DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #931246  autor: Sosik93
 13 cze 2017, 21:35
Witam. Mam taką sytuację, że skończyła mi się umowa z Play (Mix 30) i mam zamiar ją przedłużyć. Sprawdziłem na ich stronie oferte dla przedłużających umowe - dają różne bonusy w postaci nielimitowanych SMS-ów, minut, darmowy internet etc. Ja jednak chciałbym dostać telefon po niższej cenie, od tej podanej na stronie, wzamian za te wszystkie bonusy.
I tu dochodzimy do sedna ;) Czy ktoś może wie, czy jest jakaś szansa negocjowania warunków przedłużenia umowy? Jeśli tak, to ewentualnie ile można na tym ugrać? I czy lepiej załatwić to w salonie czy telefonicznie czy jeszcze inaczej?
 #933183  autor: Karlos20
 21 cze 2017, 11:31
Moim zdaniem lepsza opcja będzie jeśli weźmiesz telefon na raty 0% we własnym zakresie w sklepie albo na allegro, a umowę w Play przedłużysz poprzez *500 przechodząc na atrakcyjny abonament bez telefonu za 25 zł/mies z no-limitem do wszystkich + 10 GB, potem 1 mbit/s + umową na czas nieokreślony. Zapytanie możesz zadać albo przejrzeć info w dedykowanym temacie na forum w sekcji "Oferta abonamentowa > PLAY - przedłużenie umowy".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥