DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #978593  autor: andrewkaru
 19 lut 2018, 09:52
Proszę bardzo mi powiedzieć czy jak mam w Orange Free na karte aktywny pakiet za 30zl czy mogę korzystać z netu w krajach unii przez RLAH? Tylko wjechałem do Uk to od razu przyszedł SMS ze za 1MB jakies opłaty są itd


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #978602  autor: Robin560
 19 lut 2018, 10:32
tak w orange jest rlah.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #978604  autor: andrewkaru
 19 lut 2018, 10:35
andrewkaru pisze:
Robin560 pisze:tak w orange jest rlah.
A co do wificalling na karte sprawdzę w UK i Wam powiem.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Ile tego netu w Unii jest w tym pakiecie za 30zl i jak mogę to sprawdzać?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #978609  autor: Robin560
 19 lut 2018, 10:56
andrewkaru pisze:Ile tego netu w Unii jest w tym pakiecie za 30zl i jak mogę to sprawdzać?

Sent from my iPhone using Tapatalk
o jakim pakiecie mowa?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #978621  autor: andrewkaru
 19 lut 2018, 11:54
Robin560 pisze:
andrewkaru pisze:Ile tego netu w Unii jest w tym pakiecie za 30zl i jak mogę to sprawdzać?

Sent from my iPhone using Tapatalk
o jakim pakiecie mowa?
Orange Free na Karte i aktywny pakiet w którym pozostało 36,1 GB w kraju
Rozmowy i smsy bez limitu cykliczna za 30 zł ale mam chyba za 25 bo przeniosłem numer.
Merci. Ile w unii tego mam? I jak sprawdzić ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #978731  autor: matisi
 19 lut 2018, 19:30
andrewkaru pisze: Ile w unii tego mam? I jak sprawdzić ?
W tym pakiecie masz do wykorzystania 1,61 GB w UE. Sprawdzić stan możesz bezpłatnym SMSem o treści ILE na nr 8095.
 #978733  autor: andrewkaru
 19 lut 2018, 19:34
andrewkaru pisze:Tak przy okazji złapało Orange Wifi jak się zalogowałem gdzieś tam w necie. Tak się to pokazuje.


Pomóżcie proszę bo nie wiem jak sobie poradzić jak mam to sprawdzić. Co mi się tu nalicza. Screena daje

Obrazek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent from my iPhone using Tapatalk
 #978757  autor: andrewkaru
 19 lut 2018, 21:29
[quote="andrewkaru"][quote="andrewkaru"]Tak przy okazji złapało Orange Wifi jak się zalogowałem gdzieś tam w necie. Tak się to pokazuje.


Pomóżcie proszę bo nie wiem jak sobie poradzić jak mam to sprawdzić. Co mi się tu nalicza. Screena daje

Obrazek

Czy jest ktoś tu kto się zna na tym? Jak to mam sprawdzić - napisałem Wam jaki mam pakiet. Dlaczego te .... liczą mi za megabajty??? Mam coś jeszcze włączyć? Co to jest za ściema z tym ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #978758  autor: andrewkaru
 19 lut 2018, 21:30
andrewkaru pisze:
andrewkaru pisze:
andrewkaru pisze:Tak przy okazji złapało Orange Wifi jak się zalogowałem gdzieś tam w necie. Tak się to pokazuje.


Pomóżcie proszę bo nie wiem jak sobie poradzić jak mam to sprawdzić. Co mi się tu nalicza. Screena daje

Obrazek

Czy jest ktoś tu kto się zna na tym? Jak to mam sprawdzić - napisałem Wam jaki mam pakiet. Dlaczego te .... liczą mi za megabajty??? Mam coś jeszcze włączyć? Co to jest za ściema z tym ?
Obrazek

Sent from my iPhone using Tapatalk


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #978761  autor: andrewkaru
 19 lut 2018, 21:34
ILE wysłane na 8095 mówi „Usługa niedostępna dla zlecającego”. Co to jest grane. Jest to chore ze coś mam nie włączone - co mam zrobić ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #978763  autor: andrewkaru
 19 lut 2018, 21:37
To jest naprawdę załamka. Jakies mam chyba taryfy Eurotravel- ale skad? Co jest znowu niewłączone? Mam dosyć, najpierw użeranie się z wificalling teraz znowu jakies reklamacje będę pisać? Czy ktoś to przerabiał? O co chodzi? Napisałem wyżej jaką mam taryfę Ze Orange free ale wybrany pakiet za 30zl nielimitowane rozmowy i smsy oraz około 36GB dostępne


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #1075000  autor: Matyk
 27 cze 2019, 14:55
Dlaczego w ofercie na kartę nie działa wifi calling w t mobile?? Co jest tego powodem? Czy Ci klienci są traktowani jakos inaczej?
 #1075001  autor: piotrzet
 27 cze 2019, 14:58
Nie ma bo jest na innej platformie niż abonament. W ofercie tej za 25 zł masz tego ograniczenie dla pobierania i wysyłania do 15 Mb/s.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1087681  autor: a-go
 10 sty 2020, 12:00
Czas mi ja, a w temacie niewiele się zmieniło. Jak dotychczas najlepszym WiFi Calling na kartę dysponuje Play. Po pierwsze umożliwia korzystanie w prepaid. Po drugie można korzystać z natywnego WiFiC na sprzęcie zakupionym w wolnej sprzedaży. Korzystam z takiego rozwiązania od prawie 2 lat i to bardzo często. Głównie poza UE.
Co więcej wbrew temu, co twierdzi operator, można wysyłać i odbierać MMS-y w cenach krajowych.