DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 28 z 127
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 127
 #979934  autor: Ramirez
 25 lut 2018, 19:10
Jak to nigdy? Za starter często salony plusa żądały 12,30 mimo że jest oficjalnie za darmo. Nie wiem jak teraz ale kiedyś to częsta praktyka była.
 #979948  autor: Ramirez
 25 lut 2018, 19:43
Johnny pisze:
Ramirez pisze:Jak to nigdy? Za starter często salony plusa żądały 12,30 mimo że jest oficjalnie za darmo. Nie wiem jak teraz ale kiedyś to częsta praktyka była.
Przy przenoszeniu numeru karta jest za 0zł.
http://www.plushbezlimitu.pl/na-karte-przenies
Zawsze było ale często w salonach sobie w kulki lecieli i żądali 12,30 za starter. Kiedyś z 6 razy się pytałem w rożnych salonach to w połowie przypadków chcieli kasę :D Ktoś tu kiedyś tłumaczył że taką praktykę stosowano czy się dalej stosuje, bo jak się nie uda przeniesienie to salon jest stratny na starterze. Raz nawet komedie odegrali że niby specjalnie dla mnie będzie za darmo jak sie upomniałem że to ma być za darmo, bo niby kierownik pozwolił :P (po udawanym telefonie do tzw kierownika) :smt005
 #979969  autor: adacomp
 25 lut 2018, 22:09
Kilka razy w zeszłym roku też ode mnie chcieli 12,30zł w różnych salonach za kartę MNP więc dałem sobie spokój z nimi.
Zawsze można kupić starter Plush za 5zł gdzie masz złotówki i GB na koncie niż płacić 12,30 za gołą kartę SIM.
 #979974  autor: Remington
 25 lut 2018, 22:48
adacomp pisze:Kilka razy w zeszłym roku też ode mnie chcieli 12,30zł w różnych salonach za kartę MNP więc dałem sobie spokój z nimi.
Przeniosłem w 2017 r. 5 numerów do nich, każdy w innym salonie i ani razu nie chcieli ode mnie ani grosza. Gdyby tak się stało, z paragonem złożyłbym później reklamację.
 #980132  autor: klaudia123
 27 lut 2018, 01:06
Ramirez pisze: Raz nawet komedie odegrali że niby specjalnie dla mnie będzie za darmo jak sie upomniałem że to ma być za darmo, bo niby kierownik pozwolił :P (po udawanym telefonie do tzw kierownika) :smt005
nie strasz, bo za ok 3mc będę takie przedstawienie przechodzić... a mam tylko ulotkę "punkt 2 - odbierz starter za 0zł" i jakiś głupi regulamin Plusha.... a tu takie akcje? i podobno jeszcze bezczelnie przenoszą do PLUSA a nie PLUSHA, aby nie tyle 12,30zł co 5zł za zmianę taryfy wysępić... ciekawe te legendy - sprawdzimy
 #980755  autor: jacek_z
 02 mar 2018, 08:35
hej!
przenosiłem wczoraj nr z play abo do plush na karte, a dzień wcześniej tak samo moja żona w innym salonie. za karte sim ja zapłaciłem 12,3 , żona 10. różnią się kolorami (i ta za 10 ma napisane "mix"). zakwestionowałem to w salonie twierdząc że mają jakąś dziwną politykę że nie dość że ceny różne za sim to jeszcze inne karty, Pani stwierdziła że te "czerwono-białe" ( ta za którą zapłaciliśmy 10 dzień wcześniej) są za darmo ale akurat ich nie mieli i mam niby taką płatną za 12,3. strasznie to pokręrne. Wogóle w tym formularzu rejestracyjnym karty sim co dostaliśmy nie ma nigdzie wzmianki że przechodzimy do plusha (a nie do plusa). da sie to jakoś sprawdzić?
 #980760  autor: mikkel
 02 mar 2018, 08:59
W sumie to nie ma się co dziwić że pobierają kasę, jakby nie było to plush jest konurencją za którą pewnie jeszcze nie dostają kasy.
Sam kiedyś przenosiłem numer do plusha dla testów i pani usilnie wmawiała mi że droższy abonament z zobowiązaniem 2 letnim w plusie jest lepszy od plusha :lol:
Aż mi jej żal było.
 #980762  autor: aizo
 02 mar 2018, 09:03
Za kartę składaj reklamację(była mowa o tym w tym temacie jakieś 2 strony temu)
Opłata nie powinna być pobrana

http://www.plushbezlimitu.pl/na-karte-przenies

,,Dostajesz kartę
SIM za 0 zł
i czekasz na kontakt.,,

Ja jak przechodziłem na Plusha papier miałem z Plusa ale było info ze jest to Plush

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #980763  autor: jacek_z
 02 mar 2018, 09:08
gdzie konkretnie miałeś to info że przechodzisz do plusha?
ciężko będzie reklamować tą opłatę za kartę, szczególnie że nie dostaliśmy żadnego paragonu za to (ani w jednym ani drugim salonie) ale to w sumie nasza wina, za gapowe trzeba płacić
 #980778  autor: aizo
 02 mar 2018, 10:04
jacek_z pisze:gdzie konkretnie miałeś to info że przechodzisz do plusha?
Na dokumencie jaki podpisałem w salonie
Był znaczek PluSh, jeśli chcesz wieczorem moge podesłać zdjęcie.
Ale możę być tak ze zmigrowali cie do Plus(bo nie wiedzieli jak,nie chcieli)
Kartę sim mam plusową ,zieloną.(za free)

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #980783  autor: jacek_z
 02 mar 2018, 10:14
aizo pisze:
jacek_z pisze:gdzie konkretnie miałeś to info że przechodzisz do plusha?
Na dokumencie jaki podpisałem w salonie
Był znaczek PluSh, jeśli chcesz wieczorem moge podesłać zdjęcie.
Ale możę być tak ze zmigrowali cie do Plus(bo nie wiedzieli jak,nie chcieli)
Kartę sim mam plusową ,zieloną.(za free)
logo plusha i plusa to ja też mam na tych dokumentach ale to chyba nic nie znaczy :)
  • Strona 28 z 127
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 127
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 127