DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #932923  autor: JaneQ_Damian65
 20 cze 2017, 00:02
Tydzień temu aktywowałem starter od T-Mobile z 20GB pakietu do wykorzystania przez tydzień. Kurier przy odbiorze nie wymagał nawet podpisu (a numer ponoć powinien zostać przy odbiorze zarejestrowany). Wszystko było w porządku, nawet pojawiła mi się opcja aktywacji bonusów za rejestrację (przyszedł sms potwierdzający zapisanie się do usługi, chciałem uzyskać 10GB przy doładowaniach co miesiąc).
Dzisiaj mijał dokładnie tydzień więc doładowałem konto za 25zł. Na chwilę obecną bonusy za rejestrację wyskoczyły znowu w iboa ze statusem "zarejestruj swój numer", nie aktywowała się żadna taryfa (Frii - przyszedł sms, że wskoczył no limit 1zł, ale iboa pokazuje co innego), a status numeru pod *100# wyświetla coś takiego... :smt005
Obrazek

Moje pytanie brzmi - czy ten numer w końcu wymaga rejestracji, czy to po prostu ja nie rozumiem geniuszu systemów T-Mobile i robię coś źle :mrgreen: ?
 #932925  autor: kaspeed
 20 cze 2017, 00:07
Numer jest juz zarejestrowany.Kurier powinien sprawdzić cie z dowodu ;) I w zwrotce zapewne podal ze ty to ty bez analizy.Normalna procedura.Sim jest zarejestrowana bo działa.( sim nie zalogouje sie do sieci bez rejestracji(

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #932933  autor: JaneQ_Damian65
 20 cze 2017, 00:48
Dzięki za szybką odpowiedź :-) .
Co teraz zrobić z bonusami rejestracyjnymi? Czekać te regulaminowe 72h czy dzwonić do Biura Olewania Klienta? :D
 #933096  autor: biala1991
 20 cze 2017, 21:24
A bonusy za rejestrację jeszcze działają? Po wprowadzeniu promocji nolimit + 10GB za 25zł chyba straciły rację bytu.
Jedyną korzyścią z tego niby bonusa był darmowy miesiąc po doładowaniu za 25zł ale najpierw trzeba było wysłać smsa, poczekać na potwierdzenie i dopiero doładować, odwrócenie kolejności skutkowało koniecznością ponownego zasilenia :)