DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 15 z 25
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 25
 #956294  autor: kamil7777
 17 paź 2017, 08:26
Odpowiedź BOK
Jeżeli chodzi o ofertę do wszystkich bez limitu i 30 gb internetu w kraju 90 dni za darmo za przeniesienie numeru 
do T-mobile na kartę to nielimitowane połączenia i sms-y obowiązują w Polsce i na roamingu.
 #958188  autor: R.Mandano
 28 paź 2017, 13:23
A może ktoś wypróbował to w praktyce, bo przerzucanie się cytatami z BOK i ulotek reklamowych to strata czasu. Najlepiej zadzwonić do Angeli, Mateo albo Emmanuela i chwilę pogadać ....
:D
 #958190  autor: Kamil7878
 28 paź 2017, 13:37
R.Mandano pisze:A może ktoś wypróbował to w praktyce, bo przerzucanie się cytatami z BOK i ulotek reklamowych to strata czasu. Najlepiej zadzwonić do Angeli, Mateo albo Emmanuela i chwilę pogadać ....
:D
Mowa o roamingu UE...
 #958191  autor: R.Mandano
 28 paź 2017, 13:47
Rozmowa z Warszawy do Berlina czy Paryża to nie roaming ?
 #958198  autor: Kamil7878
 28 paź 2017, 14:26
R.Mandano pisze:Rozmowa z Warszawy do Berlina czy Paryża to nie roaming ?
Niestety nie kolego mylisz pojęcia i wiele ludzi podobnie myśli jak Ty nabijajac kieszeń operatorów. Minuta połączenia jakie chcesz wykonać to kosz 1,96 z VAT.
Istnieją dwa rodzaje roamingu krajowy i międzynarodowy. W tym przypadku chodzi o międzynarodowy, (Heyah działa w roamingu krajowy na nadajnikach T mobile).
Roaming międzynarodowy – mechanizm używany w sytuacji, gdy Abonent znajduje się w innym kraju, niż ten w którym istnieje sieć komórkowa jego operatora.
 #958200  autor: R.Mandano
 28 paź 2017, 14:41
No to niech ktoś z Berlina zadzwoni z polskiego T-Mobile do Warszawy i sprawa promocyjnego no-limitu się wyjaśni.
:D

Poza tym myśłałem, że Komisja Europejska coś uprościła w telekomunikacji, a tu się okazuje, że wręcz przeciwnie ...
:roll:
 #958257  autor: Kamil7878
 28 paź 2017, 19:37
R.Mandano pisze:
Poza tym myśłałem, że Komisja Europejska coś uprościła w telekomunikacji, a tu się okazuje, że wręcz przeciwnie ...
:roll:
Oczywiście że uprościła i to bardzo dużo , jadąc na wakacje do UE nie zapłacisz więcej za połączenie niż będąc w Polsce, nawet pakiety no limit działają więc to nie dużo twoim zdaniem?
Połączenia międzynarodowe a roaming to dwie różne rzeczy..
 #958337  autor: everymen
 29 paź 2017, 10:48
R.Mandano pisze:A może ktoś wypróbował to w praktyce, bo przerzucanie się cytatami z BOK i ulotek reklamowych to strata czasu. Najlepiej zadzwonić do Angeli, Mateo albo Emmanuela i chwilę pogadać ....
:D
Gdybyś czytał uważnie...
przemekamag pisze: Oferta działa bez najmniejszego problemu w całej UE, łącznie z pakietem danych, którego miało nie być. Sprawdzone w poprzednim tygodniu. SMS, Voice, DATA - wszystkie usługi bez problemu.
 #958770  autor: zoltan666
 31 paź 2017, 20:55
Pewnie z reklamacji. ;)
 #958796  autor: Kamil7878
 01 lis 2017, 07:22
Dzisiaj kolejna próba wysłania wniosku o przeniesienie numeru dostępna data w przedziale od 15.11 chyba zadzwonie na BOK zobaczymy może da radę szybciej?
 #958801  autor: matisi
 01 lis 2017, 09:31
@Kamil7878
Nie da się szybciej zrealizować przeniesienia numeru przez internet, gdyż wymaga on kuriera, który może mieć nawet tydzień na przywiezienie i odwiezienie dokumentów. Po drugie przy przenoszeniu poza lokalem operatora, ma on dłuższy czas na rozpatrzenie wniosku (3 dni robocze). Oczywiście możesz próbować przyspieszyć przez infolinię, aby nie ustawiali konkretnej daty, a następny dzień roboczy.
Jeżeli zależy ci na szybkim przeniesieniu, idź do salonu.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 #958803  autor: darekka
 01 lis 2017, 09:35
Odpowiadam z czego mi wyszło 5msc. za 25zł.
-1 numer po pierwszym darmowym miesiącu został za 2gi obciążony opłatą 25zł.(konsule z, którymi rozmawiałem wciskali mi ciemnote żem gupi jest i tak ma być, bo najpierw była aktywna usługa "bez limitu za 1zł dziennie"), która została automatycznie wyłączona po doładowaniu za 25zł.(to wg.tych mędrców sprawiło, że mi się darmowe miesiące nie należą) i aktywowaniu się naszej promocji-u wszystkich tak było, jest i będzie). Poszła gruba reklamacja za robienie ze mnie durnia z ostrym opierniczem na konsula i jego zwierzchnika w, efekcie,której oddali 25zł. dodali następne 25zł.(na wypadej jeśli by w 3msc.kasę system zeżarł) i przeprosili, bo tego żądałem dodatkową kwotą 25zł. Aby było ciekawiej to za 3ci msc. system kasy nie ruszył więc na czysto zostało po 3msc. jeszcze 50zł nadwyżki(na 2 msc.jak znalazł o ile system zacznie po 3cim miesiącu pobierać po 25zł.-to akurat pewne nie jest).

-2 inne numery miały pierwszy miesiąc za darmo ale 2giego już system nie odpalił. Telefon do konsula, że coś nie tak jest. W jego efekcie doładował te numery po 25zł. i odpalił usługę w wersji płatnej(za te dodane 25zł.) i zrobił zgł.techniczne. Trzeci miesiąc odpalił się prawidłowo za darmo i po chwili otrzymaliśmy SMSy z informacją, że zostały nam jeszcze po 2 darmowe miesiące.

Jak widać w trzech przypadkach mam minimum po 5msc. za doładowanie za 25zł., które swoją drogą zostało wykonane w promocji "dla lojalnych", która podwajała jego wysokość.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 15 z 25
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 25
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 25