DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 77
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 77
 #932795  autor: kaspeed
 19 cze 2017, 14:22
Salon wymaga wizyty osobistej.Bardzo.czesto

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #932805  autor: pavesi
 19 cze 2017, 15:25
Witam
Szykuje mi się wyjazd dłuższy widzę że trochę się zmieniło odnośnie roamingu i mam pytania bo nie wiem czy dobrze rozumiem.
Karta red bull pakiet nielimitowane rozmowy za 20 zł na jednej karcie mogę odbierać i wykonywać połączenia do polski maksymalnie dwa miesiące tak ? Póżniej muszę wykonać połączenie w Polsce abym mógł znowu dzwonić kolejne dwa miesiące.. - tak to wygląda czy coś przegapiłem.
Naturalnie mogę włożyć drugą kartę red bull włączyć pakiet nielimitowane rozmowy za 20 zł i mogę ponownie dwa miesiące odbierać i wykonywać połączenia ..?

Kolego kaspeed nie nabijaj sobie postów , Pytam tych którzy chcą wprost powiedzieć
Twoja wypowiedź niczego nie wnosi.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2017, 16:01 przez pavesi, łącznie zmieniany 1 raz.
 #932811  autor: kaspeed
 19 cze 2017, 15:38
Wszystko zgodnie z tabelą.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #932830  autor: Loko_Poko
 19 cze 2017, 17:22
Okres rozliczeniowy to 4 miesiące. Z tych 4 musisz większość czasu spędzić w Polsce. Jak będziesz siedział 2 miesiące na roamingu to mogą ci zafundować FUPA. Tak przynajmniej ja to rozumiem.
 #932831  autor: muchakk
 19 cze 2017, 17:26
pavesi pamiętaj, że operator może na drugą simke zarejestrowaną na Ciebie od razu nałożyć FUP'a jeżeli uruchomisz ją po otrzymaniu FUP'a na pierwszej simce...
 #932849  autor: kaspeed
 19 cze 2017, 18:20
Może ale nie musi;) I/LUB w reguaminie;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #932858  autor: adziu82
 19 cze 2017, 18:48
@kaspeed dokladnie, wczoraj rozmawialem z konsultantem Orange, pierwsza osoba w Orange ktora mowi, ze nie wie o co chodzi i jak to interpretowac.
A z 5-6 osob w zaparte, ze to jest ,,ciaglosc''.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2017, 19:04 przez adziu82, łącznie zmieniany 1 raz.

RawStyle
 #932859  autor: kaspeed
 19 cze 2017, 18:51
Szkolenia dla Salonów są w tą sobotę z nowych warunków roamingowych* Orange). Nie wiem jak u innych województw.Może coś chociaż wiecej będą wiedziec. Tmobile juz jest po 1 szkoleniach a i tak na infolinii w heyah dla mnie nie umią sie określić.


W przypadku, gdy Abonentowi przysługuje na Warunkach Oferty Promocyjnej nielimitowany lub limitowany krajowy pakiet minut, SMS-ów, MMS-ów lub danych, pakiet taki może być od momentu wejścia zmiany w życie wykorzystany również w Strefie Roamingowej 1A na warunkach wynikających z regulaminu danej oferty krajowej i cennika roamingowego
No Regulamin heyah masz złotowkę mi dużo mówi;) poza tym ze mam brak limitów na cokolwiek:D

Jedyne co pewne mam to brak limitów na sms,mms oraz rozmowy.Nie wiem jak sprawa ma się do ilości internetu.Bo to jest nie do wyliczenia w wypadku cennika tmobile/heyah albo 1zł albo 30 Wszystko wskazuje na 30dni czyli 30zł.Dlatego że nie ma w cennikach wzmianki o pakietach 1 dniowych wszystko jest rozliczane w cyklach 30dniowych.Łącznie z ofertą 25zl 10gb i no limit( ta oferta ma 25zł i wg tabel ma przynawalny pakiet neta) Nasza usluga ma 3 możliwe opcje

1.51gb ( wydajemy 30zl miesięcznie) Lub 1zł( 0,50mb dziennie w roamingu)

Nikt nie ustosunkował się i każda rozmowa kończy się tym samym nie wiemy.

Mamy przyznawane dziennie 1,51gb * tu może wyobraźnia mi za bardzo działa i pewnie za dużo się napaliłem.Na 40rozmów z różnej maści pracownikami wyłania się obraz pół na pół 1zł = 0,50mb dziennie i 30zł w skali miesięcznej= 1,51gb

Z czystej ciekawości wysłałem jeszcze Email nie na BOK lecz [email protected] jakoś tak co to w tabelach złotowkowych znalazlem. Ciekaw jestem jaka będzie interpretacja.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #932883  autor: Remington
 19 cze 2017, 21:05
W warunkach FUP dla prepaid Orange podaje, że udowodnienia zamieszkiwania w Polsce mogą żądać za samo korzystanie z roamingu w Strefie 1. To furtka do niespodzianek. Np. jak SIM mam w tablecie i smsa nie dojrzę :(
 #932968  autor: adziu82
 20 cze 2017, 11:16
@Remington, ja wyczytałem, że dopiero jak przekroczymy ten FUP, a nie już za samo skorzystanie e Strefy 1.
Mieszkam przy samej granicy z DE, jak się żona połączy przez przypadek ( a tak czasami jest ) już będzie musiała wysyłać zameldowanie?
Chore,cały czas będę to pisał, mogli porobić paczki jakieś darmowe, a nie RLaH, gdzie teraz będą kontrole jak na granicy z DE :-)

Małe pytanko do tych co używają Nju w roamingu.
Czy widzicie w apce Nju ile wykorzystaliście sms-ów/minut w roamingu, macie to osobno liczone bez krajowego wykorzystania ?

RawStyle
 #932971  autor: adziu82
 20 cze 2017, 11:30
Ale nie myślmy, że to będzie tak jak pisałem wyżej. Że ktoś połączy się kilka razy w roamingu i już będzie trzeba wysyłać meldunek.
Myślę, że to będzie dla osób, które skorzystają często z roamingu i trochę naklepią minut/danych/sms-ów.
Ciekaw jestem czy/kiedy ja dostanę takie coś :-)

RawStyle
 #933031  autor: kaspeed
 20 cze 2017, 17:41
Mozesz i nawet nie złapać fup;-) juz teraz sa cyrki z rozliczeniem w różnych taryfach.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #933198  autor: pablo82
 21 cze 2017, 12:34
Panowie mam pytanie z innej beczki. Chodzi mi o nasz roaming krajowy w Polsce. Otóż posiadam u siebie ofertę Play Formuła na kartę i dotychczas miałem u siebie zasięg 4rech sieci: Play, Orange, T-mobile i Plus. Ostatnio miałem ustawioną kartę na sztywno na zasięg T-mobile ale dziś po północy zauważyłem, że w Polsce moja karta z Play może się logować w roamingu tylko do sieci Plus oraz macierzystej Play. Natomiast T-mobile mam zablokowane, Orange też. Przy czym o blokadzie Orange wiedziałem od dłuższego czasu ale, że moja karta nie chce się logować do T-mobile to mnie zaskoczyło. Też tak u siebie w Polsce macie?
 #933202  autor: Rogi
 21 cze 2017, 12:55
Macie jakieś pytanie odnośnie roamingu UE w Orange? Może być prepaid albo ogólnie. Chcę zebrać listę i może uda się zorganizować odpowiedzi od Orange do FAQ.
 #933204  autor: adziu82
 21 cze 2017, 13:04
@Rogi, ja mam jak wyżej pisałem.
Kilka osób w Orange( salon/e-mail/rozmowa z BOK-iem ) twierdzi, że te 2 miesiące to jest ,,ciągłość'' zalogowania się do nadajnika, że nie możesz więcej niż 2 miesiące non-stop być zalogowany do nadajnika zagranicznego, mam info od reszty operatorów, że u nich jest to ,,suma'' 60 dni w monitorownych 120 dni.Wiem, może Orange faktycznie ma ,,ciągłość'' 60 dni, ale jakoś w to wątpię.
A drugie, to te ich ,,i'', czy oba warunki muszą być wykonane aby otrzymać FUP-a.
Czyli być w roamingu więcej jak 2 miesiące, oraz mieć wykorzystanie większe w roamingu jak w kraju. T-M ma ,,lub'' a plus nie ma. bo ma tylko pierwszy warunek roamingu, czyli suma 60 dni w roamingu.Nikt z Orange nie jest w stanie mi odpowiedzieć jak to w rzeczywistości będzie, pewnie i Ty nie otrzymasz odpowiedzi, chyba, że już mają z ,,góry'' jakoś to dokładniej sprecyzowane.

Oraz, tak jeszcze wpadłem na pewien trop, jeżeli wykorzystanie ma być większe w kraju jak w roamingu, to czy tyczy się to wszystkich opcji, czyli internet/sms-y/wykonane połączenia/odebrane połączenia/mms-y, ja myślę, że wszystkie opcje muszą być większe w kraju, ale tak żeby się upewnić zapytaj, bo , że ja sobie tak myślę,nie znaczy, że tak jest.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2017, 13:07 przez adziu82, łącznie zmieniany 1 raz.

RawStyle
 #933205  autor: Przemix
 21 cze 2017, 13:05
Ja mam pytanie, opiekuję się jednym polskim numerem nju który 90% czasu jest za granicą. Do tej pory można było dzwonić do woli po stawkach roamingowych. Zakładam że teraz przekroczę FUP, więc odetną mnie? będę płacił więcej (ile? więcej niż przed czerwcem?) Będę musiał dostarczać jakieś dokumenty?

Dla tego numeru na prawdę lepiej było gdy była podana stawka i można było cały rok za granicą siedzieć bez łaski.
 #933209  autor: adziu82
 21 cze 2017, 13:22
@Przemix mysle, ze po ponad dwoch miesiacach dostaniesz wiadomosc, ze za dlugo przebywasz w roamingu, 2 tyg masz na wyjasnienie.
Zalozmy, ze dalej jestes w roamingu, dostajesz FUP-a 5 gr za odebranie i 29 gr za wykonanie polaczenia, do momentu az nie bedzie to okres w ciagu 4 miesiecy wiekszy niz 2 miesiace w kraju.
Ale dlatego pytam o to ,,i'' bo zebys dostal FUP musisz jeszcze miec wykorzystanie w roamingu wieksze jak w kraju.

RawStyle
 #933211  autor: Rogi
 21 cze 2017, 13:23
@adziu82 mamy zebrać pytania i osoba z Orange postara się uzyskać odpowiedzi, bo te BOKi to można o kant potłuc. Poprosiłem o to Artura z teamu na Nasz Orange.
  • Strona 5 z 77
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 77
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 77