 zł to już trochę dużo, bo w Nju subskrypcja mogę płacić za obydwa po 19 zł, więc w sumie wyjdzie mnie to 38 zł na miesiąc. Chyba warto prawda? Takie pytanie, czy przy przenoszeniu numerów z Flexa do Nju subskrypcja muszę najpierw przenieść te numery do Orange Free na kartę?
 #1170247  autor: KC-KARLOS
 25 kwie 2024, 15:44
Marioosz: zgadza się, najpierw do OFNK, a stamtąd do nju subskrypcji. Masz to opisane na stronie operatora. Również na łamach forum opisywałem jak wyjść z Flexa, aby zachować kartę SIM i numer w ramach Orange.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1170258  autor: KC-KARLOS
 25 kwie 2024, 19:07
Marioosz:
Aby przenieść numer z Orange Flex do nju:
1. Przenieś swój numer do Orange na kartę. Jak to zrobić? Wchodzisz w aplikacji Orange Flex na czat i prosisz konsultanta o przeniesienie Twojego numeru do Orange na kartę. Najlepiej zrobić to pod koniec Twojego cyklu rozliczeniowego (np. 2 dni przed końcem cyku), aby maksymalnie wykorzystać swoją opłatę za cykl (środki z Flex nie przechodzą do Orange na kartę). Konsultant przenosi Cię do Orange na kartę. Cały proces trwa kilka minut.
2. Następnie ściągasz aplikację nju ze sklepu Google Play / App Store lub wchodzisz na stronę nju mobile. Klikasz „kup usługę”, zakładasz konto i wybierasz przeniesienie numeru (z Orange na kartę). Akceptujesz warunki i zmieniasz ofertę. Zamiana oferty zajmie Ci kilka minut.
źródło: strona nju.

Zacytuje mój post ze strony 95 wątku o Orange Flex - z lekkimi modyfikacjami.
1. Witamy się z botem i prosimy frazą "połącz mnie z doradcą" o zgłoszenie się konsultanta Flex.
Mój komentarz: jeśli już kiedyś pisałiśmy z doradcą na czacie, wystarczy się przywitać, wówczas od razu zgłosi się doradca, a my piszemy o co chodzi.
2. Prosimy konsultanta o migrację z Flex do Orange Free Na Kartę. Jeśli mamy kilka numerów na koncie, podajemy konkretny numer do migracji.
Jeśli to tylko jeden numer, sprawa jest mega prosta.
3. Konsultant ostrzeże o utracie środków i zaproponuje migrację przed końcem ważności aktywnego planu. Zgadzamy się mimo to na migrację i jej następstwa.
Dokładnie tak, dlatego migrację warto zaplanować na ok 2 dni przed odnowieniem planu we Flexie, aby maksymalnie go wykorzystać - szczegóły powyżej w komunikacje od nju.
4. Czekamy na info od doradcy o zakończeniu migracji w systemie Flex, potrwa to ok 5-10 minut. Przyjdzie email z potwierdzeniem migracji.
Oznaką migracji może też być chwilowy zanik zasięgu. Czas migracji może potrwać dłużej, jeśli tak się stanie, natychmiast polecam powrócić do czatu z doradcą.
5. Rozłączamy się z czatem i usuwamy profil usera w sekcji Karty SIM (jeśli to jedyny numer we Flexie, ekran apki zmieni się w opcję dla zamówienia nowego numeru).
6. Włączamy na ok 5 sekund a potem wyłączamy tryb samolotowy.
Nie jest to wymagane, jeśli z automatu na chwilę zniknie zasięg i ponownie się pojawi. To oznaka wykonanej poprawnie migracji między FLEX a OFNK.
7. Sprawdzamy stan konta kodem *124*# (gdy migracja dojdzie do skutku, zobaczymy zerowy stan konta ważny 30 dni
To zadziała gdy już będziemy w Orange Free Na Kartę. Na starcie mamy 0 na koncie.
Dzięki tym krokom będzie można założyć konto w aplikacji nju i przenieść numer z OFNK - info powyżej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 11 z 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11