DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #971900  autor: kaspeed
 14 sty 2018, 13:16
Kto może korzystać z WiFi Caling?

- klienci ofert na abonament w Orange - mogą korzystać z usługi w Polsce i za granicą
- klienci ofert na kartę w Orange - mogą korzystać z usługi w Polsce
Wg strony Orange.pl

W A2mobile masz zaś brak takowej wzmianki

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #972399  autor: dwaeuro
 16 sty 2018, 23:57
Ale co mu z a2m skoro ma iPhone’a...

Nowa Huta Wolne Miasto!
 #972450  autor: pakierhakierxd
 17 sty 2018, 12:10
Jak skoro a2 mobile to zasięg Plusa w iphone nie będzie działać wifi calling, to nie android że jak nie natywnie to aplikacja, chyba tylko plus ma problemy z iphone, to raczej dlatego że ich oficjalnie nie sprzedaje.

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #972452  autor: Remington
 17 sty 2018, 12:16
To nie kwestia "problemów" tylko tego czy operator oficjalnie jest supportowany przez Apple czy nie (czyli czy płacą za ten support dolary ;)). To Apple w swojej konfiguracji włącza poszczególnym operatorom WI-FI Calling i VoLTE.
 #972832  autor: Klucz Mobile
 19 sty 2018, 11:57
Witamy!
W temacie WiFi calling chcemy polecić Klucz Mobile (niespodzianka, prawda? :) :)
W Kluczu za pomocą appki Pinngle mamy tak zwany "przedłużacz numeru"
Coś co działa tylko w naszej sieci i nie ma tego w ofercie u żadnego z operatorów

Działa to w następujący sposób:
1. Musisz być Abonentem Klucz Mobile
2. Ściągasz aplikacje Pinngle, włączasz pocztę głosową
3. Wyjeżdżasz za granicę Polski i zamiast karty Klucz wkładasz kartę miejscowego operatora lub nie wkładasz żadnej (!)
4. Korzystasz z WiFi lub z transmisji danych lokalnego operatora
5. Tobie na twój zwykły polski numer telefonu w sieci Klucz Mobile dzwonią z urzędu, banku lub z pracy
6. I się dodzwonią nawet jak nie masz karty w telefonie, Pinngle przyjmie to połączenie!

Jakie są zalety i co w tym nowego?
Nie ważne gdzie jesteś Tobie zawsze mogą zadzwonić na twój polski numer telefonu! Osoba dzwoniąca zapłaci tylko za połączenie krajowe i nie musi się zastanawiać przez jaką aplikacje dzwonić! Poza tym nikt z urzędu nie zadzwoni do Ciebie z żadnej z aplikacji :)
Zaletą dla Ciebie jest beztroskie odbieranie połączeń przychodzących na numer telefonu w sieci Klucz Mobile w każdym zakątku świata. Jeśli jesteś niedostępny, osoba dzwoniąca może nagrać wiadomość głosową, która odsłuchasz jak tylko będziesz on-line.

Tu na wideo widać jak to działa w praktyce
https://www.youtube.com/watch?v=Qb631ptK9-o

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #972866  autor: pakierhakierxd
 19 sty 2018, 15:04
No i co z tego skoro na Apple nie skorzysta z wifi calling ;)
Zresztą pytanie czy Klucz ma wifi calling bo widziałem tylko w Play,Orange,Plus,Tmobile + Redbull chyba/A2m/Nju :D

Pozdrawiam :)
 #972871  autor: pkwawpl
 19 sty 2018, 15:27
Klucz Mobile pisze:Witamy!
W temacie WiFi calling chcemy polecić Klucz Mobile

(...)

Jakie są zalety i co w tym nowego?
Nie ważne gdzie jesteś Tobie zawsze mogą zadzwonić
Co z rozmowami wychodzącymi? Duży szacun za wdrożenie fajnego rozwiązania i niestandardowe, a jednocześnie całkiem dobre podejście do tematu, ale przychodzące to jednak za mało.
 #972875  autor: Klucz Mobile
 19 sty 2018, 16:01
pkwawpl pisze:
Klucz Mobile pisze:Witamy!
W temacie WiFi calling chcemy polecić Klucz Mobile

(...)

Jakie są zalety i co w tym nowego?
Nie ważne gdzie jesteś Tobie zawsze mogą zadzwonić
Co z rozmowami wychodzącymi? Duży szacun za wdrożenie fajnego rozwiązania i niestandardowe, a jednocześnie całkiem dobre podejście do tematu, ale przychodzące to jednak za mało.
Wychodzące są płatne. Wchodzące darmowe w każdej strefie roamingowej. Zapraszamy do przetestowania!

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #972876  autor: Klucz Mobile
 19 sty 2018, 16:02
pakierhakierxd pisze:No i co z tego skoro na Apple nie skorzysta z wifi calling ;)
Zresztą pytanie czy Klucz ma wifi calling bo widziałem tylko w Play,Orange,Plus,Tmobile + Redbull chyba/A2m/Nju :D
Opisana przez nas opcja działa na Apple. Proszę przetestować

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #972889  autor: jovi123
 19 sty 2018, 17:21
andrewkaru pisze:Dobra, czy komuś działa WifiCalling na iPhone? Zrobilem zgloszenie czekam juz tydzien i nic? Konkrety? @Tomash jeszcze niestety nie działa mi
działa w Orange i play i to bardzo dobrze
 #973188  autor: andrewkaru
 21 sty 2018, 12:08
jovi123 pisze:
andrewkaru pisze:Dobra, czy komuś działa WifiCalling na iPhone? Zrobilem zgloszenie czekam juz tydzien i nic? Konkrety? @Tomash jeszcze niestety nie działa mi
działa w Orange i play i to bardzo dobrze
Dzień dobry,
Jeżeli mi nie naprawią wificalling ucieknę do Play. Czy w Play działa to tez za granicą? I właściwie co wtedy daje? Bo przecież za rozmowy w Unii się nie płaci. Chyba ze korzyści są jedynie jak się wyjedzie do innych pozaunijnych krajów.
U mnie mimo zgłoszenia z tym Orange (maja czas do jutra) nic się nie zmieniło wiec chyba czas uciekać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #973190  autor: dwaeuro
 21 sty 2018, 12:13
U mnie, w RBM, też działa bdb na iPhonie. Co daje? Zdecydowanie lepszą jakość rozmów w domu czy w pracy. Połączenia za granicą, gdzie nie ma UE, czyli za niedługo w UK. Do tego bateria zdecydowanie wolniej schodzi. Jak dla mnie same plusy i nie wyobrażam sobie dzisiaj życia bez tej usługi.

Nowa Huta Wolne Miasto!
 #973191  autor: jovi123
 21 sty 2018, 12:13
andrewkaru pisze:
jovi123 pisze:
andrewkaru pisze:Dobra, czy komuś działa WifiCalling na iPhone? Zrobilem zgloszenie czekam juz tydzien i nic? Konkrety? @Tomash jeszcze niestety nie działa mi
działa w Orange i play i to bardzo dobrze
Dzień dobry,
Jeżeli mi nie naprawią wificalling ucieknę do Play. Czy w Play działa to tez za granicą? I właściwie co wtedy daje? Bo przecież za rozmowy w Unii się nie płaci. Chyba ze korzyści są jedynie jak się wyjedzie do innych pozaunijnych krajów.
U mnie mimo zgłoszenia z tym Orange (maja czas do jutra) nic się nie zmieniło wiec chyba czas uciekać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
wificalling za granicą na kartę działa chyba tylko w PLAY , czy rozmowy w unii są darmowe ? tego akurat nie jestem pewny ale daje to tyle że rozmowy z krajów poza unią gdzie ceny połączeń są wysokie możemy dzwonić przez wifi hotelowe
 #973216  autor: Gregrin
 21 sty 2018, 15:25
Klucz Mobile pisze:Wychodzące są płatne.
Wedlug jakiegpo ciennika ?? Waszego w pl czy jakiegoś z pingle ??
PS. Opcja fajna ale tak naprawdę kto jest grupa docelowa ?? Chyba tylko ci którzy chcą korzystać z roamingu poza UE... Myślę jeszcze o ludziach o słabym zasięgu ale tu już wifi calling załatwia sprawę.

PS. tak mi teraz wpadło do głowy ze moglibyście to reklamować jako opcje dla prezydent warszawy :D Zrobić parę memów ze w waszej sieci zamiast 50tys zapłaciłaby kilkaset zł korzystając podobno w USA i Izraelu) i już pójdzie info w świat ;)
 #973256  autor: andrewkaru
 21 sty 2018, 20:26
Zaraz, a czy ktoś kto ma Iphone i wificalling może podać ustawienia APN dla Orange z którymi to działa? Może coś u mnie jest nie tak? Było wpisane internet i ppp ppp


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #973348  autor: Klucz Mobile
 22 sty 2018, 10:35
Gregrin pisze:
Klucz Mobile pisze:Wychodzące są płatne.
Wedlug jakiegpo ciennika ?? Waszego w pl czy jakiegoś z pingle ??
PS. Opcja fajna ale tak naprawdę kto jest grupa docelowa ?? Chyba tylko ci którzy chcą korzystać z roamingu poza UE... Myślę jeszcze o ludziach o słabym zasięgu ale tu już wifi calling załatwia sprawę.

PS. tak mi teraz wpadło do głowy ze moglibyście to reklamować jako opcje dla prezydent warszawy :D Zrobić parę memów ze w waszej sieci zamiast 50tys zapłaciłaby kilkaset zł korzystając podobno w USA i Izraelu) i już pójdzie info w świat ;)
Dzień dobry
Ceny wg cennika Pinngle (dostępny w aplikacji)
Grupa docelowa - osoby podróżujące za granice Polski, którzy chcą mieć zawsze aktywny swój polski numer w sieci Klucz. Zwłaszcza po za granicami Unii.
O tych memach z HGW to fajny żart. I prawdiwy :)
Ostatnio zmieniony 22 sty 2018, 13:12 przez Klucz Mobile, łącznie zmieniany 1 raz.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #973350  autor: Klucz Mobile
 22 sty 2018, 10:40
andrewkaru pisze:Zaraz, a czy ktoś kto ma Iphone i wificalling może podać ustawienia APN dla Orange z którymi to działa? Może coś u mnie jest nie tak? Było wpisane internet i ppp ppp


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dzień dobry
Podajemy ustawienia:
APN internet
Użytkownik ppp
Hasło ppp

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile