DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 22 z 77
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 77
 #960610  autor: lord_kr
 11 lis 2017, 23:28
Kamil7878 pisze:
Kamil7878 pisze:W takim przypadku proponuję lycamobile, mam jeden numer około 2 lat I odbieranie było zawsze za free

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka
Lub zmienić sieć na inną teraz za przeniesie są spore bonusy.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka
Szczerze ? Nie chce mi sie :-) Z Polska rozmawiam na tyle malo ze jestem w stanie to przebolec a jesli zanosi sie na dluzsza pogawedke prosze o odzwonienie. 5gr/min nie majatek.

Lycamobile nie ufam i raczej nie powierzylbym im mojego 16-letniego numeru. Nie wiem jak w Polsce lecz w Uk slyna oni z ciaglych zmian regulaminow, 'mieszania" w promocjach i najgorszego biura obslugi gdzies w Indiach.

Wysłane z mojego Commodore 64 przy użyciu Tapatalka
 #960616  autor: zwariowany.kurczak
 12 lis 2017, 00:13
Jeśli ktoś ma PL numer np. w UK na stałe, bo.. sms z banku czy w PL urzędach podany, a wygada ze 2h na mc na PL numery, to nikt mu nie będzie FUP walił... Co innego jak permanentnie wydzwaniasz po całej GB :) A już całkiem nie rozumiem ludzi jadących z pakiety GB, zamiast lokalne Wi-Fi które i tak w domu mają i np. video whatsapp...

A jeśli i nawet na dopłaty się załapie, to umówmy się, TANIOCHA....
 #960623  autor: lord_kr
 12 lis 2017, 02:50
zwariowany.kurczak pisze:Jeśli ktoś ma PL numer np. w UK na stałe, bo.. sms z banku czy w PL urzędach podany, a wygada ze 2h na mc na PL numery, to nikt mu nie będzie FUP walił... Co innego jak permanentnie wydzwaniasz po całej GB :) A już całkiem nie rozumiem ludzi jadących z pakiety GB, zamiast lokalne Wi-Fi które i tak w domu mają i np. video whatsapp...

A jeśli i nawet na dopłaty się załapie, to umówmy się, TANIOCHA....
I tu sie mylisz gdyz wlasnie dokladnie odpowiadam scenariuszowi ktory przedstawiles. Transmisji danych nie uzywalem w ogole, moze 2h rozmow na miesiac, kilkadziesiac SMSow.... a FUP jest

Wysłane z mojego Commodore 64 przy użyciu Tapatalka
 #960630  autor: bobix
 12 lis 2017, 09:07
lord_kr pisze:
zwariowany.kurczak pisze:Jeśli ktoś ma PL numer np. w UK na stałe, bo.. sms z banku czy w PL urzędach podany, a wygada ze 2h na mc na PL numery, to nikt mu nie będzie FUP walił... Co innego jak permanentnie wydzwaniasz po całej GB :) A już całkiem nie rozumiem ludzi jadących z pakiety GB, zamiast lokalne Wi-Fi które i tak w domu mają i np. video whatsapp...

A jeśli i nawet na dopłaty się załapie, to umówmy się, TANIOCHA....
I tu sie mylisz gdyz wlasnie dokladnie odpowiadam scenariuszowi ktory przedstawiles. Transmisji danych nie uzywalem w ogole, moze 2h rozmow na miesiac, kilkadziesiac SMSow.... a FUP jest

Wysłane z mojego Commodore 64 przy użyciu Tapatalka
Ale ile cie to kosztuje? Dodatkowe 5£ na miesiąc?
No bez jaj.
 #960645  autor: habish
 12 lis 2017, 11:00
@lord_kr
Gdy będziesz w Polsce generuj bardzo dużo ruchu krajowego, żadnych komunikatorów tylko rozmowy i SMSy.
Siostra będąc tydzień w PL w okresie Wszystkich Świętych poprawiła sobie statystyki FUP w SMS i w tej usłudze nie ma dodatkowych opłat, dodawałem tutaj screena.
Faktycznie w Niemczech nie wysyła ich prawie wcale dlatego łatwo poszło, gdybym wiedział że tak będzie to generowałbym jej numerem więcej sztucznego ruchu.
 #960659  autor: Kamil7878
 12 lis 2017, 12:42
lord_kr pisze:
Kamil7878 pisze:
Kamil7878 pisze:W takim przypadku proponuję lycamobile, mam jeden numer około 2 lat I odbieranie było zawsze za free

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka
Lub zmienić sieć na inną teraz za przeniesie są spore bonusy.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka
Szczerze ? Nie chce mi sie :-) Z Polska rozmawiam na tyle malo ze jestem w stanie to przebolec a jesli zanosi sie na dluzsza pogawedke prosze o odzwonienie. 5gr/min nie majatek.

Lycamobile nie ufam i raczej nie powierzylbym im mojego 16-letniego numeru. Nie wiem jak w Polsce lecz w Uk slyna oni z ciaglych zmian regulaminow, 'mieszania" w promocjach i najgorszego biura obslugi gdzies w Indiach.

Wysłane z mojego Commodore 64 przy użyciu Tapatalka
Jeśli Ci się nie chce to po co pytasz i narzekasz, lycamobile to jeden z największych operatorów numeru ci nie zjedzą.
 #960660  autor: Kamil7878
 12 lis 2017, 12:45
lord_kr pisze:
Kamil7878 pisze:
Kamil7878 pisze:W takim przypadku proponuję lycamobile, mam jeden numer około 2 lat I odbieranie było zawsze za free

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka
Lub zmienić sieć na inną teraz za przeniesie są spore bonusy.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka
Szczerze ? Nie chce mi sie :-) Z Polska rozmawiam na tyle malo ze jestem w stanie to przebolec a jesli zanosi sie na dluzsza pogawedke prosze o odzwonienie. 5gr/min nie majatek.

Lycamobile nie ufam i raczej nie powierzylbym im mojego 16-letniego numeru. Nie wiem jak w Polsce lecz w Uk slyna oni z ciaglych zmian regulaminow, 'mieszania" w promocjach i najgorszego biura obslugi gdzies w Indiach.

Wysłane z mojego Commodore 64 przy użyciu Tapatalka
Lycamobile taka zła a ile twoich znajomych ma numer w tej sieci.. W Belgii nikt nie narzeka na lycamobile za 12 e /500 minut na całą Europę
 #960699  autor: reboot
 12 lis 2017, 16:24
Spytam z ciekawości - jak wygląda korzystanie z VoWIFI pod względem zużycia krajowego?
Czy jeśli jestem w roamingu dłużej niż kilka miesięcy, ale moja sieć oferuje VoWIFI, to mogę "nabijać ruch krajowy" korzystając z VoWIFI (zakładam, że nie łączę się przez zagraniczne Wifi z zagranicznym IP tylko polski numer udostępni mi internet, więc de facto IP będzie polskie)?
Ktoś to sprawdzał?

WKS
 #960742  autor: lord_kr
 13 lis 2017, 01:38
Kamil7878 pisze:
lord_kr pisze:
Kamil7878 pisze:Lub zmienić sieć na inną teraz za przeniesie są spore bonusy.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka
Szczerze ? Nie chce mi sie :-) Z Polska rozmawiam na tyle malo ze jestem w stanie to przebolec a jesli zanosi sie na dluzsza pogawedke prosze o odzwonienie. 5gr/min nie majatek.

Lycamobile nie ufam i raczej nie powierzylbym im mojego 16-letniego numeru. Nie wiem jak w Polsce lecz w Uk slyna oni z ciaglych zmian regulaminow, 'mieszania" w promocjach i najgorszego biura obslugi gdzies w Indiach.

Wysłane z mojego Commodore 64 przy użyciu Tapatalka
Lycamobile taka zła a ile twoich znajomych ma numer w tej sieci.. W Belgii nikt nie narzeka na lycamobile za 12 e /500 minut na całą Europę
Czy ja narzekam ? Twierdze tylko ze nie chcialbym uzywac tej sieci to tyle. A ito powody:
- ciagle zmiany regulaminow, pelno "haczykow" zmiany cen bez powiadomienia abonenta.
- fatalna jakosc rozmow, polaczenia miedzynarodowe realizowane za pomoca podejzanych voipow nieraz dzwoniac do Polski slyszy sie "brak srodkow na koncie" lub tez inne komunikaty systemowe swiadczace o tym ze polaczenie idzie przez PBX.
- hindusko/pakistanskie biuro obslugi w ktorym zalatwienie czegokolwiek a nawet zrozunienie pracownika graniczy z cudem.
- dziwny sposob naliczania danych skotkujacy tym ze np pakiet 2gb starcza na krocej niz 1gb u innych operatorow.
- korzystanie z najgorszej sieci w UK ;)
- ogolnie jest znany fakt ze Lyca to pralnia pieniedzy.

Nie sa to jedynie moje opinie. Wystarczy poczytac brytyjski trustpilot lub cos podobnego.


A co do roamingu to po wyliczeniach wyszlo mi ze za te same 29 pln ktore wydawalem na pakiet mam na tyle duzo minut w standardowych cenach ze wystarczy. A w razie czego moge zakupic np irlandzka karte.

Wysłane z mojego Commodore 64 przy użyciu Tapatalka
 #960837  autor: Gregrin
 13 lis 2017, 16:55
Które sieci/taryfy mając lejek w kraju maja go również w UE ?? Bo z tego co widzę to w play (fakt mobile) lejka w UE nie ma.
 #960848  autor: Karlos20
 13 lis 2017, 17:28
Gregrin pisze:Które sieci/taryfy mając lejek w kraju maja go również w UE ?? Bo z tego co widzę to w play (fakt mobile) lejka w UE nie ma.
Ponoc Virgin Mobile ma lejek, nawet jeśli jest naliczanie w ramach cennika.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #960864  autor: Gregrin
 13 lis 2017, 18:34
No raczej miałem na myśli lejek taki jak w Polsce ze ograniczają i nie naliczają ale dobrze wiedzieć. Musze zobaczyć ile oni mieli za neta w taryfie BK.
 #960867  autor: kaspeed
 13 lis 2017, 18:46
Żadna sieć niema lejka w UE w prepaid.Miało byc cos w kilku sieciachgnowano opartych o PLEJ ale zrezy

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #961059  autor: rudymax
 14 lis 2017, 17:00
Nie narzekajcie na Lyce bo czasami bardzo się sprawdza. W Europie może niekoniecznie, ale za oceanem Super.
 #961067  autor: Kamil7878
 14 lis 2017, 17:45
rudymax pisze:Nie narzekajcie na Lyce bo czasami bardzo się sprawdza. W Europie może niekoniecznie, ale za oceanem Super.
Ja używam Lycamobile w czasie gdy przebywam w Belgii rzadna inna sieć , nie ma nawet w połowie korzystniejszej oferty 12 euro = 500 minut Europa i 1 GB w sieci oczywiste wszystko free..
 #961068  autor: lord_kr
 14 lis 2017, 17:53
Kamil7878 pisze:
rudymax pisze:Nie narzekajcie na Lyce bo czasami bardzo się sprawdza. W Europie może niekoniecznie, ale za oceanem Super.
Ja używam Lycamobile w czasie gdy przebywam w Belgii rzadna inna sieć , nie ma nawet w połowie korzystniejszej oferty 12 euro = 500 minut Europa i 1 GB w sieci oczywiste wszystko free..
Ze ceny maja dobre to sie zgodze. Czasem sie zastanawiam jak im sie to oplaca.

Np oferta za 10 funtow na screenshocie.
Dla porownania Vodafone w tej cenie daje 200 minut nielimitowane SMSy i 1gb internetu. O2 i EE podobnie. W UK przepasc miedzy MVNO a MNO jest olbrzymia i szczerze mowiac nie umiem tego wytlumaczyc
Obrazek

Wysłane z mojego Commodore 64 przy użyciu Tapatalka
 #961084  autor: Kamil7878
 14 lis 2017, 18:59
lord_kr pisze:
Kamil7878 pisze:
rudymax pisze:Nie narzekajcie na Lyce bo czasami bardzo się sprawdza.

Np oferta za 10 funtow na screenshocie.
Ta oferta za 10£ to tylko jednorazowa akcja i tylko dla nowych klientów...
 #961086  autor: lord_kr
 14 lis 2017, 19:01
Kamil7878 pisze:
lord_kr pisze:
Kamil7878 pisze:
Ta oferta za 10£ to tylko jednorazowa akcja i tylko dla nowych klientów...
A sorry masz racje. Mialem na mysli ta Obrazek

Wysłane z mojego Commodore 64 przy użyciu Tapatalka
 #961218  autor: janur2
 15 lis 2017, 14:24
Gdzie można mieć za darmo lub najtaniej pakiet kilkudziesięciu-kilkuset MB w roamingu UE?
- Tak do nawigacji online na 1-2 dni wypadu. Virgin Freemium 300MB działa w roamingu?
  • Strona 22 z 77
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 77
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 77