DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 21 z 25
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 25
 #978070  autor: biala1991
 17 lut 2018, 08:54
TM zaktualizował stronę 90dni za darmo, teraz wszystko jest już czarno na białym :)

Na przyszłość sugeruje więcej powściągliwości w kierowaniu pod adresem innych takich uwag:
Trzeba iść do okulisty chyba albo przestać palić takie dobre zioło

bo efektem może być samozaoranie autora, który nie potrafił znaleźć odpowiedniego regulaminu i bezkrytycznie uznał to za dowód nieistnienia tego regulaminu :)
 #978457  autor: marcin19883
 18 lut 2018, 16:12
Mam pytanie. Rozumiem, że zasilone 25zł jest całe dla mnie? i czy pod koniec 90dni mogę zmienić taryfę na 1zł dziennie? A czy mogę przejść do Heyah?
 #978478  autor: Nikita_Bennet
 18 lut 2018, 17:48
wiem, że pytałem ale spytam jeszcze raz (może coś się zmieniło).
Jak najtaniej podtrzymać ważność konta w taktaku? Nie zamierzam go nigdzie przenosić bo to odpada, nie zamierzam z niego korzystać (potrzebuję tylko aby mi nie wyłączyli karty).
 #978964  autor: biala1991
 21 lut 2018, 05:50
Pewnie wcześniej już ktoś Ci odpowiedział więc mogę tylko napisać, że nic się nie zmieniło, dla użytkowników mało korzystających z telefonu najtańsza opcja to Bezlimit za 1zł :)
 #979656  autor: marcz123456
 23 lut 2018, 19:31
Może ktoś opisać propozycje jak spożytkować to 30 zł na miesiąc po skończeniu tych 90 dni?
Zależy mi na internecie, połączenia nie są szczególnie ważne.
 #979659  autor: darekka
 23 lut 2018, 19:39
Nic nie musisz robić ponieważ o ile sam nie wyłączysz usługi to po 3msc. odnowi Ci się za 25zł. usługa Rozmowy, sms bez limitu i 10GB neta.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #979661  autor: marcz123456
 23 lut 2018, 19:43
W sumie chyba nic innego nie ma, więc nie ma się co przejmować. Zostanie 5 zł na waciki.
 #980496  autor: kovalskybobi
 28 lut 2018, 18:38
przeniosłem numer do t-mobile w ramach tej promocji i już żałuję - 12 godzin od doładowania i nadal brak aktywacji. Wyjdzie na to, że 90 darmowych dni zacznę od płacenia za połączenia z BOK. W porównaniu z Play czy Orange częste błędy na koncie z apki lub przy sprawdzaniu stanu usługi kodem.
 #980500  autor: odkrywca1
 28 lut 2018, 19:02
to Timobajka u nich nic nie działa bez reklamacji

po tym jak ci włączą promocje sprawdź czy masz włączone lte bo domyślnie masz aktywne tylko 3g hahaha

Możesz próbować pogonić ich na bok ale tradycyjnie w regu mają
Aktywacja Usługi nastąpi w ciągu 72 godzin
 #980541  autor: marcin19883
 01 mar 2018, 00:36
T-Mobile oprócz zasięgu nie ma nic dobrego. Platforma bilingowa to porażka. Na cokolwiek do aktywacji trzeba czekać kilka dni i kontakt e-mail tak samo.
Najśmieszniejsza jest blokada internetu LTE i szybkości do 15Mbps. Chciałem testować przez 90 dni T-Mobile, ale limit szybkości wybił mi to z głowy
 #980547  autor: adacomp
 01 mar 2018, 06:58
Dziś coś się im system zwiesił bo nie mogę dodać numeru do przeniesienia.

Stoi na 1 stronie i jak wcisnąłem dalej to nie idzie tylko kreski w kółku latają :(
 #980554  autor: marcinb
 01 mar 2018, 07:48
Nie czytałem wcześniejszych wpisów, nie interesowałem się wcześniej tą promocją. Z góry przepraszam za może błahe pytania.
W regulaminie jest napisane (jak byk):
Niniejsza Oferta jest dostępna tylko i wyłącznie dla klientów korzystających z usługi przeniesienia numeru do systemu T-Mobile na
kartę poprzez proces realizowany na stronie Operatora http://www.t-mobile.pl.
2. Warunki oferty
2.1. Klientowi, który w ramach niniejszej Oferty złoży poprzez stronę http://www.t-mobile.pl wniosek o przeniesienie numeru telefonu od swojego
dotychczasowego operatora do systemu T-Mobile na kartę u Operatora i stanie się Użytkownikiem T-Mobile na kartę* w taryfie Frii
(zwany dalej „Użytkownikiem”), po pierwszym jednorazowym doładowaniu konta za minimum 25zł zostanie włączona auto
Czyli przenosimy przez stronę, nie przez salon? Dzisiaj jest 1 marca, jesli zlecę przeniesienie uważacie że się zdąży do 7 marca (kurier itd). Pamiętam, że orange miał dosyć odległe terminy na tę formę zmiany operatora - 2-3 tygodnie.

edycja:
Jestem na stronie T-mobile, wpisuję dane do formularza przeniesienia.
Do wyboru jest:
Data w przedziale 15-03-2018 - 29-06-2018
Czyli jeśli nie przedłużą promocji, nie da się na dzisiaj już z niej skorzystać.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #980565  autor: Robin560
 01 mar 2018, 09:01
adacomp pisze:Dziś coś się im system zwiesił bo nie mogę dodać numeru do przeniesienia.

Stoi na 1 stronie i jak wcisnąłem dalej to nie idzie tylko kreski w kółku latają :(
Wczoraj wieczorem w ogóle nie dało się zalogować.

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #980576  autor: odkrywca1
 01 mar 2018, 09:54
Robin560 pisze:
adacomp pisze:Dziś coś się im system zwiesił bo nie mogę dodać numeru do przeniesienia.

Stoi na 1 stronie i jak wcisnąłem dalej to nie idzie tylko kreski w kółku latają :(
Wczoraj wieczorem w ogóle nie dało się zalogować.

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

haha Może tylu chętnych na przeniesienie do tmobajki, że ich potężny system nie wytrzymał obciążenia pewnie serwery też do Indii przenieśli
 #980591  autor: everymen
 01 mar 2018, 11:15
odkrywca1 pisze: haha Może tylu chętnych na przeniesienie do tmobajki, że ich potężny system nie wytrzymał obciążenia pewnie serwery też do Indii przenieśli
To nawet zabawne, że jedziesz po T-mobile, mając na zdjęciu profilowym logo Virgin, sieci która od kilku miesięcy ma problemy chyba ze wszystkim:P
A tak na poważnie, mając główny numer w Heyah/T-mobile, zapasowy w Virgin, pomimo opisywanych na forum problemów obu sieci, nie doświadczam żadnego dyskomfortu. Co ma działać, działa. Przeniesienie numeru z Virgin do T-mobile odbyło się bezproblemowo, pierwszy darmowy pakiet uaktywnił się po paru godzinach. Tak samo nie było problemu z pozostałymi. Po zakończeniu promocji, zmiana taryfy na Heyah też odbyła się bezboleśnie, choć musiałem zadzwonić do BOK, żeby aktywować LTE.
Do czego zmierzam. Moim zdaniem T-mobile pod względem zawodności nie wyróżnia się znacznie na tle innych operatorów i większość abonentów nie odczuwa problemów, o których można przeczytać na forum. To normalne, że pisze się tylko o złych rzeczach, a nie o tym że wszystko działa jak należy;) Co czasem niestety może zniekształcać obraz.
 #980814  autor: Kamil7878
 02 mar 2018, 12:30
Złożyłem wczoraj wniosek o przeniesienie, czy dostaliście jakieś potwierdzenie przyjęcia wniosku przez sms czy mail?
  • Strona 21 z 25
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 25
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 25