DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 33 z 41
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 41
 #944480  autor: 24bis24
 11 sie 2017, 11:36
Poprzednia strona...
to przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem poprzednią stronę
i tam też znajdziesz odpowiedź :D
ps.jeśli jeszcze tego nie widzisz to po słowie ''nie'' postaw przecinek

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #944937  autor: Arturro_
 13 sie 2017, 21:24
Jursyd po co ten spam? Nie mogłeś wbić kody w jednym poście?
Ponawiam.
Gdyby ktoś chciał 8gb neta to pisać do mnie priv podając numer telefonu. to dopakuje internetem ;)
 #945144  autor: uikol
 15 sie 2017, 10:15
Mam około 150 GB do rozdania. Na jeden numer na miesiąc można otrzymać 8GB.
Regulamin tutaj: https://smakwakacji.woah.com/pdf/Regula ... akacji.pdf

Wiąże się to z podaniem numeru telefonu w taryfie Oferta Play na Kartę, Oferta Play na Kartę Rok Ważności Konta, Oferta Play na Kartę Lubię to!, Oferta Formuła Play na Kartę, Oferta
FORMUŁA MINI MAX na Kartę, Oferta Play na Kartę Surf. a potem podaniem kodu jednorazowego z sms.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to za darmo się podzielę (proponuję prywatną wiadomość).

A jeśli ktoś chcę zrobić to na własnym koncie to bardzo niskim kosztem można kupować kody spod nakrętek na aukacjach: https://allegro.pl/kategoria/doladowani ... peBuyNow=1
1GB wychodzi wtedy za nawet 10gr.
 #945152  autor: Arturro_
 15 sie 2017, 11:09
uikol próbowałem ludziom rozdać za darmo...
Pisząc do nich smsy, żeby podali kod... To każdy z nich ma taki zapłon, że wygasa kod z sms.
Szkoda zachodu...

PS na stronie brak piłek. Ostatnio byłem odebrać nagrodę na dworcu PKP w Jarosławiu. Gość mi mówi, że ma 30 piłek i nikt od dwóch miesięcy ich nie odbiera... Napisał meila i cisza
 #945184  autor: 24bis24
 15 sie 2017, 13:26
uikol, Arturro_ obaj przecież wiecie, że na tym forum nikomu nie są potrzebne GB w takiej formie jak Wy oferujecie, podajcie kody to niejeden z nich skorzysta :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #945185  autor: aster
 15 sie 2017, 13:29
Raczej pewne jest, że promocja zakończy się wraz z ostatnim dniem sierpnia i nie będzie już przedłużenia kampanii?
 #945215  autor: 24bis24
 15 sie 2017, 15:15
aster pisze:Ciekawe czy podobnie jak w zeszłym roku możemy liczyć na przedłużenie promocji z kodami.
no to się trochę pozmieniało przez ten czas :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #945217  autor: Arturro_
 15 sie 2017, 15:27
24bis24 pisze:uikol, Arturro_ obaj przecież wiecie, że na tym forum nikomu nie są potrzebne GB w takiej formie jak Wy oferujecie, podajcie kody to niejeden z nich skorzysta :mrgreen:
Ale to logiczne, że kupiłem tonę kodów na allegro tylko po to by odebrać nagrody.
A co mi z tych GB? W pracy dwóm osobom wpakowałem, innym znajomym też i wszyscy zadowoleni.

Ktoś będzie chciał to napisze. Przypuszczam, że większość zbiera tylko te kody z nakrętek tylko po to by dopakować sobie GB

Równie, dobrze mogą sobie sami kupić kody na allegro i już :P jeżeli ktoś chce dla nagród.

https://allegro.pl/listing?string=kody% ... e-1-2-0803
 #945272  autor: uikol
 15 sie 2017, 18:18
Arturro_ pisze:
24bis24 pisze:uikol, Arturro_ obaj przecież wiecie, że na tym forum nikomu nie są potrzebne GB w takiej formie jak Wy oferujecie, podajcie kody to niejeden z nich skorzysta :mrgreen:
Ale to logiczne, że kupiłem tonę kodów na allegro tylko po to by odebrać nagrody.
A co mi z tych GB? W pracy dwóm osobom wpakowałem, innym znajomym też i wszyscy zadowoleni.

Ktoś będzie chciał to napisze. Przypuszczam, że większość zbiera tylko te kody z nakrętek tylko po to by dopakować sobie GB

Równie, dobrze mogą sobie sami kupić kody na allegro i już :P jeżeli ktoś chce dla nagród.

https://allegro.pl/listing?string=kody% ... e-1-2-0803
Dokładnie, to zawsze dodatkowa możliwość :)
80 GB rozdane. :-)
+8GB na mój numer - dodałem numer w taryfie która nie kwalifikuje się do otrzymania GB, zmieniłem potem taryfę i na szczęście po około dwóch dniach odświeżyli informacje.
  • Strona 33 z 41
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 41
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 41