DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 29 z 96
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 96
 #973510  autor: 111
 22 sty 2018, 22:41
grzesio0401 pisze:
111 pisze:
grzesio0401 pisze:Czy stan darmowy obejmuje też RedBull Mobile i Fakt Mobile?
Tak,jeśli chodzi Ci o dzwonienie na numery w tych submarkach z numeru Play,na którym masz włączony SD.
To znaczy chcę:
1) Dzwonić za darmo z Play OdNowa do Redbull Mobile
2) SMSować za darmo z Play OdNowa do Redbull Mobile
3) Dzwonić za darmo z Play OdNowa do Fakt Mobile
4) SMSować za darmo z Play OdNowa do Fakt Mobile
Do wszystkich submarek Playa a także do wszystkich MVNO działajacych na infrze Playa dzwonisz i SMSujesz za darmo mając włączony stan darmowy.
Za darmo masz do Faktu,RBM,Vikings Mobile,Virgin Mobile,Izzi MOBILE :)
 #976585  autor: kamaz222
 08 lut 2018, 17:03
W tej taryfie pobierana jest opłata 2zł kiedy się nie wykona żadnej płatnej aktywności w miesiącu. Czy wykupiony pakiet 100minut poza sieć i rozmowy z tej puli minut wliczają się do tej aktywności i nie będzie pobierana opłata?
 #976586  autor: 24bis24
 08 lut 2018, 17:04
kamaz222 pisze:Czy wykupiony pakiet 100minut poza sieć i rozmowy z tej puli minut wliczają się do tej aktywności i nie będzie pobierana opłata?
tak wliczają sie

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #976587  autor: kamaz222
 08 lut 2018, 17:09
24bis24 pisze:
kamaz222 pisze:Czy wykupiony pakiet 100minut poza sieć i rozmowy z tej puli minut wliczają się do tej aktywności i nie będzie pobierana opłata?
tak wliczają sie
Nawet jak włączony jest "stan darmowy"?
 #976589  autor: Johnny
 08 lut 2018, 17:42
kamaz222 pisze:
24bis24 pisze:
kamaz222 pisze:Czy wykupiony pakiet 100minut poza sieć i rozmowy z tej puli minut wliczają się do tej aktywności i nie będzie pobierana opłata?
tak wliczają sie
Nawet jak włączony jest "stan darmowy"?
Już samo wykupienie tego pakietu jest aktywnością (na jeden miesiąc oczywiście).
 #978816  autor: atlantydas
 20 lut 2018, 01:52
co jeśli nie posiadamy środków na koncie i nie doładowujemy a przez ten czas korzystamy ze stanu darmowego? Jak długo tak pojedziemy i co z opłatą 2 zł, po jakim czasie wyłączają nr?
 #978820  autor: neotele
 20 lut 2018, 07:20
atlantydas pisze:co jeśli nie posiadamy środków na koncie i nie doładowujemy a przez ten czas korzystamy ze stanu darmowego? Jak długo tak pojedziemy i co z opłatą 2 zł, po jakim czasie wyłączają nr?
Tu jest haczyk i tak się nie uda dłużej niż 1 miesiąc:
Jeśli w danym cyklu nie wykonasz żadnej płatnej aktywności i masz na koncie 0 zł,
Stan Darmowy zostanie wyłączony. Po doładowaniu konta możesz ponownie włączyć Stan Darmowy.
Jeśli masz 0zł na koncie, to nic nie pobierają.
Po 12 kolejnych miesiącach bez płatnej aktywności wyłączają numer.

Jeśli regularnie korzystasz z tego numeru, to najlepiej wykup jakiś pakiet 100min(15zł), 100SMSów (5zł) lub 1GB(5zł) i raz miesięcznie korzystaj z tego pakietu (za kilka-kilkadziesiąt groszy) i możesz korzystać ze SD do woli.

Możesz także nie wykupywać żadnego pakietu i wykonywać płatną rozmowę, SMSa lub odwiedzać jedną minimalistyczną stronę internetową min. 1 raz miesięcznie (czasami masz na pewno taką potrzebę, więc da Ci to pewną elastyczność).
 #978826  autor: Gregrin
 20 lut 2018, 10:54
neotele pisze:Stan Darmowy zostanie wyłączony. Po doładowaniu konta możesz ponownie włączyć Stan Darmowy.
Tylko po doładowaniu konta ?? Myślałem ze nie ma żadnego warunku żeby włączyć SD.

PS. Pisał ktoś jakieś reklamacje w odnowie ?? Ja jestem po kilku (telefonicznych -w sumie godzina rozmów) w których co raz coś psuli i chce w końcu złożyć reklamacje pisemna i wystąpić o jakąś rekompensatę. Nie wiem czy wnioskować o złotówki promocyjne (są one wtedy ważne bezterminowo ??) czy może np pakiet 100min ?? Mozna by powiedzieć ze rekompensata mi się nie należy bo błędy były na moja korzyść (włączyli płatny pakiet 6GB a później oddali za niego pieniądze) ale cały czas chodziło mi żeby włączyć bezpłatny pakiet 6GB (odnawialny do maja) wiec "średni zysk" z tego błędu.
Co sadzicie ??
 #978828  autor: aster
 20 lut 2018, 10:58
A udało Ci się w końcu włączyć także ten bezpłatny pakiet? Jeśli tak to dałbym sobie spokój z tym bo w tym momencie masz płatny pakiet za friko oraz ten drugi, czyli (bezpłatny) transfer 2x większy od innych osób. :)
 #978829  autor: jarekt
 20 lut 2018, 10:59
@Gregrin, do aktywacji SD w OdN wymagane jest saldo minimum 0,01zł. SD w OdN ma swój odrębny regulamin.
 #978851  autor: Gregrin
 20 lut 2018, 13:57
Pakiet włączyłem ale przy ustawianiu poprawnie taryfy (przypomniało mi się że przechodziłem z faktu do odnowy przez infolinię faktu i od wtedy niepoprawnie musiałem być przeniesiony) włączyli znowu płatny pakiet netu (tym razem 1GB) i w dodatku w odpowiedzi na zgłoszenie wkleili mi dwukrotnie formułkę (żeby umyć od tego ręce) że nie przyznają się do błędu i z łaski zrobią w końcu porządek co też dolało oliwy do ognia.
"Usługi świadczymy dla Pani prawidłowo. Moja firma pozwala jednak wydać w sprawie indywidualną decyzję. Dlatego spełniłem Pani prośbę i uznałem reklamację."
Tak, mam o pakiet 6GB więcej (teraz już 7) ale za darmo dają 18GB więc te 7GB więcej raczej nie ma dla nich dużego znaczenia. Dodatkowo włączając te 6GB uniemożliwili mi przez parę dni na włączenie pakietu minut (nie miałem środków) który powoli zaczynał być potrzebny bo internetu zużywa się mało na tamtym numerze. No i teraz znowu muszę pisać reklamację o zwrot 5zl i nie wiadomo ile znowu to potrwa i co z tego wyniknie a już sporo czasu mi to zajęło + stres znajomej której nagle "zniknęło" 25zl.
 #978891  autor: aster
 20 lut 2018, 16:44
Za stres to jak najbardziej rekompensata musi być. :)

Sam miałem problem z reklamacją w innej taryfie, która trwała wiele tygodni (a niby prosta sprawa bo wcięło pakiet netu kupiony 1 dnia miesiąca po północy tak jak by się już przeterminował).

Po tym wszystkim stwierdziłem, że nie jest to wszystko warte zachodu gdy na stole leży oferta 25zł no limit (= no stress). :)

Generalnie odNowa jest super taryfą i gdyby pojawiła się kilka lat wcześniej to byłby mega-hit. Szczególnie w czasach przedłużania dużego pakietu zakupionych danych jakimś mniejszym pakietem za 5zł, pilnowanie tego wszystkiego, itd. ;)
 #978955  autor: atlantydas
 21 lut 2018, 02:41
neotele pisze:Jeśli masz 0zł na koncie, to nic nie pobierają.
Po 12 kolejnych miesiącach bez płatnej aktywności wyłączają numer.
ale połaczenia przychodzące działają przez te 12 msc?

Czy pakiet 6gb przepada przy migracji np. formula>odNOWA?
 #978976  autor: Johnny
 21 lut 2018, 07:45
atlantydas pisze:
neotele pisze:Jeśli masz 0zł na koncie, to nic nie pobierają.
Po 12 kolejnych miesiącach bez płatnej aktywności wyłączają numer.
ale połaczenia przychodzące działają przez te 12 msc?

Czy pakiet 6gb przepada przy migracji np. formula>odNOWA?
Połączenia przychodzące działają przez 12 miesięcy.
Pakiet internetu przepada przy migracji.
 #979294  autor: polsat090
 22 lut 2018, 15:20
Aktualnie na 2 numerach miałem zrobiony patent na rwk i std w redbull mobile . Pasowało by gdzieś je przenieść aby działał STAn Darmowy i nie trzeba było za wiele płacić słyszałem że w nowej taryfie PLAY Od nowa jest jakaś tam opcja z pakietem sms 100 za 5 zł i trzeba wyslać jednego sms w ciągu miesiąca
 #981200  autor: atlantydas
 04 mar 2018, 13:38
do jakiej taryfy przejść w playu albo co zrobić, aby nie pobierało pieniędzy z konta głównego w przypadku gdy korzystamy z internetu i wyczerpie się nam pakiet danych?

ps. w regulaminie w cenniku pisze 0,12zł za 100 kb a na stronie 0,01zl za 500 kb i tyle pobiera w moi przypadku. Może ktoś wie skąd ta rozbieżność?
 #981208  autor: jarekt
 04 mar 2018, 13:50
Taryfy z lejkiem 32kbit/s (internet zawsze za 0zł) do których możesz migrować:
- PnKLT
- rbmE
- FaktM
- RBM5

oraz nowe taryfy (na razie problematyczna migracja i obsługa - odradzam migrację):
- rbmSM
- rbmSMpl

Taryfy z lejkiem, do których nie można migrować (można tylko przenieść albo kupić starter z taką taryfą):
- RBM7MNP (przeniesienie numeru)
- RBM1
- PnKSurf


No i jest Cennik taryfy OdN (inne taryfikowanie neta) i Regulamin/Cennik Pakietów w OdN (inne taryfikowanie neta).
 #981332  autor: artsky
 05 mar 2018, 08:22
Korzystanie z tego 6GB promocyjnego neta zalicza się jak aktywność?
 #981452  autor: TomekErek
 05 mar 2018, 18:02
na blogu play ktoś zadał takie pytanie i Play4You napisał, że jako, że to jest darmowy pakiet to się nie zalicza do płatnej aktywności.

Ktoś inny napisał, że w zeszłym roku używanie również darmowego pakietu 3GB na lato powodowało, że nie naliczało opłaty ale nie wiadomo czy teraz tez tak bedzie wiec lepiej dla świętego spokoju raz na miesiąc zadzwonić gdzie np. na infolinię Plusa na 601 102 601 na dosłownie czy 2 sekundę - tak aby pobrało z konta 1 czy 2 grosze i już warunek płatnej aktywności spełniony :D
 #981477  autor: zoltan666
 05 mar 2018, 19:45
artsky pisze:Korzystanie z tego 6GB promocyjnego neta zalicza się jak aktywność?
Raczej tak. Jeżeli będziesz korzystać tylko z tego pakietu bez żadnej innej płatnej aktywności to sprawdź 5 dni przed końcem okresu rozliczeniowego, czy masz w Play24 wiadomość o możliwości pobrania opłaty 2 zł. Mnie w lutym opłaty nie pobrało, a poza aktywacją i korzystaniem z pakietu korzystałem jedynie ze stanu darmowego (smsy).
  • Strona 29 z 96
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 96
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 96